Kur atrast palidzibu?

Aizsāka bezceriba 

bezceriba
Kur atrast palidzibu?
09.11.2006 23:08
Isteniba, nezinu kur lai mekle palidzibu.
Bet zinu,ka bez ta neiztikt.
Vajaga steidzami psihologa palidzibu.

Situacija ir tada.
man mamma ir slima (artrits), slimiba ir tada stadija,ka vina pati parvetojas ar loti lielam grutibam, cies lielas sapes, ir loti smagi gan vinai gan man noskatities uz to. nevaru neka paldzet. zales vina patstavigi lieto,bet slimiba turpina progreset.

Gimene ir tetis,kurs vienigais strada, menesi mes 4 clveki izdzivojam uz 300ls
nu vispar iet traki.

bet probmlema ir tada,ka tetis nespej vairs to izturet, ari mamma ne, ta knapinasanas un tas ka mamma nav vesela un nespej darit to ko darijusi agrak vienmer(tetim prieksa pakala skraidija).
vini gul katrs sava iztaba,mamma viesistaba, tetis atsveiski istaba viens pats,mammai sanak caurstaigajam istaba.
Tagd neznamu iemeslu del, tetis ar mammu vairs neruna, mammai jau ta ir smagi,bet nu liekas,ka vinai sirds plisis pusu.
Tetis ienist brali, vins ir pienmetais bernins un dzivo ar mums jau 10 gadus. tetis bija iniacators,lai vinu panemtu gimene.
vispar es nezinu ko lai dara,man loti sapigi ir uz to vsu noskatities, visi loti loti cies tagad gimene.
vajag palidzibu,bet tetis pie psihologa neies nekad muza. un ari naudas nav tam.
emsu izmisuma un nezinu ko lai dara.
man bail,ka kads neiztures so briesmigo spriedzi un tas var beigties letali, bet es nevaru to pielaut.
ludzu palidziet,ludzu iesakiet kaut ko?
Re: Kur atrast palidzibu?
09.11.2006 23:10
Cik Tev gadu?
bezceriba
Re: Kur atrast palidzibu?
09.11.2006 23:11
man ir 19 gadi.
Re: Kur atrast palidzibu?
09.11.2006 23:14
Laikam jau jaameklee darbs...
Un var zvaniit uz kaadu kriizes centru
piem., www.skalbes.lv
bezceriba
Re: Kur atrast palidzibu?
09.11.2006 23:16
Ja, ar darbu nav tik viegli,jo sogad beigsu 12 klasi.
bet kad uzrodas kads darbins brvdienas es skrienu uz turieni,jo navdas trukums ir milzigs.
kaza
Re: Kur atrast palidzibu?
10.11.2006 10:02
Rimi, Maxima, Narvesen, Macdonalds - daudz vakanèu, apvienojams ar mâcîbâm.
Klaudija
Re: Kur atrast palidzibu?
10.11.2006 10:46
turies,varbût tev ir kâdi radinieki kas gatavi tevi uz kâdu laiku paòemt pie sevis,citâdi man liekas tev bûs grûti koncentrçties un nolikt eksâmenus
bezceriba
Re: Kur atrast palidzibu?
10.11.2006 16:08
paldies,
bet sadi problema netiks atrisinata,ja es aiziesu tagad no majam,bus pavisam traki,jo vsi paliks bada un netiriba. es veicu visus majasdarbus un gatavoju est. Diemzel mamma to nevar.
ozola
Re: Kur atrast palidzibu?
10.11.2006 20:50
ej strada slimnica pa naktim, darbinieku nav un ari iespejams apvienot, man skiet, vismaz es pirmajos studiju gados MF pat apvienoju work+studies. Cik maksaa cits jautajums, bet ta jau ir, daudz darbinu un nemaz ne tik gruutu + slimnica stradajot 1.pakapes radiniekiem pa briivu arsteshanas, lai gan ko tas dod, tik labi izklausas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 11?
Ziņa: