Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)

Aizsāka aldaris 

Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 15:10
nu bet nav jau jâlien tai gultâ...un nosacîjums par draudzîbas pastâvçðanu bez sex ir spçkâ
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 15:13
...hmmm...vai orâlais arî tiek pieskaitîts gultas priekiem???...un sexa...ðâjâ variantâ gultâ taèu var arî nelîst..:)
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 15:15
es redzu,madcynics, ka Tu nedraudzçjies ar sievietçm... :(
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 15:24
...starp citu - tieði otrâdi...bet tâpçc jau arî pauþu savus pârdzîvojumus un sirdsdçstus, kuri neizbçgami rodas draudzîbas rezultâtâ..:)
Es saku, ka nevar! Agraak vai veelaak, kaads saaks domaat vairaak. Es domaaju, ja ir draudziiba, tad jau arii ir kautkaadaa meeraa pievilkshaas, interese, kas kopiigs, jo ja galiigi viens otram nevelk, tad ar draudziibas visdriizaak nav nekaadas.
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 16:03
Elia,
vnk tev paðai tâ nav gadîjies. Man ir draugs, kas fiziski neðíiet pievilcîgs, un viss ok. Laikam jau es viòam arî, jo nekad (~10 gados) nav izrâdîjis, ka gribçtu kko vairâk... Turpretî ir lieliska abpusçja intelektuâlâ pievilcîba :)
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 16:07
...restît, esi pârliecinâta???...nekad nemçri pçc sevis...:)
...klau, intelekts...hmm...cik garð??...vai vidçjais - 16 cm bûs???...un cik resns???...
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 18:10
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...restît, esi pârliecinâta???...nekad nemçri pçc
> sevis...:)
> ...klau, intelekts...hmm...cik garð??...vai
> vidçjais - 16 cm bûs???...un cik resns???...

To, ko cm mçra, neesmu apskatîjusi un negribçtu arî :P
Parunâties pie kâda dzçriena ir forði, bet tas arî viss. sorry, nu "neðíiet fiziski pievilcîgs" ir visprecîzâkais apzîmçjums. Tas nebût nenozîmç, ka citâm viòð neðíistu pievilcîgs ;)
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 18:49
...bet ja Tevis dçï, viòð, nabags, ir gatavs uz visu???...
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 18:53
Protams ka draudziiba ir iespeejama - kad ir seks bez miilestiibas...
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 18:58
...labi rçkts...:)
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 19:52
lûk, pierâdîjums- kas ir primitîvi radîjumi

manuprât tieði draudzîba ir sareþìîtâkas jûtas, kas vairs nav balstîtas uz instinktiem- tâtad primitîviem radîjumiem nav saprotamas...
draudzîbu dzîvnieku pasaule nepazîst
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 19:58
Gan draudzîba, gan mîlestîba ir sareþìîtas jûtas. Kaut kâ pârâk bieþi visu noreducç lîdz gultai...Bet patiesîbâ pat dzîvnieku pasaulç ir draudzîba (starp pretçjiem dzimumiem- kad nav riesta laiks)- bet es esmu redzçjusi arî fantastisku suòa (sunenes) un kaía (runèa) draudzîbu.
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 20:01
lai bûtu ðâds piemçrs!-
...izrâdâs to spçj pat strawberry runcis, bet nespçj ku! un madcynics :)))


bet nopietni- man prâtâ palicis, ka tieðâm draudzîba kâ emocijas tiek ìenerçta smalkâkos(sareþìîtâkos) smadzeòu reìionos kâ mîlestîba



Edited 1 time(s). Last edit at 12.06.2007 20:07 by oga.
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 20:17
oga

Mees ar mad to visu protams ka speejam tikai veel mees meedzam saukt lietas savos iistajos vaardos...
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 20:22
ko nu taisnojies, reputâciju jau saíçziji... :)
jums atliek spîdçt tikai ar klizmâm un salâtiòu receptçm :)
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 20:24
Mees koopereesimies. Vispirms mad ar salaatinjiem un ja tas nepaliidzees tad es ar klizmu...
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 22:13
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...bet ja Tevis dçï, viòð, nabags, ir gatavs uz
> visu???...

Nu tieðâm nav. Nez, ko viòa cienîtâ par ðo teiktu...
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
12.06.2007 22:36
...klau, restît, esi ielîdusi ðim íermenim galvâ, ja zini precîzi, ka nav???...
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
13.06.2007 18:31
apjautâjos vîram, ko viòð domâ par draudzîbu un vasaras modçm- viòa domas pilnîbâ sakrît ar ar pârçjo primitîvo radîjumu viedokli :((
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
13.06.2007 20:46
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...klau, restît, esi ielîdusi ðim íermenim galvâ,
> ja zini precîzi, ka nav???...

diezgan dziïi tajâ galvâ ir sanâcis ielîst :) 100% neko ðajâ pasaulç nevar zinât, bet viòam ir bijuðas n iespçjas ko tâdu izrâdît, bet nekâ, turklât viòð ir visai apmierinâts ar pielaulâto...
Oga, laba ideja, shovakar pat pajautaashu saveejam :)
piekrîtu "primitîvo" viedoklim.
tas, ka man neðíiet pievilcîgs (sehuâli :D) nenozîmç, ka viòam tâ nav un nekad nav bijis. man paðai ir draugs, bet zinu, ka viòð savulaik pûta mîlâs mokâs (pats reiz pastâsîja), bet nekad neuzmâcâs - ideâlu dçï (nav puika, bet ir ideâlists). tas nenozîmç, ka viòð pûð vçljoprojâm. viss kas nu jau ir bijis, viòam meièas nomainîjuðâs un tâ. nekalst, maita, manis dçï (baigi jautri paðai). mans punkts ir citâ: lai cik ïoti tu neuzticçtos savam draugam un nerunâtu par smalkajiem strâvojumiem, kas nepiemît citâm bûtnçm (simbiotiskâs attiecîbas, khe khe khe), lai cik ïoti çterisks cilvçks, ar Augsto mâkslu piesistu galvu tu nebûtu: atslâbinâties piedzeroties abu dzimumu draugiem - îsti nevar. atkal izvçrðot domu: draudzene draudzenei vemjot turçs matus, draugs draugam ... khmm, plecu, lai aiznesu uz mâjâm. Viena dzimuma pârstâvji (ja nav mûsdienâm atbilstoði vaïîgi eksperimentçtâji) dzçrumâ gulçs vienâ gultâ un krâks, bet aba dzimuma pârstâvju var veikt neadekvâtas darbîbas un apmainîties ar body heatu. nu, nesakiet, ka tâ nekad negadâs. viens uzsâk, otrs noBeidz. lai gan - man paðai ir lielâkoties draugi, bez seksuâliem zemtekstiem, es drîzâk tos dçvçtu par paziòâm vai kolçìiem (izòemot vienu).
vçl viena piebilde ViensRestîte: es uzskatu, ka intelektuâlâ pievilcîba ir tâds biðíi krâpðanas veids. laikam bûðu aseksuâla un kompleksaina pelçka pele. (manam bojfendam ir draudzenes, nu, i lai ir, kamçr netiek râdîtas man par piemçru) aaa, un vçl - speciâli ViensRestîte (man jau nu ïoti patika, ceru, ka tu lasi krieviski) http://www.youtube.com/watch?v=ENBPM0xtYH0 viens no draugiem atsûtîja :D
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
13.06.2007 21:55
ar viòu kkâ nav sanâcis tik traki piedzerties, ka mani bûtu uz mâjâm jânes.
dziesmiòa forða :) ja tas mâjiens, ka maïèik gay, tad viòa sieva bûtu stipri îgnâka...
ar mani pârdzçruðos nebûtu prâta darbs kopâ gulçt arî mana dzimuma pârstâvei :(( .... it seviðíi vîns - maita... ir gadîjies, ka nâk atpakaï >:(
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
13.06.2007 22:13
http://www.youtube.com/watch?v=WX_JfsWI8ds&mode=related&search=
Nç, mâjiens tur nebija :D vnk man patika, gribçjâs ar citiem padalîties
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
13.06.2007 23:34
#1 vai nu tu neesi seksuaali pievilciiga vai arii tavs preceetais draugs ir latentais pidars...
un nevajag te pirst par intelektuaalaam sarunaam dzerot teeju sarkanaa vai kopiigaam intereseem, kas vieno hetero viirieti un sievieti
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
14.06.2007 07:20
nu to jau no sâkta gala teicu - man viòð neðíiet sexuâli pievilcîgs un domâju, ka es viòam arî ne, urâ 1am pieleca!
aptaujaaju savu kungu:) :
1) draudziiba - uzskata, ka iespeejama, sevishkji, ja abiem ir otraas pusiites.
2) par vasaras modeem :) - taa paarsvaraa gjeerbjoties jaunietes, nu lai tachu beerni dara , kaa grib, vinjam vienalga.
Re: Kâ ir ar draudzîbu (tikai draudzîbu)
14.06.2007 18:06
...kalponîte...jeb sexa verdzene??...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 2?
Ziņa: