dziive peec naes.

Aizsāka mans vârds 

mans vârds
dziive peec naes.
06.10.2006 18:28
Muuzam uzdotais, bet nekad neatbildçtais jautâjums- Kas ar mums notiek pçc nâves? Ko domâjat jûs?
Re: dziive peec naes.
06.10.2006 18:33
domâju ka nekas nenotiek.
Re: dziive peec naes.
06.10.2006 19:45
Notiek pâreja no viena stâvokïa citâ.
Re: dziive peec naes.
06.10.2006 20:35
es ar', ka nekas
mans vârds
Re: dziive peec naes.
06.10.2006 20:51
Ir tâ, ka tîri loìiski nekas pçc nâves (pagaidâm izskaidrojums) nevar notikt, pçc nâves mûsu íermenis pârstâj darboties, taèu pastâv tâds mîts, vai patiesîba par dvçseli. Labi, pieòemsim, ka dzîve pçc nâves tomçr ir, kâdi var bût varianti:

1. Pçc nâves mçs pârceïamies uz citu pasauli, kur satiekam visus savus radus, draugus utt., kâ raksta mçs vairs nejûtam sâpes, aukstumu, karstumu utt. Mums nav íermeòa, mums nav jâçd, mums nav jâdzer. Ticamîba- Tâ nu ir rakstîts bîbelç, ja pastâv Dievs (ðeit arî rodas jautâjums- vai pastâv?), tad tieði tas mûs sagaida pçc dzîves. Neticamîba- Neko nejûtam, viss bûs labi- izklausâs pçc paradîzes no pasakâm.
2. Rekerminâcija, vai kâ viòu sauc, t.i. mçs pârdzimstam citâ íermenî. Ticamîba- it kâ tas ir iespçjams, ja pastâv tâda dvçsele, uz jautâjumu kapçc neko tad neatceramies no iepriekðçjâm dzîvçm ar var atbildçt vienkârði- Smadzenes ir íermenî, visas atmiòas ir smadzençs, diemþçl dvçseleit tad jau ir citas.

Pats vairâk neticu, nekâ ticu dzîvei pçc nâves,tomçr neuzskatu to par neiespçjamu. Gribçtos, lai kkas bûtu.
Moljers
Re: dziive peec naes.
06.10.2006 20:59
Kur paliek tante, kad televizoru izslçdz ?
greeeneer
Re: dziive peec naes.
06.10.2006 22:50
Man liekas, ka Moljers ir idiots.
Re: dziive peec naes.
06.10.2006 22:56
Un kā ar to,ka atrodoties klīniskā nāvē redzi,ka esi kur citur?...lidoju cauri tādam tunelim...baisi...galā bija laika rats un balss,kas teica kā būs-t.i.ja būs tā -tad mirshu,ja savādāk-dzīvoshu...bija bail...izdzīvoju...:))(tas tā-īsumā)
Moljers
Re: dziive peec naes.
06.10.2006 22:59
Idiotam viegla dzîve, nav jâdomâ par netarisinâmâm problçmâm.
Re: dziive peec naes.
06.10.2006 23:17
Zinâðanas daþkârt traucç, tas ir fakts:)
Re: dziive peec naes.
07.10.2006 01:19
ðinî (retâ) gadîjumâ drîzâk piekrîtu zemenei.

(tas nebija par zinâðanâm, bet par iepriekðçjo postu :) )



Edited 1 time(s). Last edit at 07.10.2006 12:19 by puce.
mans vârds
Re: dziive peec naes.
07.10.2006 08:59
Jâ, tas gan, ka daudzi cilvçki, kas ir bijuði klîniskajâ nâvç ir redzçjuði tuneli ar gaismu galâ (tuneïa galâ sâkas jauna dzîve), vai arî visus savas dzîves notikumus. Kkur netâ lasîju, ka cilvçks pçc nâves vçl 3 dienâs ir blakus savam íermenim, viòs atceras visu savu dzîvi. Tur bija jautâts, kâ gan var atcerçties visu dzîvi, to tach nevar izdarît pat cilvçks ar vislabâko atmiòu, taèu izskaidrojams bija ïoti ticams un reâls, es gan îsti viòu nesapratu, bet nu tur bija saistîts kkas ar zemapziòu, ko tâdu es jau biju dzirdçjis. Bet tikpat labi var bût visi, kas atraduðies klîniskajâ, vienkârði gribçja pazîmçties tautas priekðâ?
rakstnieks
Re: dziive peec naes.
07.10.2006 09:02
mans vârds
iemet neta adresi par ðo tçmu!Plz!
mans vârds
Re: dziive peec naes.
07.10.2006 09:29
adrese ðeit: http://www.e-mistika.lv/?txt=68
Re: dziive peec naes.
07.10.2006 09:39
tie kliniskaas naaves redzeejumi manupraat ir smadzenju hipoksijas rotaljas.
Re: dziive peec naes.
07.10.2006 09:47
Piekrîtu zemenei un papildinu:

Tâ kâ pastâv vielas un enerìijas nezûdamîbas likums- mainâs tikai eksistences formas.
Par smalkajâm dvçseïu enerìijâm neko tuvâk nezinu,bet
tai radu un draugu satikðanai gan galîgi neticu.
ezotçrs
Re: dziive peec naes.
07.10.2006 15:12
Moljeram
Nelec Dievam acîs, ja nevari pierâdît pretçjo, ka viòa nav. Ja pçc nâves izrâdîsies, ka viòð tomçr ir vari iekulties lielos sûdos.
Re: dziive peec naes.
07.10.2006 15:15
ezotçr, nebaidi. Ceïð pie Dieva katram ir savs :)
Moljers
Re: dziive peec naes.
07.10.2006 19:50
Es labâk domâðu, ka nekâ pçc nâves nav.
Dzîvoðu ar domu, ka dzîve ir labâkais , kas var bût un baudîðu to cik vien iespçjams, baudîðu katru dzîves dienu, katru saullçktu, katru tasi kafijas, katru viskija glâzi, katru lietus piles skaòu uz palodzes, katru sievietes acu skatienu, jo nevar zinât vai rît jau viss nebaigsies.
Re: dziive peec naes.
07.10.2006 22:49
Moljera teikums par tanti un tv man likâs ìeniâls. Citçju to ðodien vairâkiem cilvçkiem. Un vispâr Moljera domâm pilnîbâ pievienojos.
Re: dziive peec naes.
08.10.2006 19:23
Palasiet fundamentâlu darbu Bhagavat -Gîta. To lavieðu valodâ var dabût viegli. Lîdz 90 tajiem gadiem bija stingri aizliegta.Mâcâs no viòas visâs pasaules lielâkajâs unversitâtçs. Ja Dievs nebûtu viòu vajadzçtu izdomât.
Man liekas, ka mûsu senèi nemaz nebija tik dumji kâ mums liekas. Tûkstoðiem gadu visas pasaules cilvçki uzskatîja un ðodien arî uzskata , ka Dievs eksistç. Kâpçc mçs domâjam, ka esam gudrâki par miljardiem cilvçku tûkstoðiem gadu garumâ.
Esmu lasîjis bîbeli un gâjis vairâkus gadus pie baptistiem. Esmu izlasîjis Bhagavat-Gîtu. Varu teikt, ka pamatnostâdnes ir ïoti lîdzîgas.
Kad cilvçks sâk ticçt Dievam viòam sâk veikties dzîvç. Es nesaku, ka notiek brînumi. Nç mainâs izpratne par dzîvi.Rodas dzîves jçga.Vieglâk saprast kas bûs pçc nâves. Bhagavat _gîta ir jâizlasa katram cilvçkam, kas uzskata sevi par inteliìentu. Tâ ir bîbeles bîbele. To par ðo grâmatu,kuras vecums ir 5000 gadu ,ir teicis Einðteins.
Moljers
Re: dziive peec naes.
08.10.2006 19:47
Tûkstoðiem gadu cilvçki domâja , ka saule riòío ap zemi, tûkstoðiem gadu cilvçki domâja, zeme ir plakana u.t.t.
Tas , ka kâds kaut kam ilgi ir ticçjis nav arguments.
Re: dziive peec naes.
09.10.2006 00:07
heh... pasaku varonji atkal tiek piesaukti.
Re: dziive peec naes.
09.10.2006 09:34
Blaumanim par ðo tçmu ir viens humorîgs gabaliòð, ideja apmçram ðâda-

Jânis interesçjas, kas notiks ar viòu pçc nâves.
-apraks, izaugs zâle uz kapa, atnâks govs apçdîs un tad tu atkal iznâksi ârâ un es teikðu: Jân, Jân! Tu gan esi pârvçrties! :)

Blaumanim sanâk labâk-palasiet!
Re: dziive peec naes.
09.10.2006 09:35
Bet Rainis teica: Pastâvçs kas pârvçrtîsies:-)))
Re: dziive peec naes.
11.10.2006 22:54
Vispirms vajag ðo grâmatu izlasît, tad runât.
Izlasiet.Tas nav sareþìîti.
Nebûs vairs bailes no nâves. Parâdîsies dzîves jçga. Sâksiet vairâk mîlçt cienît citus. parâdîsies iecietîba. Mçríis.
Nemocîs depresija.
Re: dziive peec naes.
11.10.2006 22:58
izlasiiju.pasaka.
Re: dziive peec naes.
11.10.2006 23:00
vinja latviski ir? bieza? normaali var saprast?
Re: dziive peec naes.
14.10.2006 19:12
Bhagavat_Gîta ir visâs valodâs. To lasa visâs pasaules lielâkâs unversitâtçs un bibliotekâs. Bieza ar krâsainâm bildçm.
Latvieðu valoda pieder pie Indo-eiropieðu grupas. Tâtad latvieðu saknes nâk no INdijas.Lasot Bhagavat-Gîtu mçs uzzinam par saviem tâlajiem senèiem.Apgûstam savu priekðteèu gudrîbu. Tâ ir reliìijas un filosofijas vçsture. Cilvçces pieredzetais tûkstoðiem gadus atpakaï.Tas ir cilvçces literatûras piemineklis.
Bhagavat-Gîta ved uz nemirstîbas ispratni.Bagâtina valodu.Dod padomus, kâ dzîvot.
Re: dziive peec naes.
14.10.2006 19:14
...jâpiekrît mazdakterim...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 24?
Ziņa: