katoïi un prezervatîvi

Aizsāka pupurupu 

pupurupu
katoïi un prezervatîvi
11.06.2007 08:06
Vai sekss ir tikai bçrnu radîðanai? Kâpçc katoïiem ir aizliegts lietot preþus?
Re: katoïi un prezervatîvi
13.06.2007 00:45
seks nav tikai beernu radiisanai.. tagad ir tik daudz iespeejas kaa noteikt dienas,kas ir biistamas,un kas nav biistamas.. pectaam vadoties nevajag nemaz nekadus hormonus eest,un prezus vilkt.starp citu,jauna metode seit aarpus Lv ir,ka aptiekaas ir nopeerkams taads kaa mazs kompjuuters,uz kuru katru riitu jaauzpilina paaris uriina piliites,kas arii nosaka,lai attieciigaa diena ir vai nav biistama.super liidzeklis. un arii bazniica neko nevar iebilst ;)
BEBRS
Re: katoïi un prezervatîvi
13.06.2007 12:45
Saulstariò - tu ar saviem kompjûteriem pârâk negudrçjies. Kad paliksi stâvoklî savâs nebîstamajâs dienâs, tad nekâds kompjûters tevi neglâbs, èurâ tu uz viòa, vai neèurâ.
Re: katoļi un prezervatīvi
13.06.2007 13:20
Savulaik ,ar vienu katoļu mācītāju ,diskutējām par sho tēmu...pēc mana jautājuma,vai viss uz zemes ir radīts ar Dieva gribu,viņsh piekrita,ka,laikam,tad arī pretapaugļoshanās līdzekļi,tomēr,ir vajadzīgi...
Re: katoïi un prezervatîvi
14.06.2007 00:36
katolji maaca temperatuuras-simptomu pretapaugjoshanaas metodi. 100% efektiiva ja pareizi seko liidzi.
Re: katoļi un prezervatīvi
14.06.2007 00:45
Bet neder tām,kam termoregulācijas traucējumi...
riidziniece
Re: katoļi un prezervatīvi
14.06.2007 11:18
Vijolîte, bet kâpçc Tu raksti kâ ârzemju latvietis - visus apstâkïa vârdus ("savulaik, laikam, tomçr") atdali ar komatiem?... :((


vijolîte Wrote:
-------------------------------------------------------
> Savulaik ,ar vienu katoļu
> mācītāju ,diskutējām par
> sho tēmu...pēc mana jautājuma,vai
> viss uz zemes ir radīts ar Dieva
> gribu,viņsh piekrita,ka,laikam,tad arī
> pretapaugļoshanās
> līdzekļi,tomēr,ir vajadzīgi...
Re: katoļi un prezervatīvi
14.06.2007 13:10
riidziniece
Tāpēc ka es maskējos un slēpjos no neredzamajiem ienaidniekiem lai mani neviens nevarētu atshifrēt...esmu nelegālais migrants no Mozambikas kas izbalinājis savu ādu lai iekļautos Latvijas tautas pūlī...oi...
riidziniece
Re: katoïi un prezervatîvi
14.06.2007 13:53
Par Mozambiku nezinu.. :) bet tie ârzemju latvieði, kas dzîvo angliski runâjoðâs zemçs, parasti tâ dara raksta.

bet Tu jau ar tiem komatiem sevi nodod..:))) (kâ tas krievu spiegs no anekdotes, kas, dzerot tçju, vienmçr piemiedza aci, jo bija pieradis, ka karotes kâts duras acî.. :))) )
Re: katoļi un prezervatīvi
14.06.2007 13:55
Īstenībā ,riidziniece, man ir komatomānija...:)))Sāku ar shos mīlēt no visas sirds.:)))
Re: katoïi un prezervatîvi
20.06.2007 23:05
vijoliit - kas tie par trauceejumiem?
Re: katoļi un prezervatīvi
21.06.2007 22:45
zb - ai,smaga,smaga dg...vēl nav tā īsti izpētīta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 22?
Ziņa: