cilvçku izturçðanâs

Aizsāka ku kû 

ku kû
cilvçku izturçðanâs
07.11.2006 14:45
Nu ko teikt,kâ izturçties pret citu uzvedîbu?
Nezinu,jâ esmu kautriga.
Bet ja Tev kolçìis taisni jautâ "Ko tâda kautrîga esî? "
Atbildçju : Nesapratu, ko Tu gribçji?
Nezinu kâ bûtu labâk reâìçt uz ko tâdu,protmas man nepatîkams jautâjums, samulsina vçl vairâk un ai nu tâ stulbi sajutos. ðis jautâjums no tâ nebija pirmo reizi tâds.
Varbût ðis grib iepazîties tuvâk. Aizej kopâ uz teâtri vai krogu.
ku kû
Re: cilvçku izturçðanâs
07.11.2006 14:51
Nç tuvâk negrib gan. Redz es varbût sâpîgi uztveru,jo patiesi esmu kautr;iga pçc dabas. Iepazîties tuvâk negrib, jo gadus 1o atpaka'mums bija sex, a tagad jau sen savas ìimenes un bçrni.
vai vçl labâk
Re: cilvçku izturçðanâs
07.11.2006 14:52
Ko tu vislaik tik klusa? Nu pastâsti kautko!
ku kū
Re: cilvēku izturēšanās
07.11.2006 14:53
šitais arī labs, ir dzirdēts bieži.;-(((
Re: cilvçku izturçðanâs
07.11.2006 20:34
ja prasa, ko tik kautriga, vai, ko tik klusa, vai ko tik jociga, vai vel kaut ko tikpat stulbu, tad ir jasaka- kas tev par dalu, a kas tev, a kada tev skirba, a tas tevi pleesh, a nu un tad utt. ja prasa tads cilveks kuram ir verts atbildet, tad saki- vot taa ir, un galvenais smaidi.
ku-kû
Re: cilvçku izturçðanâs
08.11.2006 10:02
Nu jâ bet parasti, jau dir... kaut ko tâlâk, piemçram,ja pateirkðu a kas tev, tad tâlâk bûs kâpçc utt. Pârâk rupji kolçìiem ar nevar atbildet.;-((((((((
Re: cilvçku izturçðanâs
08.11.2006 15:09
pilnigi noteikti var rupji atbildet, un kolegien jo seviski. ir tikai jasmaida vienmer, un pec tam uz katru nakamo jautajumu vairs nav jaatbild. ir pilna pasaule ar cilvekiem, kurus viss interese par tevi un visiem parejiem. tu tacu neej klat cilvekam un neprasi-kapec tu tada resna, kapec tev mute lidz ausim, kapec tu smejies tik jocigi, kapec runaa tik skaljaa balsii. labaka aizsardziba uzbrukums
Re: cilvçku izturçðanâs
08.11.2006 15:16
Nu nç, man gan liekas, ka kolçìiem labâk neuzbrukt. Tad uzreiz bûsi "nedabûjusi" vai ìimenç problçmas vai vçl nezinkâdi secinâjumi. Kolçìi ir bûtîbâ sveði cilvçki. Pasmaidi un viss, nav ko runât, ko tad tur var atbildçt. Un tas jau tâds jautâjums aiz neko teikt varbût, runâðanas pçc.
Bet jautâjumi tieðâm var bût besîgi. Piem., man bieþi prasa - kçpçc tev sarkans deguns (jo aukstumâ paliek tâds). Sen jau neko netabildu - kas es speciâli viòu tâdu padaru, vai?
Un domâ, kâdu interesç Tava atbilde? Nç taèu. Lai taèu prasa un runâ, stâvi tam pâri.
atbilde
Re: cilvçku izturçðanâs
08.11.2006 15:24
"vai vçlies par to parunât?"
ku kū
Re: cilvēku izturēšanās
08.11.2006 16:20
Jā flegma, īsti plēsties nevaru, uzreiz būšu sliktā.Nu bet ja novedīs, tad tā arī pateikšu kāda tev daļa?
Re: cilvçku izturçðanâs
08.11.2006 18:23
a kas tad tie pa kolegiem, kas sitadus jautajumus uzdod. kautriba ir patikama ipasiba, vai tad viniem labak patiktu, ja tu klutu nekauniga vai labak bezkauniga:)
Re: cilvçku izturçðanâs
08.11.2006 18:29
man ari ta prasa :) ko tu neruna, ko tu kautrejies, ko tu tada bediga?
riebigi. es neatbildu. pieklajigi neatbildu.
ru
Re: cilvçku izturçðanâs
08.11.2006 20:13
man vienreiz jautaajuma formaa teica tu esi diivaina,es atbildeeju - ja?kuraa vietaa?
Re: cilvçku izturçðanâs
08.11.2006 20:22
man vienreiz uzprasiija par reetu. no kurienes tev taada reeta sausmiiga, un es tiesi taapat pretii uzprasiiju, bet no kurienes tu esi tik resna?
tas protams bija man puspaziistamam cilveekam, bet vienalga vina man momentaa atvainojaas. es vinai gan nee:))))))))))))))))
Re: cilvçku izturçðanâs
08.11.2006 20:47
Kâ to saprast - ja novedîs? Kas viòð - katru dienu prasa vai uzprasîja vienreiz un Tu visu laiku to pârdomâ? Varbût viòð Tev tomçr svarîgs, ka domâ, ko teikt, ko darît? Jeb cilvçks uzíçris, ka Tu mulsti pie ðî jautâjuma un tâ izklaidçjas. Grûti ko ieteikt, nezinot situâciju.
Priecâjies, ka neprasa, ko tik resna, dumja utt.:)
ku kû
Re: cilvçku izturçðanâs
10.11.2006 10:07
cilvçks uzíçris, ka Tu mulsti pie ðî jautâjuma un tâ izklaidçjas. - Man ðíiet,ka ir;sis variants,jo ta sjau notiek vairâkas reizes.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 19?
Ziņa: