Tio piena saldçjums

Aizsāka dace 

Tio piena saldçjums
19.06.2007 13:23
Tio piena saldçjums
100 ml = 57 kcal

kaut kâ liekas neticami maz! nez tieðâm tâ ar ir? hmm
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 13:38
un tu tiesham tici ka tur 100% piens ir ieksaa...?
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 13:40
Man jau ar liekas, ka tur ir ûdens un krâsai piena pulveris :) Tad jau nav brînums, ka tik maz kaloriju
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 13:44
hmm, drusku apstulbu no jautâjuma

nemaz neapsveru iespçju, ka tur varçtu bût iekðâ piens, kur nu vçl 100%.
par piena esamîbu tur vispâr nedomâju. Tas ir tikai saldçjuma nosaukums.
domâju, vai tieðâm tik maz kaloriju.
garðo labi, lai vai kas tur iekðâ. bet tomçr negibas izmçìinât, vai tieðâm to kaloriju ir tik maz, tâpçc labâk çdîðu ar mçru :)

belissima Wrote:
-------------------------------------------------------
> un tu tiesham tici ka tur 100% piens ir ieksaa...?



Edited 1 time(s). Last edit at 19.06.2007 13:57 by dace.
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 13:57
"Tio" piena saldçjums 1L. Sastâvs: ûdens, cukurs, augu eïïa, sviests, vâjpiena pulveris, , stabilizçtâji E 471, E 466, E 412, E 407, krçjuma aromatizçtâjs, vanilîns. Uzturvçrtîba 100 ml produkta: olbaltumvielas - 1,7 g, ogïhidrâti - 8,9 g, tauki - 1,6 g. Enerìçtiskâ vçrtîba 57 kcal. Uzglabâðanas temperatûra ne augstâk kâ - 18°C.
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 14:05
gribçju noskaidrot, kâda ir atðíirîba starp Tio piena un plombîra saldçjumiem?

"Tio" piena saldçjums vafeïu glâzîtç 120 ml.
Sastâvs:
ûdens, *
cukurs, *
vâjpiena pulveris, *[sausais]
vafele, *
siera suliòu pulveris, *
augu tauki, *
emulgators - stabilizçtâji E 471, E 466, E 412, E 407, *
krçjuma aromatizçtâjs, *
vanilîns. *
Uzturvçrtîba 100 g produkta: olbaltumvielas - 4,1 g, ogïhidrâti - 26,6 g, tauki - 3,4 g. Enerìçtiskâ vçrtîba 626 kJ/ 150 kcal.

"Tio" plombîra saldçjums vafeïu glâzîtç 120 ml. Sastâvs:
ûdens, *
augu tauki, *
cukurs, *
vafele, *
siera suliòu pulveris, *
sausais vâjpiena pulveris, *
emulgators - stabilizçtâji E 471, E 466, E 412, E 407, *
krçjuma aromatizçtâjs, *
vanilîns. *
Uzturvçrtîba 100 g produkta: olbaltumvielas - 2,4 g, ogïhidrâti - 24,5 g, tauki - 14,1 g. Enerìçtiskâ vçrtîba 965 kJ / 231 kcal.
---

hmm, sastâvdaïas vienâdas, bet plombîra saldçjumam gandrîz par 100 kcal vairâk...
laikam tad sastâvdaïu proporcijas atðíirâs? mja
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 14:05
kaloriju skaitîðanâ paies visa dzîve. Vai tieðâm jums ir tik daudz laika? Dzîve ir îsa, tik daudz kas jâpaspçj. Jâdzîvo ir tâ, lai paðam prieks par katru dienu, nevis liedzot sev pat tik daudz, kâ kâroto saldçjumu dubultporcijâ.
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 14:07
plombîrâ ir vairâk tauku
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 14:08
mja, jau otrais komentârs, kas mani apstulbina...

dîvainas interpretâcijas ïaudîm rodas no nevainîgi uzdota jautâjuma

ES NESKAITU KALORIJAS! Es tikai brînos, ka saldçjuma tik maz kaloriju var sanâkt.
Un kur te radâs ideja, ka liedzu dubultporcijâ? Es tik domâju, ka tomçr nevajadzçtu katru dienu pa litram, lai arii tik maz to kal.

Ai, labi, miers.
Bet tomçr dîvaini, kâ ïaudîm pa savam patîk citu teikto interpretçt. Neko darît, tâdi mçs esam :)

bruute Wrote:
-------------------------------------------------------
> kaloriju skaitîðanâ paies visa dzîve. Vai tieðâm
> jums ir tik daudz laika? Dzîve ir îsa, tik daudz
> kas jâpaspçj. Jâdzîvo ir tâ, lai paðam prieks par
> katru dienu, nevis liedzot sev pat tik daudz, kâ
> kâroto saldçjumu dubultporcijâ.
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 14:16
Dace, ko tu pârdzîvo, es tak neko tâdu nesaku. Vnk, entâs vçstules te parasti par kalorijâm un liekajiem kg, ka ðíiet, tâ drîz bûs mûsdienu sievietes galvenâ nodarboðanâs - hobijs - kcal skaitîðana.Ja garðo piena saldçjums, tad jâçd un viss. :)
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 14:21
bruute, piekriitu tev par to skaitiishanu. taa jau gan ir.
bet to saldeejumu vajadzeetu ieteikt taam skaitiitaajaam. taadu var apeest 2l dienaa un kaloriju norma nebuus paarsniegta! tas tak forshi :)

- kâpçc tu çd tik daudz saldçjuma?
- ai, es uz diçtas

:)
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 14:23
man ðíiet, ka TIO "Vçsma" arî ir gana liess, un gards piedevâm :)
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 14:31
Man no saldçjuma ðogad metas pumpas. Agrâk tâ nebija. Laikam pârâk daudz íîmijas tur iekðâ.
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 14:36
un tieði no kura saldçjuma?
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 15:10
fui TIO saldeejums, tapeec jau ir tik maz kkal, pee pee shitaadu negarshiigu saldeejumu, vot OLE un TOP karamalizeetais, vo tas ir saldeejums =)
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 15:13
dace - tur jau ta sals - jo vairak visadu pusfabrikatu un pulveru sastavaa jo mazak kaloriju. no kurienes ta tur var rasties kalorijas? no udens vai E burtiniem?
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 15:28
Elia -

kas vienam garðo - otram nç. Man piemçram garðo Druvas cigoriòu, bet zinu, ka daudziem tas riebjas.. :) Nav tâpçc uzreiz jâsaka FUI
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 15:42
vot, man arii Druvas cigorinju baigi garsho! bet veikalos kaut kaa neredz to :( vismaz ne tajos, kas man te apkaart.
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 16:04
Jâ, Druva ir maz kur. Zinu, ka Rimi ir. Bet mazajos veikaliòos nudien nav :((
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 17:48
...nja...tîri subjektîvi...kasiòð - kurð sûds labâks...augðminçtie laikam nav labâkâ izvçle...
hmm..
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 17:48
kaloriju daudzums ir atkarigs no piena treknuma, plombira ir trekns piens, t.i. ar augstu tauku procentu.

joks par saldejuma dietu nav nemaz tik jocigs - kermenim japatere vairak energijas, lai izkausetu saldejumu un padaritu to uzsucama forma, neka, piem., edot tada pasa kaloriju daudzuma tortes gabalu. Ta ka var novajet edot liesu saldejumu! :)
Re: Tio piena saldçjums
19.06.2007 18:59
Hmm, nu tas joks ir tikpat jocîgs (ja òem vçrâ novâjçtâja veselîbas stâvokli pçc tâdas diçtas) kâ novçjçðanas metode apçdot târpiòus, lai tie apçd visu apçsto, un, kad rezultâts sasniegts, tad târpiòus izdzen laukâ.:-)))
Re: Tio piena saldçjums
20.06.2007 17:51
ir ir FUI tie saldeejumi, kas man negarsho. Ir gaumes un arii nav gaumes jautaajums. Es saprotu, ka vienam garsho tas un citam tas, nubet nav labs saldeejums, ja vinjsh ir ledains un uudenjains, un praktiski bezgarshiigs. Varbuut man gadiijaas un TIO vafeliitee uzlabo savu kvalitaati, bet vairs vinju nepeerku.
Re: Tio piena saldçjums
20.06.2007 17:54
Piebilde: man vnk zb, kad saka 'gaumes jautaajums', piem, dizains izskataas vnk tizli, bet kaads saka: tas jau gaumes jautaajums >:|
Re: Tio piena saldçjums
20.06.2007 17:55
..elia, prâtîgi vârdi..:)
Man visvairāk garšo saldējums "Karlsons", vienu apēdu un vairs negribas.
Re: Tio piena saldçjums
27.02.2009 17:38
Vienu nesaprotu - kaa juus taas kalorijas vispaar pamanaat? Apbriinoju ljauzhus, kas zina arii pateereejamo kaloriju dienas normas.
Sastaavu - jaa, tas taa kaa skaidrs, ka ir veerts palasiit, uzreiz apetiite paariet, bet kaapeec peetiit, cik kalorijas kaadam produktam?
8-(

www.nerij.lv, un paraadaas daudz liekas naudas, vairaak briiva laika un nekaadu kaloriju!
Nu, jaa mazliet rakstura vajag.
Saakumaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 4?
Ziņa: