Cik tâlu bçrns drîkst jaukties vecâku attiecîbâs?

Aizsāka vîrs 

meitenes, nu pasmaidiet.....luudzu :)
Re: Cik tâlu bçrns drîkst jaukties vecâku attiecîbâs?
11.06.2007 14:08
dristi---> dr-isti---> forumieði :)
Linna, ðai diskusijâ kâ reiz par mîïâko neviens gandrîz neko sliktu neteica, bet tikai par vîrieti paðu. Par to, ka viòð bija cerçjis çrti dzîvot ar sievu UN mîïâko, bet meita, redz, uzzinâja un visu izjauca.. ðai ziòâ meitas rîcîba varbût tieði nâks mîïâkajai par labu, ja sieva viòu tieðâm pametîs.. :)

P.S. Es arî uzskatu, ka mîïaâko nemeklç, ja ìimenç viss kârtîbâ.. (man paðai ir gan vîrs, gan arî viens precçts reiz taisîjâs par mîïâko.. :) )


linna Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kâpçc tik slikti izsakieties par mîïâko ?
> Visas tik svçtas, tâ kâ nelaba dûða no tâda
> svçtuma paliek. Ja jau tajâ ìimenç bûtu tik
> labi, tad mîïâko neviens nemeklçtu. Vai ir 100%
> zinâms, ka mammai nav mîïâkais ? Vispârzinâms
Re: Cik tâlu bçrns drîkst jaukties vecâku attiecîbâs?
11.06.2007 15:55
Nu nezinu gan, ir cilveecinji kuriem var buut cik labi grib tajaa ghimene, tik un taa vajadzees miiljaako... vnk vajadziiga daudzveidiiba sievieshu izveelee... tas ir kaut kas iedzimts...
Re: Cik tâlu bçrns drîkst jaukties vecâku attiecîbâs?
11.06.2007 15:57
par patiesajiem un viltus dzimumiem turpinos - Inka 1 esot vîrietis?? A kâ tad izskaidrot ðo tekstu?

Re: tur apakðâ
Iesûtîjis: inka1 ()
Datums: 11-06-2007 14:20


Reka

paldies!
pati neko nejeedzu no shiim lietaam, esmu horm.kontr. pretiniece, bet , ko meita izveeleesies, to jaanjem par labu.
Re: Cik tâlu bçrns drîkst jaukties vecâku attiecîbâs?
11.06.2007 16:05
nav vinja viirietis...
Re: Cik tâlu bçrns drîkst jaukties vecâku attiecîbâs?
11.06.2007 16:08
tad kam tâda aloðanâs... Nesaprotu cilvjus, kam melot, ja esi sieviete, un teikt, ka esi vecis.... murgs..
kas nu katram tuvâks.
bruute

a tev nav pie kaajas, kas es esmu? :)

starp citu, es cilveekus nedalu 2 nometnees :)
es nemeloju, es rotaljaajos.

nu patiiik man rotaljaaties, nu maza es veel :)
Ir vienalga. Tâ tik tâda kâ aþiotâþa... jancîgi tas viss.. nekas vairâk. Tas tâ interesanti - ilglaiciigi forumieshi peekshnji atklaaj kaadu nebuut patiesiibu par sevi, vai tamliidziigi.

Manis peec tu vari buut kaut hermofrodiits :)
es no Planta noshpikoju :)
Re: Cik tâlu bçrns drîkst jaukties vecâku attiecîbâs?
11.06.2007 17:25
...gana intelekuâlas sarunas...:)
...a par vîru???...losis, kurð savas dumjâs galviòas savârîtos mçslus nostumj uz meitas galvu...kkâ nenopirki, ka meituks saðûmçjâs???...vîrs...:)
Re: Cik tâlu bçrns drîkst jaukties vecâku attiecîbâs?
13.06.2007 00:08
Nu es domaaju,ka uz bernu vainu nav ko velt.manaa draugu pulkaa arii ir gimene,kur deels nostuciija mammai par teeva gaajieniem.. vienakarsi berni staav maates pusee.. tas ir kautkaa normaali,un aizstaav mammu!! nu a viiram iesaku izrunat ar sievu visu..nu jaa,vai nu samierinaties vai skirties.. a ar meitu arii kautkad jaaizrunajas.. berns paliek beerns.un tas jau ir Tavs beerns,nekur jau neliksieties viens no otra.
a viram bus maaciba,nav ko skatities pa malaam,kaiminjam daarzaa zaale vienmer bus zaljaaka.. vajag but laimigam par to,kas pasam ir,un neiekarot citas lietas.. liidz ar to,saads paveersiens ir dzives maaciba.
man jautâjums vîram...tev paðam vecâki ir ðkîruðies??
man vecâki izðíirâs pirms 11 gadiem..un man tas bija ïoti smagi...un tikai tagad es sâku saprast ka mana pamâte nemaz nav tik slikta un tçvs tâpat....tâka no 15 gadîga bçrna to nemaz negaidi..man tikai 17 bet mans brâlis savos 21 vçl joprojâm pusmâsu un pusbrâli uzskata par grçka augli
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 13?
Ziņa: