Mazas krutis - tiesam tas ir OK?

Aizsāka Zinkarigais 

Re: Mazas krutis - tiesam tas ir OK?
20.10.2006 17:32
nu 8 nav maz, ja nu vieniigi tu ieprieksh sveeri 45 :)
ar 25 protams es paarspiileeju ;)
þults
Re: Mazas krutis - tiesam tas ir OK?
20.10.2006 18:42
Viens pazîstams vîrietis ilgi domâja, ka sievietes ir vai nu gudras, vai ar lielâm krûtîm. Tagad uzrâvies uz vienu dçli ar rozînçm, un vistas smadzençm. Spnis palicis nepiepildîts - satikt gudru un krûtainu.
Re: Mazas krutis - tiesam tas ir OK?
20.10.2006 22:16
nez, ko vinjsh uzskata par gudru. tas ir stipri atkariigs no vinja pasha smadzeneem.
Re: Mazas krutis - tiesam tas ir OK?
20.10.2006 22:24
dace :)))))
Ja paðam câïa smadzenes, tad dâma ar vistas smadzençm vçl gudra :))
Re: Mazas krutis - tiesam tas ir OK?
20.10.2006 22:31
ja paðam câïa smadzenes, gudra dâma ar var likties duma. tik tâpçc vien, ka viòam problçmas apstrâdât to gudrîbu.
Re: Mazas krutis - tiesam tas ir OK?
21.10.2006 12:28
Ja mazas krûtis ir smalka auguma sievietei , kâ man piemçram ;))), tad izskatâs labi. Galvenais ir kopskats. Vienmçr esmu domâjusi, kâ sporta nodarbîbâs jûtas meitenes ar smagâm lielâm krûtîm.
Re: Mazas krutis - tiesam tas ir OK?
21.10.2006 12:41
Ja mazas krûtis ir smalka auguma sievietei, kâ man piemçram:)), tad ir ok. Galvenais ir kopskats, auguma proporcijas, ðarms, kas piemît cilvçkam. No tîri praktiskâ viedokïa, nedomâju ,ka ir çrti, kad kratâs lielas krûtis skrienot, sportojot. Seksâ man nekad nav traucçjuðas mazas krûtis, varu bût ïoti aktîva, varu bût pasîva. Mazas krûtis esot daudz jûtîgas un paðai sievietei no tâm esot lielâka bauda kâ tâm ar lielajâm, to gan nekad nevarçðu salîdzinât, jo nekad lielas man nebûs. Ieâli jau bûtu bijuðas vidçjas.
Re: Mazas krutis - tiesam tas ir OK?
21.10.2006 15:21
man ir C un manupraat ljoti juutiigas. katraa zinjaa viens no karstaakajiem punktiem :)
Re: Mazas krutis - tiesam tas ir OK?
21.10.2006 16:40
Mazas krûtis ir meitençm lîdz dzemdîbâm un tas ir normâli.
Katram puisim ir sava gaume un steriotipi. Katra meitene atrod savu puisi. Ja meitenes ar mazâm krûtîm nepatiktu,tad tâds tips jau bûtu izmiris ìençtiski. Ja nav izzudis, tas nozîmç ,ka viss ir normâli. Pçc pirmajâm dzemdîbâm viss var ïoti mainîties.
Es pilnigi piekrītu , tak nevar būt visas sievietes ar c, d izmera krūtim :P
tas jau vairs nebutu interesanti ;)
un starpcitu lielas krutis izskatas labi tikai krūšturos (giggle)

es uzskatu , ka sievieti nedrikst vertet tikai pec krušu lieluma , pirmaja vieta ir tas vai vinai galvina ir smadzenes, vai putra (rock) (sun)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 19?
Ziņa: