Mazi krâniòi

Aizsāka med 

med
Mazi krâniòi
22.10.2006 07:07
Sievietes, vai starp jums ir tâdas, kuram patîk maziòi un kautrîgi pimpîði? Tâdi....neîpaði attîstîti....Un jûs varat tâdus kopt, attîstît, cerçt.....ka kâdreiz kaut kas izaugs....varçsiet visâdus paòçmenus, mçìinâjumus darît gultâ....Un pimpja îpaðnieks bûss laimîgs un jums uzticîgs, kâ suuns....

Vai tieðâm ðeit tâdas ir?
Re: Mazi krâniòi
22.10.2006 11:50
med:

vai tevi gadîjumâ nesauc dr.Artûrs? ;)
P
Re: Mazi krâniòi
22.10.2006 14:49
man ðíiet, ka tevi kâds cita profila ârsts jau sen gaida...
Re: Mazi krâniòi
22.10.2006 15:47
Nu jâ, kam paðiem ir tâdas problçmas , tie profilçjas uz to:-)))
sieviete5
Re: Mazi krâniòi
22.10.2006 18:20
A kas vainas maziem locekliishiem, ja arii ar taadiem var budu guut?? man patiik, tieshaam, ja ir sievietes, kam vajag tikai milziigus, lai kaut ko justu, tad taapat ir arii taadas, kam pietiek ar maziem.. mazi ir miiliigaaki un forshaaki.. Katram savas vajadziibas un intereses, taapeec katram gaume sava. Es pat ar mekleeshanu neesmu vareejusi sastapt viirieti, kam buutu mazs, visi, kas man bijushi draugi, ar gigantiskiem locekljiem, no kuriem man veemiens naak, un saapes arii sexa laikaa.. nu kur juus esat mazie jaukie kraaninji??
Re: Mazi krâniòi
22.10.2006 19:35
med, ja Tev ir kaac mazs kraaninjsh kraajumaa, tad iedod, blakusteemaa viena grib... esi cilveex, ja tik taa nav taa pati sieviete5.....
P
Re: Mazi krâniòi
23.10.2006 13:52
Runene, ;P
ppppppp:::::
Re: Mazi krâniòi
23.10.2006 15:54
kas ir mazs, kas ir liels ? cm luudzu
Re: Mazi krâniòi
23.10.2006 17:15
Man savâ pieredzes bagâtajâ mûþâ ir bijuði daudzi vîrieði, bet tikai vienu atceros ïoti labi, pat vârdu un uzvârdu, jo viòam bija tik mazs, ka es apmulsu. Pârçjie daudzie bija daudz maz vienâdi acîmredzot. Tur jâbût lielai atðíirîbai, lai sajustu.
Tagad viòð pa Privâto dzîvi eksponçjas - kâ paskatos, tâ atceros. Nebija nemaz slikti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 4?
Ziņa: