Decibeli

Aizsāka Mateus 

Decibeli
30.11.2006 17:53
Peec paaris peetijumiem atradu, ka saapju slieksnis ir ~97db bet 127db teoreetiski ir asinis pa ausiim. Man ir gadijies buut pasaakumaa kur shis cipars sasniedza 129db. Atziishos, ka nekaa patiikama nebija - sajuuta, ka sirds iet aaraa no ritma, bet jautaajums... ir reaali zinaams shis limits, ko kjermenis speej izturet?
:P
Re: Decibeli
30.11.2006 18:01
biezhi vien pasaakumos ar to skaljumu paarspiilee. vareetu vienreiz beigt paarspiileet dj ieklausieties jel!
Re: Decibeli
30.11.2006 18:04
Vispaar jautaajums bija savaadaaks.
Un ja Tu ej uz klubu - tad jaareekjinaas ar to, ka nebuus skaidrs, vai telefons vibreejo kaads zvana, vai arii taadeelj, ka skanja to "stumda" :)
Man patiik skaljums, bet kaa jau mineeju... jautaajums bija paviiiisam savaadaaks :)
:P
Re: Decibeli
30.11.2006 18:07
par to es neshaubos, ka tev patiik skaljums, man arii patiik, bet esmu pabijusi taados pasaakumos, kur ir daudz pa skalju, iipashi, ja kvalitaate muuzikai nav pietiekami laba, tad tieshaam prasaas klusaak, nu piedod, ka es te ne pa teemu :P
Re: Decibeli
30.11.2006 18:09
Nu tad varbuut formulee preciizaak ;)
Nekvalitatiiva skanja noraada uz nepareiza kluba izveeli :) bet tam nav nekaada sakara ar skanjas jaudu. Es maajaas klausos dazhreiz liidz pat 70db :D Kaiminji man gan paldies nesaka :(
:P
Re: Decibeli
30.11.2006 18:12
klubos parasti nepaarspiilee ar skaljumu, bet koncertos gan :P
Re: Decibeli
30.11.2006 18:15
Klubos nepaarspiilee... ok.. par tiem 129db kur es mineeju - tas bija klubaa ;)
bet koncertos reti paarsniedz 110db
Pie kam - paej taalaak no skatuves ;)
:P
Re: Decibeli
30.11.2006 18:18
Mateus LOL, a tad jums toreiz tai klubaa visiem asinis pa auseem teceeja? :P kas tas bija pa klubu?
Re: Decibeli
30.11.2006 18:27
Nekas neteceeja - taadeelj jau saku, ka nesaprotu tagad to limitu. Bija LJOTI LJOTI nekomfortabli, bet ne taa lai asinis. Nav svariigi klubs ;) Bet ja ljoti paluugsi, varu noorganizeet piedaliishanos naakamajaa pasaakumaa kad testeesim cik lielu skaljumu tauta speej tureet ;)

A nav svariigi kur taadeelj, ka oficiaali shaads trokshnju liimenis nedriixt buut :)
:P
Re: Decibeli
30.11.2006 18:33
lai gan man patiik skaljums, tomeer, ka ausis man saap, man nepatiik, taa kaa atteikshos no shii laipnaa piedaavaajuma :)
Re: Decibeli
30.11.2006 18:35
Lai ausis saapeetu var arii savaadaak - SHURE skatuves privaatie monitori :) Es vinjus kaa austinjas pleijerim lietoju. Mazjaudiigaakiem 79db jaudiigaakajiem 127db :)
Re: Decibeli
30.11.2006 18:36
Nu nezinu. 90 dB optimaals liimenis prieksh komfortablas klausiishanos. Tas attiecaas uz skaljaakajaam vietaam. Bet kur tu Mateus raavi ka saapju slieksnis ir 97 dB. Vispaarpienjemtais saapju slieksnis ir 120 dB pie videejaam frekvenceem.
Re: Decibeli
30.11.2006 18:38
Es te ieksh medline vienu peetiijumu izraku un taadeelj pabriinijos.
Nu tad viss ir kaartiibaa :)
Es tagad gaidu savas jaunaas austinjas kuraam max liimenis ir 130db :D
Re: Decibeli
30.11.2006 18:54
vopsem Mateus, nezinu atbildi, bet varu padalities savaa pieredze. kadu laiku atpakal pasliktinajas dzirde, biju pie daktera un sis man pateica, ka mana dzirde ir kaa 70 gadigam cilvekam, kaut man ir tikai 25. es visu laiku klausijos pleijeri, man patika skala muzika, klubi utt. bet tagad es skatos tv un jagriez skana uz visu katusku, citadi nedzirdu.:(
Re: Decibeli
30.11.2006 18:56
Man nav tik traki :)
es joprijaam speeju atshkjirt siikaakaas skanjas, bet zinu ar ko riskeeju. VNK es arii klausos labi ja 2h dienaa :)
vairaak nesanaak
Re: Decibeli
30.11.2006 19:03
nu ja, es novazajos ar pleijeri 10 gadus:)
Re: Decibeli
23.11.2012 00:07
Es velejos paintereseties cik ir atlautie decibeli,ja majas klausas muziku?
Re: Decibeli
23.11.2012 02:55
Nav nekādu ierobežojumu mūzikas skaļumam mājās, var griezt kamēr kaimiņi sāk zvanīt municipālajai policijai...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
tests250
Re: Decibeli
27.11.2012 18:49
beris, nav, navierobežojumu - tikai sagatavo 20 latus mentiem pirmai reizei. nākamajās reizēs jau būs lielākas summas. pie tam, mentiem nekas nav jau sen jāpierāda - viņi atbrauc, konstatē troksni un uzliek sodu. vai nekonstatē, bet 2 kaimiņi paraksta iesniegumu, vienalga uzliek. pēc trešās reizes, ja pareizi atceros, tevi var izmest no dzīvokļa - protams, ar visiem gariem tiesu ceļiem, bet var. tā kā - priecīgu klausīšanos.
Re: Decibeli
21.12.2012 16:24
parasti skaļum mērījumu veic 1m attālumā no skaņas avota. Principā, tas ir skaņas viļņu raditais spiediens. kas protams, attālinoties no avota paliek vājāks.

Attiecigi skaņa kas nāk koncī no skaļruņiem, var būt arī arī tie 129dB nostāk no avota skaļums krītas un klausitājiem nekas neasiņo.
Re: Decibeli
22.12.2012 02:02
osi

Kas tad Tev? Pēkšņi nolēmi apskatīties kas forumā notiek? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Decibeli
24.12.2012 15:35
Policija vairs neveic sodīšanu par troksni... bet gan par apkārtējo miera traucēšanu (da kaut vai par izteikti smaržīgiem pirdieniem :D ). Vienalga cikos, vienalga kurā gadalaikā. Ja apkārtējie sūdzas, tad soda. Ja izsauc viens tantuks, bet pārējie saka, ka viņiem nekas netraucē...tantukam iesaka ārstēt nervus :D



Edited 1 time(s). Last edit at 24.12.2012 15:36 by Mateus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 13?
Ziņa: