Vai vîrieðiem patîk cacas?

Aizsāka mur 

bruute.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 19:40
Moljer, Bebr, Natalija - jusu komentari ka trekns punkts shai tçmai. Piekrîtu jums visiem, prâtîgi teikts. þçl tik, ka tâs, kuras to dara, nekad nesapratîs ko te gudri cilvçki pasacîja.

Intereses pçc - jautâjusm Moljeram. Kâdas izskatâs tâs dâmas, tur- ârzemçs. Ko ìçrbj, ko dara... kas neliek viòâm izskatîties lçtâm..? Mmm? :)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 20:01
Kâpçc nesapratîs?! Liela daïa pâraugs un daudz ko sapratîs.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 20:24
Cik es esmu bijusi ârzemçs , tur visi ìçrbjas kâ çrtâk. Un neviens nelûr pakaï, skatîdamies, kâ otrs apìçrbies, ko uztetovçjis utt. A te skaties, pat vîrieði, kâ ziòkârîgas sâdþas tantes visu nolûr...:(
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 20:57
Strawberry, nu padomâ pati. ja tur kâ çrtâk, tad ko tur lûrçt. Ja te, lai izceltos, tad kâ var nelûrçt?
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 21:13
Padomju psiholoìija, Plant :D
Uzvelc ìimenes bikses, platu T kreklu, ieðïûcenes, matus atstâj, kâ nu krît- paskaties, vai nelûrçs :D
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 21:49
...nu ja...uz mani tak lûr...:)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 21:53
strawberry
uz mani, kâ uz ciniíi, vienmçr skatâs. Gan tad kad bija 20, gan tagad. Tikai auditorijas vecums mainâs. Un ârzemçs it îpaði ;-)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 21:55
...citâdi tikai jumpravas klaigâ - re, kâ veèî slienâjâs...:)
...arî uz dçlieðiem meitenes verâs, acis izbolîjuðas...:)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 21:59
nu- Vijolîte jau lielîjâs, ka visas kâri lûkojoties...:) kur slçpjas Tavs daiïums, puisieti? :D
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 22:04
Plant, a kas tevî tâds ir?
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 22:05
oga Wrote:
-------------------------------------------------------
> nu- Vijolîte jau lielîjâs, ka visas kâri
> lûkojoties...:) kur slçpjas Tavs daiïums,
> puisieti? :D


Varbût pirmatnçjâ dabâ?
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 22:07
Abstrakcijas uz nagiem nelîmçjam,
miòikos apkârt nebizojam,
augstpapçþu kurpçs nekâpjam
Tâtad viss skaistums dvçselç
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 22:10
...vai't jau neesat izveidojuðas savu acu priekðâ manu neatkârtojamo tçlu???...
... :0) ...
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 22:12
nu jâ saprotu- ja sievietei blakus soïo Tarass Buïba ar Karlsona propelleri- kâ tur neatskatîties..:))
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 22:45
Par tâm pasaules meitençm - citreiz tâdas tûristes arî Rîgâ uz ielâm var redzçt - nevar saprast puisis vai meitene, un gadi robeþâs no 15-35, vecums nenosakâms.
Stokholmâ, piemçram, vidçjais slânis ìçrbjas ðausmîgi - tieði sievietes.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
18.06.2007 23:25
...taa kaa no Marsa nokritushas... bikshainim LV pietiek ar to, ka bikshainis (tobish, ir pamatota aizdoma, ka vareetu buut arii kraaninjsh), lai uz vinju jau skatiitos miglainaam aceem...

bet par taam pasaules sievieteem- laikam mees ar Moljeru celjojam pa paraleelaam pasauleem... gruuti pateikt, kas sliktaak- muusu cacas vai vinju bezdzimuma radiijumi...
inka1
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 00:27
,,,
gruuti pateikt, kas sliktaak- muusu cacas vai vinju bezdzimuma radiijumi...

piekriitu,
bet diskuteetaaji par sho teemu pilni ar kompleksinjiem, manii nekaadu reakciju neizsauc citu cilveeku izskats.
nesaprotu, kaa cacas, resnules un visas citas jums traucee dziivi????
:)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 07:59
uh, kaa, nu, Plants un mad diizaajas, ka uz siem ar skataas.. :) diez, ko tas vareetu noziimeet..

plants Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...Tâtad viss skaistums dvçselç..

Tev dveesele pa prieksu iet uz ielas? :))
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 08:51
Noela Wrote:
-------------------------------------------------------

> Stokholmâ, piemçram, vidçjais slânis ìçrbjas
> ðausmîgi - tieði sievietes.

tâtad- ja sieviete neìçrbjas cacîgi, tad -ðausmîgi, bet, ja vîrietis nepievçrð uzmanîbu ârienei- tad dvçsele skaista....
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 09:02
ir jau arî kaukas starp bezveidîgâm bezkrâsainâm drçbçm un cacâm, oga :D
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 09:17
...kâ man patîk snobisma manifestâcija...:)
...fi, kâpçc mçs ar plantu nevarçtu iekïauties kopçjâ - man patîk, ka uz mani skatâs???...jeb tâs ir tikai jumpravu - pie tam bieði vien nepamatotas - tisîbas???...he, he, esmu saskâries ar veselu buntîti kazu, kuras ir apburoðas savâ bezveidîbâ, bet tâm vienmâr ðíiet, ka visi grib viòas izdrâzt...:)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 09:29
redz, tagad Tu pateici, ka Tev patiik.. ieprieks bij pliks fakc, ka..

nee, es tik taa - sarunu uzturot jautaaju.. :) nebuut negribu noliegt viiriesu tiesiibas sanemt daamu ieintereseetos skatienus un graut paarlieciibu, ka daudzas juus grib.. :))
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 09:41
...he, he...tâtad - ja dâmas ar interesi raugâs uz kâdu bikðaino, tad tâ ir ieinteresçtîba...bet ja bikðainais uz dâmu - tâ ir uzmâkðanâs...:)

...par to grauðanu...tad arî pliko vçderu demonstrçtâjâm vajadzçtu pieòemt, ka ne vienmçr skatiens nozîmç iekâri...:)

...kâdas mçs sexîgas, kâ mûs visi grib izdrâzt...:)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 09:44
starp citu, dabâ visbieþâk tieði vîrieðu dzimums ir krâðòâk noformçjies- viòi dzied , dejo, cînâs un izrâdâs :) un pelçcîgâs mâtîtes ir tâs, kuras izvçlas labâko :)

cilvçks kârtçjo reizi visu organizç otrâdi...
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 09:44
Labrîtiò. Dîvaini, ka pie kompja sçþ cilvçki, kuri domâ, ka vienîgie bijuði ârzemçs un tâpçc ir ïoti zinoði. Esmu droða, ka ja ne visi, tad katrs otrais forumietis ir bijis kaut vai Zviedrijâ vai Vâcijâ un katram paðam ir savs spriedums. Pirmkârt, tur ir daudz daudz pieklâjîgâka sabiedrîba. Teiksim suòi, nedzirdçju ne vakaros, ne no rîtiem, ne naktîs rejam suòus, nevienâ valstî uz ZR , R vai D no mums . Parkos neviens draudzîgs vai nedraudzîgs èetrkâjis neskrçja virsû buèoties vai baidît kâ tas ir pie mums utt.
Bet nu labi, ne par suòiem ir runa. Par apìçrbu. Teiksim nevar salîdzinât Parîzi, Londonu ar Helsinkiem. Toties tajâ paðâ Oslo es redzçju visvairâk ultramodernas supersexîgas sievietes. Es vçl spriedu, ka ja es dzîvotu Oslo es noteikti kïûtu par lezbieti. ASV - labi, Manhetena, LA , bet vidusmçrâ - totâli konservatîva un reti aseksuâla sabiedrîba. Nemaz nebrînos, ka vîrieðiem no tâdâm zemçm pie mums iebraucot ðeit liekas paradîze.
Par Itâliju jau nevajadzçtu bût diskusijai. Tomçr - meitenes pavisam noteikti pie mums ir skaistâkas. Vîrieði skaistâki un stilîgaki pavisam noteikti ir tur, nu labi, nevajag jau uzreiz iedomâties mazos dienvidniekus. Vajag palikt ZItâlijâ.
Jâ un vçl, ârzemçs ir pavisam noteikti 100X pieklâjîgâki vîrieði kâ pie mums. Vienalga vai runa ir par darbu, atpûtu vai sexu.
plants no cita PC
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 09:45
Fi
Nu kâ tad, es un mana dvçsele neðíirami. Tâds stipri dvçselisks radîjums. Un spoguïojas viòa acîs. Kâ kâds ierauga tik acîgu radîjumu, tâ ìîbst.
Re: plants
19.06.2007 09:48
skaidrs, giibsanas profilaksei aciis Tev nevar skatiities.. :))
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 09:53
...odziò, kâpçc tik deformçti uztver pasauli???...arî ðeit sieviete izvçlas...vecim paliek mânîga pârliecîba - o, iekaroju...
...krieviem labais izteiciens - suka òe zahoèet, kobeï òe zaskoèet...:)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 09:55
Nu tu linna vispâr kaut kâda stulbâka izaugusi.
Interesanti, kâ zini, ka ârsti nepieiet pie slimnieka, kuram nav ko maksât? Un kâpçc domâ, ka valdîba nekontrolç sevi? Bûtu mazâk ar savâm kaut kur sagrâbstîtajâm gudrîbâm plâtîjusies. Un gulçjusi mazâk ar saviem studentiòiem. Uzreiz redzams, kâda esi.

Bebra kungs. Par mediíiem zinu labi. Ir tâda lieta. Ir tâdi ârsti, mâsiòas , sanitâri , kuri nepieiet pie slimnieka, tâpçc, ka nav iedota ne krçjumburciòa, ne latiòð, ne aploksnîte. Kâ mçdz izteikties viens otrs mediíis, ja nesmçrçsi - neripos.
Par valdîbu, jeb labâk bûtu teikt mûsu varas pârstâvjiem man arî ir savs spriedums. Biju parakstîties par referenduma organizçðanu un ieðu balsot arî referendumâ. Un okupâcijas muzejâ biju parakstîties par atbalstu Igaunijai.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
19.06.2007 10:01
nu, re, pamazâm tuvojamies izskaidrojumam:
tâtad, lai meitiòa varçtu izvçlçties, jâsavâc cienîtâju pulciòð, lai bûtu pulciòð, jârâda pliks vçderiòð :) ...tas tâ tçlaini

katrs râda, kas ðim vçrtîgâkais-muskuïi, receptes, smadzeòu krokas, dibena forma u.t.t :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 12?
Ziņa: