muldoòas un klusçtâji???

Aizsāka mutiigais 

mutiigais
muldoòas un klusçtâji???
23.10.2006 13:45
ðodien sçþot pie kafijas tases vçroju savus kolçìus un domâju-ir mums tur tâdi aktîvâki un skaïaki,kas vienmçr izpauþ savu viedokli,bet bieþi vien zinu,ka tie kas klusç ir daudz kompetentâki ðajâ vai citâ jautâjumâ.

tad nu gribçtos kâ bosam uzzinât tautas viedokli-kurus jûs òemat galvâ un respektçjat vairâk-tos kas skaïâki vai tos klusos ûdeòus,kas liekas kautrîgi??
Re: muldoòas un klusçtâji???
23.10.2006 13:59
es respekteeju personiibas.

iipashi muldoshie man kriit uz nerviem.
kaþa
Re: muldoòas un klusçtâji???
23.10.2006 14:01
personîgi man jau patîk tie klusâkie,bet parasti jau liekas,ka tas kurð vairâk kliedz to arî pamana:((
te jau vienreiz bija tçma par tarkðíiem. ilgâk kâ 6st tâdâ sabiedrîbâ izturçt nevaru, kretinç biðíiò. bet nu man jau diezgan extrçms gadîjums zinâms...tâ kâ, ja visu daudz maz ar mçru, tad ir ok.
Re: muldoòas un klusçtâji???
23.10.2006 16:28
Kâdreiz pamuldçt var, bet "hroniskie" man krît uz nerviem.
Re: muldoòas un klusçtâji???
23.10.2006 18:11
Muldçtâji reizçm krît uz nerviem, bet klusçtâji arî, kad redzi, ka iekðâ ir, bet ârâ nenâk...
Maybe viòiem vnk kolektîvs ðíiet par dumju (vadîtâju ieskaitot), lai ar tâdiem runâtu?
Re: muldoòas un klusçtâji???
24.10.2006 12:49
-to mutîgais ... sprieþot pçc Tava nika,Tu jau ar neesi nekâds klesçtâjs:)
Raugi,psiholoìijâ cilvçkus iedala ekstravertos un intravertos.Tobið ekstravertie ir tie lielie runâtâji-tie,kurus pamana uzreiz(ar intelektu ðeit nav nekâda sakara) nu jâ,tie ekstravertie tipiòi parasti DOMâ RUNâJOT-savukârt intravertie(uz iekðu vçrstie) parasti visu apdomâ un ,ticis skaidrîbâ ar domu,tad tik spïauj ârâ. Tâtad,ar tiem skaïajiem un runâtîgajiem apsprieþamais jautâjums vçlams ir jâizrunâ izvçrðot diskusiju.
Vçlu veiksmi BOSS ;)
P.S.starpcitu,ja ir laiks-palasi sociâlo psiholoìiju(tipa saskarsmes psiholoìija),varu ieteikt Viestura Reòìes rakstîto.Gan jau Tev kâ vadîtâjam noderçs,da i vispâr interesanti.
Re: muldoòas un klusçtâji???
24.10.2006 15:40
ai, nu beidziet. ziniet, kâdçï reizçm klusie klusç? jo viòiem nav ko teikt, un nerunâsim par tipiem.
Re: muldoòas un klusçtâji???
24.10.2006 16:41
vai arii neredz jeegu kaut ko teikt / piebilst / iebilst...
klusais
Re: muldoòas un klusçtâji???
24.10.2006 17:21
a man piemçram vienkârði negribas "izlekt" vai arî kaut ko teikt,kaut arî zinu ka bûtu pareizi-tâpçc bieþi cilvji domâ ka es kautrîgs,bet tâ nav-ja pretî ir sakarîgs cilvçks,tad nav problçmu komunicçt,bet barâ mçdzu izteikt savu viedokli,bet neesmu skïð-vai tas kas nosodâms?
pareizi, gh!
piemçram, es nereti esmu no klusçtâjiem, un parasti tas ir tad, ja neredzu jçgu ko teikt. tâpa arî, kad izsakos, neuzskatu par vajadzîgu to darît tik skaïi, lai visi citi 10 m (vai vairâk) radiusâ arî to dzird, tâpat kâ neuzskatu par vajadzîgu skaïi nonstopâ runât vairâkas stundas pçc kârtas, tikai ik pa retam brîdim dodot vârdu citiem klâtesoðajiem (ja nu ðie galîgi nevar mierâ nosçdçt un pat aklajam redzams, ka grib ko teikt)...
brrr
Re: muldoòas un klusçtâji???
24.10.2006 21:31
klusie rullç,bet skaïie plûc laurus-diemþçl dzîves realitâte!
tas runâtîgums vai "dziïdomîga "" klusçðana jau nav kritçrijs
argumenti, domu gaita, nozares, kurâs runâtâjs orientçjas, iedziïinâðanâs lîmenis - tie ir tie kritçriji

vçlme izdarît pareizus, saprotamus un visiem :) pieòemamus secin''ajumus nereti tiek jaukti ar kompetenci

tipa - vinð'domâ kâ es - taatad pareizi
madcynics uzjautrinoties
Re: muldoòas un klusçtâji???
25.10.2006 09:28
...pçc sevis mçri, caurkrituðo politiíçn...gudrinieks mans...:))
Es tadus dziïdomîgos klusçtâjus labi pazîstu, daudziem nav ko teikt un viss.
nu daþkârt jau varbût ar nav ko teikt, bet pa lielâki daïai vnk nav vçrts.
piemçram madcynics - it kâ reizçm prâtîgas lietas runâ, bet tas pusaudþa kategorisms un nevîstoðâ pârliecîba par sevi runâjot par jautâjumiem, kur nav jçgas, kaut par gripas vakcînâm - nu tas nav labi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 11?
Ziņa: