divas galvas

Aizsāka gh 

divas galvas
05.02.2007 22:18
pa teevee triis kaarteejais murgs par divaam galvaam. kaadeelj taadus nenokillo tuuliit peec dzimshanas?
Re: divas galvas
05.02.2007 22:27
kursh buus tas, kas pienjems leemumu un kursh to dariis...
Re: divas galvas
05.02.2007 22:44
leemumu pienjem vecaaki, injekciju izdara aarsts.
esmu 3 sunjus vedis iemidzinaat. ir gruuti, bet tas ir visnesaapiigaakais leemums vinjiem
Re: divas galvas
05.02.2007 22:46
ne visi vecaaki pienjems taadu leemumu, ne visi aarsti veiks shaadu injekciju...
Re: divas galvas
05.02.2007 22:50
Es nezinu, kas tu ar tâm galvâm, bet katrs un visi cer uz to labâko. Lai arî cilveks pasaulç nâk neîpaði vesels, bet vienmçr pastâv cerîba, ka viòa dzîves laikâ zinâtne ies uz priekðu, un dzîve mainîsies. Mans onkulis vçl pirms manas dzimðanas mira no tuberkulozes, tagad nemirst. Ja bija infarkts, tad cilvçks kïuva pusinvalîds, tagad pieeja savâdâka. Kâ var uzminçt, ka kâds defekts ar laiku nav novçrðams. Un tâ taèu ir cilvçka dzîvîba.
Re: divas galvas
05.02.2007 23:02
tas tak ir vislielaakais laasts, buut invaliidam - atshkjiriigam savu vienaudzhu viduu. atljaut taadiem eksisteet un ciest ir veel nezheeliigaak. palasiet, te tak par +2 kg pie svara jau gatavas kaarties... a shitai divas galvas :-( )
Re: divas galvas
05.02.2007 23:04
kas pats grib kaarties deelj 2 kg, tam flag v ruki... peec tam eitanazeesim nepietiekami garos un rudos?
Re: divas galvas
05.02.2007 23:05
Par suòiem es tev gh piekriitu, bet par laastu gan nee. Man liekas, ka viss lielaakais laasts ir buut nevajadziigam un nemiileetam, man liekas, ka taas meitenes taadas nejuutas.
Re: divas galvas
05.02.2007 23:17
un 17 gados kaa taas meitenes jutiisies?!
kaut gan shii pasaule ir tik perversa, ka noteikti atradiisies kaads ruds karljiks, kas buus gatavs ar vinjaam/u guleet...
Re: divas galvas
05.02.2007 23:20
a kas tur bija? kârtçjie siâmas dvîòi?
Re: divas galvas
05.02.2007 23:21
Re: divas galvas
05.02.2007 23:21
â.. nu killot pçc dzimðanas diez ko humâni nebûtu manuprât. bet vai tad iekð USG nevarçja redzçt ðitâdu patoloìiju?
Re: divas galvas
05.02.2007 23:23
nazinu, saakumu neredzeeju. bet shitaas bija taa labi saaugushas...
Re: divas galvas
06.02.2007 22:33
nja, kartejais pirmdienas vakara sizhets, kas atstaja mani uz pauzes....brr...nu miletas jau vinjas noteikti savos 12 gados juutas, bet veelaak problemas jau tikai saksies....kaa tie vecaki pagaidam veicina vinju dazhados raksturus, taa velaak taas buus vinju lielaakaas lamatas....
Re: divas galvas
08.02.2007 11:05
redzçju viòas burtiski daþas minûtes, jo tûlît nokliedzos, lai pârslçdz to riebeklîbu, tâdas lietas nebûtu jârâda tv, tomçr - dzîvîba ir svçta lieta - padomâ gh , kas Tu bûtu par morâlo mosntru, ja pieðíirtu sev tiesîbas paðam izlemt, kam un cik ilgi dzîvot un kam mirt. Tu aizej savos spriedumos par tâlu.
Es , piemçram , slçpojot esmu izmeþìîjusi plecu un tagad apmçram izjûtu kâ jûtas fiziski ierobeþoti cilvçki. Visbriesmîgâkâ doma ðobrîd liekas,ka neviens vairs negribçtu ar mani mîlçties, ka seksa vairs nebûtu, bet ðorît tâ atkal padomâju - nu un ? Ir taèu tik daudz citu labu un skaistu lietu uz pasaules.
Re: divas galvas
08.02.2007 11:58
îsta medusmaize pçtniekiem un griezçjiem!
Es gan labâk gribçtu mirt, nekâ bût viena no viòâm!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 24?
Ziņa: