NO DZÎVES IZKRITUSI

Aizsāka 1 bçrna mamma 

1 bçrna mamma
NO DZÎVES IZKRITUSI
15.06.2007 11:11
Aizdomâjos, kas bûs, ja ar vîru kas nelâgs notiktu......????
Man 33 gadi, izglîtîbas nav ', tikai pamatskola 9.klases. Nav nekâdas darba pieredzes, jo agri apprecçjos, vîrs labi pelna un man nav bijusi vajadzîba strâdât algotu darbu.
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
15.06.2007 11:16
VOT! Tâdu, kâ tu ir daudz. Un jajautâ, ar kuru galu gan domâja, kad savu dzîvi tâ arî nodzîvoja.. Tas, ka agri apprecçjies, nav nekas. Ka agri bçrniòð piedzima, arî nav nekas, bet lûk par izglîtîbu paralçli gan vajadzçja domât.

Man draudzene aprecçjâs 18 gados un piedzemdçja. Pçc 1,5 gada uzsâka studijas, strâdâ un viss notiek!

A tu mîïâ... ko lai saka - varçsi bût konduktore...
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
15.06.2007 11:19
...beerni sanjems apgaadnieka zaudeejuma pensiju, kas, shkjiet, ir atkariiga no taa apgaadnieka algas... bet kopumaa es shaadas sievietes nesaprotu...
Jojo
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
15.06.2007 11:20
Sâc gan domât, jo neviens nav mûþîgs, un kas zina, kurð pirmais aizies no ðîs dzîves - vîrs vai tu...

Bçrns saòems pabalstu, bet nedomâju, ka ar to bûs gana lîdzçts.
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
15.06.2007 11:23
Labi, ka tagad aizdomâjies. Nav par vçlu ne vakara vidusskolu pabeigt, gan studçt, gan strâdât kaut vai 1/2 slodzi. Bçrns taèu jau krietni paaudzies.
Es arî nesaprotu, ko var visu dienu sadarît mâjâs dzîvojoties. Izpaliek brîvdienu garða.
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
15.06.2007 11:46
Nekad nav par vçlu. Sâc mâcîties, ja materiâlie apstâkïi ïauj nestrâdât. 33 gadi jau nav nekâds vecums.
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
15.06.2007 12:19
nekad nav par veelu apdroshinaat vieniigaa apgaadnieka dziiviibu.
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
15.06.2007 12:24
Dzîvîbu var apdroðinât. Bet labâk laulîbu lîgumu noslçgt. Ja nu mâjas klukste apnîk un/vai svaigu miesu apgâdniekam sagribas. Nekâdâ gadîjumâ to nenovçlu.
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
15.06.2007 14:04
vislabâk òemt un sâkt virzît izglîtîbas jautâjumus. Ar darbu bûs kâ bûs - pirmo reizi sâkt 33 gados, diez kas nav, jo nebûs jau ko CV ierakstît. A darba devçji tak uz to skatâs... dabûsi pastrâdât kâdus zemas kategorijas darbiòus,ko citu...
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
15.06.2007 14:38
Kâdreiz varbût pat labâki ir zemas kategorijas darâmie, padari savu darbiòu i neíer kreòíi par atbildîbu. Un strâdâtâju Latvijâ trûkst aizvien katastrofâlâk. Pirms pieciem gadiem es nomainîju darbu un tur òçma tikai ar maìistra grâdu, bet tagad jau ir ar mieru òemt ar kâdreizçjâ tehnikuma izglîtîbu.
n f A
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
15.06.2007 23:28
Kad es pirms pieciem gadiem ieguvu savu pirmo augstâko izglîtîbu (apm.45gadu vecumâ) un nomainîju darbu, vçl tikai runâja, ka tur drîz vajadzçs tikai ar izglîtîbu. Runâ joprojâm :)

Bet es brîþiem sâku ilgoties pçc mierîgâka darba...
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
15.06.2007 23:58
Es arî, tikai algu negribas zemâku:)
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
18.06.2007 07:33
> vîrs labi pelna un man nav bijusi vajadzîba strâdât algotu darbu...

buus vajadziiba, naakamo jaameklee taadu pasu..
Agnia
Re: NO DZÎVES IZKRITUSI
18.06.2007 22:24
Paòem un iestâjies kâdâ koledþâ, kaut vai par medmâsu, pavâri vai taml. Ar tâdu profesiju nekad nepazudîsi. Un 33 tieðâm vçl nav nekas, es savos 33 taisos dzîvi par 180 grâdiem mainît ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 13?
Ziņa: