Pidaru-praidistu izdarîbas!

Aizsāka A. 

Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 18:38
Oga, es tev pilnîbâ piekrtu.
Madcynics- a kâpçc karstâ laikâ tâ nevarçtu staigât?
Lai mazliet klîdinâtu miglu, tad varu piebilst, ka sievietes, kas ðitâ ìçrbjas/izìçrbjas, galvenâ doma nav dabût kâdu, kas mmm...piedâvâ seksu, bet drîzâk gan, lai ar savu seksualitâti vai seksa palîdzîbu piesaistîtu sev viòa bankas kontu :D
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 18:41
Jociga diskusija. Tak skaidrs, ka katrs dzimums dara to, kas viòam jâdara. Vîrieði ar saviem hormoniem ir kareivîgi, agresîvi, izlemt spçjîgi (nu labi, vismaz kâda daïa), viòu uzdevums ir atrast spçjîgâko dzîves draudzeni. Sievietei ar savçjiem hormoniem, jâiekaro spçcîgâkais vîrietis, lai rastos pietiekami spçcîgi bçrni. Nu i dara katrs ko mâk. Un ïoti slikti, ja skuíim mamma nav mâcîjusi, ka pârâk izaicinoðs ìçrbðanâs stils var novest lîdz pârpratumiem. Nu ir tâ un viss. Nevienam tak neienâk lamât jûru, ka ûdens ir sâïð. Arî stihija. Kâdreiz vieglas uzvedîbas sievieti atpazina pçc kâ??? Nu kâ lai vîrieði 30 gadu laikâ izdara lçcienu evolûcijâ?
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 18:42
...vieglas uzvediibas sievietei par to maksaa...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 18:43
...nevis jocîga, bet uzjautrinoða...tâtad - planta secinâjums - vieglas uzvedîbas sievietes...:)
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 18:44
Nç, tas nav mans secinâjums. mans secinâjums, ka vecâki maz komunicç ar saviem bçrniem.
komat, tiei tâ, viòâm maksâ un tâds ir viòu formas tçrps)))
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 18:46
...kuru pamazâm pâròem tikâs jumpravas...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 18:57
Nu es arî kâdreiz staigâju ïooti îsos svârciòos (nu tagad vairs ne:D) un neviens mani neizvaroja...uzmanîbu tâ varçja gan piesaistît, bet patiesîbâ tâ bija neinteresanta uzmanîba. Es nevaru piekrist Plantam par izaicinoðo ìçrbðanos stilu. Normâls vîrietis tâpçc nesâks varot (normâlie ir tie, ko es pazîstu), a nenormâlajiem pat mûíene var likties pavedinoði saìçrbusies.
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 19:19
Jautâjums, vai vispâr normâls vîrietis sâks varot.
Bet par izaicinoðo ìçrbðanâs stilu, protams, var nepiekrist, kas to var liegt. Bet, ja reiz daba vîrieðus un sievietes ir radîjusi tik daþâdus, un ja ðajâ diskusijâ vîrieðu viedoklis ir tâds, kâds viòð ir, tad prâtîgâk bûtu to uzklausît un izdarît secinâjumus, nevis par visâm varîtçm mçìinât pierâdît, ka viòiem nav taisnîba. Mans runèuks, kamçr vçl bija runèuks visai neviennozîmîgi uzvedâs. Kopð, hm... nu kopð zinâmiem varas darbiem viòa priekðâ kaíenes var kaut novaksçties un nopîlingoties - nekâ. Redz, kâ kardinâli mainît uzskatus.
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 19:39
Plant, domât jau var visu ko, runa ir par darîðanu. Protams, ka gan sievietçm , gan vîrieðiem darbojas instinkti, bet mums ir dots arî prâts. To tâ kâ mazliet vajadzçtu iesaistît.
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 19:42
Bet es tak uz to arî aicinu, citçju sevi: prâtîgâk bûtu to uzklausît un izdarît secinâjumus, nevis par visâm varîtçm mçìinât pierâdît, ka viòiem nav taisnîba
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 19:59
Nesapratu, uz ko tu aicini, Plant. Es jau izdaru secinâjumus:)
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 20:01
...sievietçm vien no prâta funkcijâm ir - pierâdît, ka balts nav balts...un ka bïadskij vid ir normâli...ka aicinât - nâc izdrâz mani - nemaz nav izdrâz, bet - iedod man savu kredîtkarti un pieeju rçíinam...:)
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 20:03
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...sievietçm vien no prâta funkcijâm ir -
> pierâdît, ka balts nav balts...un ka bïadskij vid
> ir normâli...ka aicinât - nâc izdrâz mani - nemaz
> nav izdrâz, bet - iedod man savu kredîtkarti un
> pieeju rçíinam...:)



:-)))
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 20:06
...kur nu trakajam caalim taadi stereotipi peekshnji... bljadskij vid... vai nu visuma sapraats buutu defineejis sho vieniigo lietu uz zemes?...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 20:18
...he, he...komatiò, par tçmu paud, par tçmu...atkal gribi krûteþâ íerties???...jâ, starp citu, vai't Noela galîgi izlaidusi gaisu, ka neklabina taustiòus, meklçdama kaðíi???...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 20:32
..saki, ka nav par teemu... kursh ir defineejis bljadskij vid?...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 22:06
strawberry, tev pashai smiekli nenaak?! demagogje minisvaarkos...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
12.06.2007 06:57
ko juus, veci varat lekties - > bïadskij vid > ir tas, kas sai karstajaa laikaa juus vispaar pie dziiviibas uztur.. imagine - zakis ar talaari.. un beidz demagogiju, ja..
mad uzjautrinâs
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
12.06.2007 10:43
...un iepraust sasvîduðâ sievietç...pats aliòus sadzçries...ïoooti sexy..:)
...par to bïadskij vid...:)...ak ta formulçjumu savajadzçjâs!?...bomþi - viss skaidrs...:)...klasika - arî viss skaidrs..:)...vesterns - arîdzan...kâ bïadskij vid, tâ jumpravas plakðíina pielîmçtâs skropstas zem izplûkâtajâm uzacîm, svçtâ neizpratnç uzmanîgi kasot galvvidu ar pielîmçtiem nagiem, mçìinot nostâvçt uz 10 cm augstiem papçþiem - KAS TAS TÂDS???...

...viendien nostâjas netâlu jaunuve - balta kleita ar zelta striíîðiem, viss pielîmçts un izplûkâts, kâ jau topa meitiòai pienâkas, kâjâs siksniòkurpes - arî zelta krâsas striíîðiem un plastmasas dârgakmeòiem...nç, no attâluma varçtu bût nekas...bet kamçr viòa pïurkstçja pa mobilo, reizes piecas ar kâju pirkstiem stûma pçdu atpakaï, tur kur tai bûtu jâbût...pçda kaut kâ slîdçja laukâ no vietas, kur tai bûtu jâatrodas...:)...laikam ïoti dârgas kurpes, ka lieste ðûdîga...he, he...kad gâja prom, gaita arî tâda pastîva izlikâs..:)
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
12.06.2007 10:53
mad, pameklee labaaaku izejas laukumu, u sjo..

citaad Tev suunaini tie liidzgaitnieki alaaz..
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
12.06.2007 10:58
...Fi, bieþi vien krûti izriezuðâs un uzpucçtâs sevi nemaz neredz...man patîk paglûnçt no malas uz tautu...bezgala amizanti skati...un tici man - ðadu kazu îpatsvars Rîgas ielâs ir nomâcoðs...man nav jâmeklç, viòas paðas skrien virsû..:)
...pavaicâ dþekiem , ko viòi domâ par jâjamo materiâlu..:)
...bûsi pârsteigta...:)
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
12.06.2007 11:01
veci, ko juus domâ par jâjamo materiâlu.??? gribu buut paarsteigta!
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
12.06.2007 11:24
Fi, pie zinaamiem apstaakljiem tu arii buutu labs materiaals.
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
12.06.2007 11:26
.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.06.2007 11:27 by oga.
inka1
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
12.06.2007 12:07
Mad, tu kaut kaads vecmodiigs - par to jaajamo materiaalu. Instinkti ir palikushi, bet laiki tomeer mainiijushies.
Daudzas viirieti uztver tikai kaa jaajamo materiaalu, jo kopdziivei nederiigo viirieshu skaits tikai palielinaas.
Nevajag uztureet miitu, ka tikai vechiem gribaas un tie noslienaajushies skataas uz pieejamammam, jaunaam, un/vai piseliigaam jaunkundzeem un daamaam. Meiteeneem un sievieteem arii gribaas un ai, kaa gribaas.

Ja par teemu - tad skaidrs, ka prese, radio, tv paarsvaraa piesedz homiishu izdariibas.
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
12.06.2007 14:42
...nja...labi, ja jau klaja reliðeru demonstrâcija netiek uzskatîta par aizcinâjumu nopisties, tad kas, no sievieðu puses, tiek uzskatîts par signâlu bikðainajam - nâc, izdrâz mani...:)

...no veèu puses klârs - aliòa strçbðana, platâ vçdera demonstrâcija, îsbikses, no kurâm lien laukâ nesamçrîgi tievas kâjas utt,utt...:)
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
12.06.2007 14:54
...kaa buutu ar tekstu "Davai vienu fikso?"...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
12.06.2007 14:57
...uzraksta veidâ uz topiòa vai tetovçjums, ko atklâj attiecîgâ brîdî :)
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
12.06.2007 15:04
...izteiksmîga acs piemiegðana ar sekojoðu mçles kustîbu aiz vaiga...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 14?
Ziņa: