Vai vîrieðiem patîk cacas?

Aizsāka mur 

Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 11:53
kâds vçl kvadrâts? :)
Re: Vai vīriešiem patīk cacas?
18.06.2007 12:06
double
atbalss galvā...jā,tas labais.:)

Mans ieteikums būtu-cacām kam nolūzis gēla nags,līdz ar to radusies smaga psiholoģiska trauma,pieshķirt invaliditādi un apmaksātu psihoterapijas kursu.:)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 12:08
double.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 12:51
Brûtei - nu, saproti, vidukïa nav, sâni gâþas pâri, dibenam izliekumu nav, topiòð lîdz pusmugurai, bikses, lîdz ðíirbai, kopâ sanâk kvadrâts ar neskaidru lîniju.

man liekas, tas vispâr bija Vâcijas Mauku profesionâlais ietçrps, a ðai smuki likâs. Jçziò, Dzîve takð ir komçdija. Vai vçl labâk - pusmûþa sieviete, baltâs apspîlçtâs biksçs, dibens kâ lidlauks un kuòìis, kâ kamieïa kupris. Kâjâs platformemenes, skats pârliecinâts un droðs, gaita grîïiga. Kad saliek kâjas kopâ, rodas vienota masa - protams, seja, kâ gleznotâja palete un uz galvas ðinjons. Galapietura - Zolitûde. Man, personîgi patîk, noskatos ar prieku. Gatavais cirks.

Zibens sper. Cacas domâ, ka fotosesija klât!
Moljers
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 12:56
Kâdi veèi sievietes vairâk interesç
Tâdi, kas pa ielu iet puíainâs ðortâs, T kreklos ar D&G, ieðïûcenâs, vai tumði pelçkos lina uzvalkos ?
Vispâr katram jau savs.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 12:58
tieði tâ -jau senie latvieði zinâja par podiòiem ar atbilstoðiem vâciòiem
plants no cita PC
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 13:13
"Kad saliek kâjas kopâ, rodas vienota masa " - kâ ðitas jâsaprot? labâk bûtu, ja rastos basketbola bumbas cienîga starpa?
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 13:17
:D

Nu ja, katrai arî vîrieði citâdi patîk. man nepatîk, ka staigâ sporta tçrpâ..tas tâkrieviski. UN nejûtos blakus labi, jo pati esmu klasiskâ stila piekritçja. Labâk jau kâdas jaukas linu biksîtes, kâds krekls. apavi pçc paða ieskatiem. 3 dienu bârdiòa ir smuka, bet nu tikai smuka. Buèoties nevar, duras :D
Moljers
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 13:27
Apavi ir tieði tas apìçrba gabals, kas nosaka cilvçka gaumi, materiâlo stâvokli un attieksmi pret dzîvi vispâr, vçl cimdi un zeíes.
Pârçjais ir mazâk runâjoðs.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 13:29
Nu, a kas tâm cacâm iestâstîjis, ka tâdas viòas labâk patiks veèiem?!? tak jau laikam veèi paði, pievçrðot viòâm vairâk uzmanîbas. cits jautâjums, kâdas uzmanîbas - kâ sievietei, kâ lçti un viegli dabûjamam "drâþamajam materiâlam" vai kâ kkam iz zoo? Te jau arî neviens vîrieðu dzimuma pârstâvis, izòemot ciòiíi, klaji nepateica, ka cacas nelieto (vismaz tagad)...
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 13:30
Ja? Nu tad pastâsti, kam jâpievçrð uzmanîba, kad lûkoðos uz vîrieðu kurpçm? Man j;âlûdz pacelt zole, lai redzu kâds brends? :) Ja èin èan èo no Gerkens, tad lai iet ratâ, ja Salamander vai Gabor, tad var turpinât sarunu :D
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 13:31
#1

es ar to paðu saku - kur ta vecenes rada domu, ka tâ vajag... kâds tak lika noprast, ka vecim tâ patiktu... kas cits, ja ne pats vecis...
Moljers
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 13:32
Lieto, sievietes vîrietim ir vajadzîgas daþâdas, daþâdos dzîves posmos, vajag sestdienai, vajag ceïojumam uz Itâliju, vajag vasarai, vajag dzîvei.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 13:33
a kapçc tâ "vajag dzîvei' nevarçtu pildît arî pârçjâs lomas???
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 13:40
ir pirmaa plaana aktieri, otraa plaana aktieri, statisti.. viena aktiera teaatris dziivee nav tas populaaraakais.. :)
bruute.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 13:41
Nu þçl ... es gan gribu bût vienîgâ un lai man ir vienîgais
Moljers
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 13:42
MAn vispâr vienalga ko dara un domâ citi , es ar vienu sievieti kopâ dzîvoju, braucu uz Itâliju, eju sestdienâs uz krogu un bçrnus izaudzinâju un jûtos labi.
Smaidu par cacam, ar prieku apskatos uz mûsu jaunatni ielâs , kas paðas nezinot izskatâs pçc maukâm, pasmejos par resnajâm pakaïâm, kur virs dþinsâm stringu strîpiòas redz, smaidu par debiliem delfîniem, kas uz pakaïas uztetovçti.
Un priecâjos , ka mans puika vasarâ staigâ melnâ lina uzalkâ un meita baltâ klasiskâ kostîmâ, ka nav viòiem tetovçjumu un pirsinga caurumi jau aizauguði
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 14:03
Moljer, un tomçr, paðam neapzinoties, tev iekðâ kaut kas kremt un grauþ...ja jau tomçr redzi gan maukas, gan resnas pakaïas, gan smukos delfînus sauc par debiliem? :)
bruute.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 14:03
Nu redzi Moljer, cik labi bçrni izaugu;si, prâtîgi. Esi labu darbu padarîjis :)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 14:15
> Un priecâjos , ka mans puika vasarâ staigâ melnâ lina uzalkâ un meita baltâ klasiskâ kostîmâ...

izklausaas peec filca ciibaam.. :)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 14:18
Katrs jau saskata, ko vçlas. Es nedomâju, ka puskailâs meitenes ir maukas. Lielâki maukas ir tie paði ârsti, mâsiòas, sanitâri, kas nepieiet pie slimnieka, kuram nav ko maksât. Lielâki maukas ir tie , kas tikuði pie valsts siles pârrijuðies un vairs nekontrolç ne savus vârdus, ne rîcîbu. Es 100 x labâk pârgulçðu ar nabaga studentu vecâs botâs nekâ ar snobu, kurð apmierinâtîbâ ar sevi visos citos saskata tikai sabiedrîbas pabiras.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 14:19
Man arî tie rukðíoðie sivçni liekas vç...
MOljers
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 14:31
Ne jau apavu brends izsaka bûtîbu, bet tâ tîrîba, saskaòotîba ar apìçrbu, piemçrotîba sezonai u.t.t.
Moljers
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 14:34
Pilnîgi laimîgi ir tikai garîgi slimi cilvçki.
Kremt daudz kas, visvairâk cilvçku stulbums, sliktâ izgîtîba, neaudzinâtîba, viatïautîba, çtikas normu trûkums.
Filca èîbas vçl nespîd, pagaidâm es vçl kâ Karlsons - vîrietis labâkajos gados.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 14:36
Moljer, nu cilvçks jau nemaz tâ nepana, kad nemanâmi ir iekâpis filca èîbâs:)
the same
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 15:22
Moljeram ir vieta Latvijas zinâtòu akadçmijâ, Akadçmijas laukumâ 1, Rîgâ. Kâ atceros savu pirmo un vienîgo viesoðanos ðajâ cetnç un tur sastaptos dîvaiòus... tieðâm, Moljers tur labi iederçtos... 80- gadu stils, 80- gadu mçbeles, 80- gadu sievietes, 80- gadu mode... cacu tur loìiski, ka nav.
double.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 16:56
Da, nu - ir sievietes ar lieliem gabarîtiem, i labi izskatâs, bet ir tâdas, kas velk baltas ðauras bikses. Un ziniet - ir tâdi kam patîk. tâpat ir ar cacâm - ir tâdi, kam patîk!!
Par apaviem - da nu, galvenais, ka çrti. Ðodien uzvilku vienas, smukas kurpes, ja gribas zinât, dârgas. Tagad eju, katrs solis, kâ nâriòai, dur kâ ar naþiem un tulznas sametuðâs. Drîz jau bûs neîstâ lîgava, asins kurpç. Seja sâpçs.
Moljers
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 17:09
Pabraukâjiet meitenes pa pasauli un paskatieties kâ sievietes ìçrbjas :)
Tam nav nekâda sakara ar 80 gadu modi.
Meitenes lîdz 18 kâ sklonieces, lîdz 20 kâ studentes, sievietes no 25 kâ dâmas.
Pie mums sâkot no 15 kâ maukas un tâs kurâm vairâk naudas un brîva laika kâ dârgas maukas (cacas)
Bebrs
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 17:40
Nu tu linna vispâr kaut kâda stulbâka izaugusi.
Interesanti, kâ zini, ka ârsti nepieiet pie slimnieka, kuram nav ko maksât? Un kâpçc domâ, ka valdîba nekontrolç sevi? Bûtu mazâk ar savâm kaut kur sagrâbstîtajâm gudrîbâm plâtîjusies. Un gulçjusi mazâk ar saviem studentiòiem. Uzreiz redzams, kâda esi.

Bet par tâm cacâm - Ne viòas kâdreiz sapratîs, kâ no malas izskatâs un ko par viòâm domâ, ne jûs kâdreiz iestâstîsiet. Nu paskatîties no tâluma jau daþreiz ir gan smuki, bet pienâc tuvâk, ðî kâ atpleð savu muti, tâ jâlasâs labâk projâm.

80 gadu modei nav ne vainas. Bûtu labi man paviesoties tajâ zinâtòu akadçmijâ.
NatalijaJ
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 19:30
Es laikam joprojaam naivi uzskatu ka maaksliigie nagi un mati ir sava skaistuma nekopshana. Nav liela maaksla aizliimeet ciet... Ir taada Cif reklaama, kur katrs traipinsh tiek nevis notiiriits dabiigi, bet aizliimeets ar "smuku" uzliimi, tas pats attiecas uz maaksliigaam lietaam. Pati nekad neesmu bijusi pie kosmetologa, reizi gadaa eju pie manikiira, i to, nezinu kaadeelj. Ar skropstaam reiz pajokojos, i to, ne jau lai kopta izskatiitos :D Bet nezinu kaadeelj, par uzmaniibas truukumu nesuudzos, arii modelju darbaa tas nekad nebija shkjeerslis, tik priecaajaas ka nav bail visur kur liist lai lielo maakslu uztaisiitu ":D
Jaasporto, jaaeed daudz daarzenju un auglju un viss buus ok.
Man ljoti gruuti saprast, kad draudzene neiet uz baseinu, jo redz tad mati samirks un tie buus divas stunds jaaveido-jaataisno, un veel tachu kosmeetika jaanjem nost, kaa lai taadaa paskataa var raadiities cilveekos??? Lai ko arii neteiktu, bet arii solaarija iedegums, kas biezhi vein ir sacepums, kaa melns no balta atshkjitras no dabiigaa saules iedeguma...
Tas viss, atnjem cilveekam kustiibu briiviibu, kas vismaz man ir ljoti svariiga :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 21?
Ziņa: