kas notiek ar LV sabiedriibu???

Aizsāka 20 

Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
14.12.2006 21:23
reste viens

neesi atpalikusi, bet citâ laikâ augusi, tâpçc vari arî nezinât. Pirmais izdevums bija bez bildçm, otrs ar pozu zîmçjumiem. Ja nejaucu, tad otrs tika izòemts no apgrozîbas kâ nepiedienîgs. bet man ir. Varbût jâpârlas, gan jau viskautkas ðim laikam smieklîgs liktos!

oga
Vai nu viòð tik ievçrojams, bet pirmais no latvieðiem, kas PAR TO rakstîja, gan.
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
14.12.2006 21:43
jûtos atpalikusi, jo visi par to runâ, bet es neesmu pat redzçjusi.

ogas teksts bija citâts no tvneta, kur reklamç ðî paða autora jaunâko grâmatu.

Pârsiroju izdevnicîbu un grâmatnîcu saitus. Laikam pçdçjos gados nav izdota :(
Ja kâds ir ar mieru to grâmatu, vçlams ar ilustrâcijâm, aizdot vai par saprâtîgu cenu pârdot, lûdzu, rakstît uz manu meilu :)
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
14.12.2006 22:30
grieta
Es domâju Tev nav gluþi taisnîba. Nav tik traki. Tu droði vien apgrozies tâda vecuma aprindâs, kur ir svarîgi par to runât. Domâju, ka bieþi vien vçlamais tiek pasniegts kâ esoðais. Es strâdâju diezgan "vecâ" kolektîvâ, tici man par to vispâr nav runas. Ja kâdreiz kâds arî devâs sânsoïos, tad neplâtâs. Tiklâkus cilvçkus bûtu grûti atrast. -:) Un tie nav ne 5, ne 10, un ne pat 50 cilvçki. Katram laikam savs auglis.
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
14.12.2006 23:16
...tâ við i...
grieta
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
14.12.2006 23:32
plants
gribeetu ticeet tam ko saki.
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
15.12.2006 20:59
grietai un piekrîtu plant
Tas ir kârtçjais stereotips, ka no sievas nedabûjuðais vîrs uzreiz dabû mîïako. Nav jau tas tik vnk. Tâpat kâ sievietei. Neíers tak uz ielas garâmgâjçjus. Jâiegulda laiks, kura jau tâpat nav, lai kaut ko normâlu atrastu. Pârsvarâ tik domâ, ka varçtu, bet îstenîbâ nekâ tur nav. Ja nu nejauðiba vai veca mîla.Un normâlâ vecumâ un cilvçki ar galvu nudien par sânsoïiem nevienam nestaâsta.
grieta
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
16.12.2006 02:07
to flegma.
ai nu beidz.
1.kautko atrast nav nemaz tik gruuti. tikai pastaav jautajums:vai vajag?
2.esmu redzeejusi cilv normaalaa vecumaa kas staasta. varbuut shameejie bez galvas:D vai nospljauties par sievu.nu cuukas.;))
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
16.12.2006 11:53
pasauli uz priekðu virza nolieguma noliegums
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
16.12.2006 16:16
...dabût VECENI NOGRûSTIES nav problçma...paðas maucâs virsû...pie tam buntîtçs...cita lieta - KAM TAS IR VAJADZîGS???...
...cilv norm vecumâ...he, he, rumpis var bût no 40 gadnieka, bet domâðana kâ mazam íepâ râvçjam...
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
16.12.2006 22:41
madc.
Gribçtos gan vîrieðiem tâ domât:DD Sievietes katru skatienu neuztver kâ maukðanos virsû. Bet veèiem jau paðpârliecinâtîbas pietiek - paskatâs uz 40gadîgu 20gadîga, un viòð domâ, ka meitene grib seksu.Palieciet nu pie ðîs pârliecîbas..
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
16.12.2006 22:44
njea, es teiktu, ka shajaa punktaa cinikjim liela dalja taisniibas iraid...
Nu, tajaa daljaa par virsuu maukshanos... vot par to pateetisko "kam tas vajadziigs", lai nu tas paliek vinja zinjaa...
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
16.12.2006 22:48
Nu, gultâ var dabût jebkuru vîrieti, bet jebkuru sievieti gan nç. Tâ tas vnk ir.
grieta
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
16.12.2006 23:01
taapat kaa jebkuru sievieti nevar dabuut, taapat arii ne jebkuru viirieti
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
17.12.2006 10:58
...flegmiò, kas nu runâtu par maukðanos...Tu jau te bïâvi - kâ piegriezuðies...:)
...Grietai taisnîba...
..starp citu, sievieðu vidû apkrîtamîbas % noteikti lielâks, nekâ veèu...:)
nu nezinu, madcynics, vai piekrîtu...
kad mçs ar manu puisi sastrîdamies un viòð kategoriski atsakâs mîlçties un pat mîlinâties (tas tâds tâ kâ soda veids man:), ja es ïoti gribu, tomçr varu panâkt, ka daba ir stiprâka par mana mîïuma kategorismu un uzliktais sods tâ pamazâm - pamazâm tiek atcelts :))))
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
17.12.2006 15:59
jesli su4ka nezahochet, u kabelja nevskochet.
taa runaa uz austrumiem no sihlupes...
labojums gh: "kabelj ne vsko4et", nevis "u kabelja"
atðíirîba tomçr ir liela... :D
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
17.12.2006 16:07
nope, nevajag labot :D
doma labaak saprotama...
Re: kas notiek ar LV sabiedriibu???
17.12.2006 17:41
...he, he...un par to viedo austrumnieku izteicienu...tâtad - reâlu jâ vai nç pasaka jumprava...un dþeks var izstiepties vai sarauties - noteicçja pâr situâciju tomçr bûs sieviete...tâ ka akmens feinistçm..:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 3?
Ziņa: