Vçstîjums Moljeram

Aizsāka caca 

caca
Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:01
Priecâjos, neesam pazîstami , bet, ja arî kâdreiz nejauði iepazîtos, nekad ar tevi gultâ neliktos. Pat par 100 000 ls nç!
Tu esi seksâ apdalîts îpatnis, kurð, acîm redzot, nekad nav baudîjis îsti labu seksu. Cik noprotu, esi precçjies laikâ, kad vçl lâgâ nezinâji kâ bçrnus taisa. Sieva droði vien tâda pati. Tradicionâls seks misionâru pozâ gadiem ilgi. Un tâ nu tev kremt, ka citiem izdoma ir daudz bagâtâka, brîvâka, neievaþota pagâjuðâ gadsimta domâðanâ. tev krem, tev visu laiku kaut kas kremt, tâpçc tu visus uzskati idiotiem, cacâm vai seksa izvirtuïiem. Tâdu seksa pozu kâ 69 laikam nekad neesi izmçìinâjis, jo iezimts kautrîgums neïauj.
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:12
caca, kâpçc neïauj Moljeram bût lepnam par savu dzîvi?
Izskatâs, ka arî Tev arî kaut kas kremt
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:15
...tikko runaaju ar vienu cieniijama vecuma ginekologji... vinja teica, ka nu neesot vaarda izlaidiiba, tagad tas saucoties- seksiigums... un maksts mikroflora kaa komunaalajaa dziivoklii... no katra pa druskai...
plants no cita PC
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:15
oga
Nav pat ilgi jâdomâ kas to cacu kremt.
Tas, ka Moljers dzîvo kâ grib, bet cacai jâdzîvo, kâ skaitâs kruta.
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:27
Komat, nu tâ laikam ir vecâ kaluma ginekoloìe...no tâm, kuru dçï daudzas sievietes ðo ârstu negrib apmeklçt...
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:28
....kaa komunaalajaa dziivoklii :))))

labais saliidzinaajums.
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:30
jaa, vot pagaajusajaa gadsimtaa - tad tik bija mikroflora.. a tagad.. ehh..
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:31
mellene...

...vecaa kaluma gan... bet labaakajaa zinjaa... ljoti praatiiga un laipna sieviete...
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:32
Kuòìî jau arî katram sava mikroflora, tik ielîst tur grûtâk...nerunâjot par galvâm...piedod, Caca, ka novirzîjos no tçmas...
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:32
Komat, mîïâ, nu kad tu beidzot iemâcîsies manu vârdu? :)
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:35
ir vaardi, kuri ir aarpus komas leksikas - "nezinu", "varbuut", arii "strawberry".. :)
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:45
...ûûûû...caca nodeva...:)
...pat nav vçlçðanâs kko rakstît...cacas un cacveidîgo kazu sexa manieri mazliet pârzinu...es, personîgi, tad jau labâk pamainu rokas...nevis cacas...:)
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 12:49
nezinu, man gan Moljers patiik. Cik no viena posta atceros, vinjsh ir ljoti tiiriigs. Un smuki gjeerbjas. Un sirds ar taada tiiriiga liekas :)

njaa, es gan ne tuvu neesmu caca
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 13:40
nu cacai ir aizskarts lepnusm lîdz sirds dziïumiem. Tie, kas pârliecinâti par to, ko dara, nekad ðâdi necepjas.. Bet ko padarîsi. Cacas ir un bûs. Un arî Moljers bûs. :)

Kâda kuram daïa par otra seksa manierçm - katrs dara un izmçìina un sekso tâ, kâ grib, var un zin.

Ja nemaldos, par Cacâm runa gâkja vairâk par izskata pârðpîlçtîbu, ne tik daudz par to, kâdas pozas pieprot. Un man nebût nedomâjas, ka visas cacas opbligâti ir pavieglas, tomçr kaut kas jau viòu prâtos notiek, jo tâ nenormâlâ pârspîlçtîba tomçr ir pârlieku uzkrîtoða. Skaista sieviete ar skaistu figûru bûs saskatâma arî tad, ja ietçrsies kartupeïu maisâ. Sevi jâprot pasiegt.
gh.
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 14:00
man gan patîk "mauka style"... pçc garas ziemas tas ir pat nepiecieðami... kâ vitamîni pavasarî tie îsie svârciòi. pçc tam proms, tâat kâ siltums un saule tâ kïûst par ikdieniðíu parâdîbu un to pat vairs nemana.
gh.
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 14:04
bruute,

"Skaista sieviete ar skaistu figûru bûs saskatâma arî tad, ja ietçrsies kartupeïu maisâ" - nedomâju gan. kâ zinâms sievietes maigo dvçseli un iekðçjo daili ir iespçjams saskatît tikai caur dekoltç, plikiem pupiem, îsiem miòukiem, pieaudzçtiem blondiem matiem, nedabisku baltai sievietei neraksturîgu brûnumu un garie. gçla nagiem zilâ krâsâ... un ja jau pat tâdu daþi (moljers, madèaiòiks) nevar saskatît... tad maisam te vispâr nav nekâdu izredþu...
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 14:15
Jâ, ne velti Moljera meita tomçr ìerbjas baltâ kostîmiòâ, bet ne maisâ:)
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 14:18
labi - es pârspîlçju. Sieviet var savu skaistumu izcelt ar apìçrbu, bet tam obligâti nav jâbût kaut kam izaicinoðam. Sieviete kostîmiòâ arî var izskatîties ïoti kârdinoða un "seksîga"... Aber es sava drauga acîs esmu seksîga arî savâ siltajâ flaneïa pidþamâ. Viòu tas padara traku.
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 14:18
debesszila geela dveesele.. epileeta, protams.. labi skan.. :)
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 14:23
Nu laikam tad ir tâ, ka daïa vîrieðu zin, kas slçpjas zem maisa vai flaneïa pidþamas, bet daïai tas ir îpaði jâparâda...un katru dienu no jauna, citâdi nikâ nevar atcerçties :)
plants no cita PC
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 14:25
es tâ saprotu,ka dabâ viss indîgais ir spilgts un uzkrîtoðs, bet labais prot maskçties
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 14:26
galvenais nenomaskeeties taa, ka beigu beigaas namaz i neatrod.. :)
gh.
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 14:32
kâ tai filmâ wat e vûmen wants, 5 gadus onkam likâs, ka tas ir galds ar rakstâmmaðînu, bet beigâs izrâdîjâs, ka tâ ir sieviete...
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 14:35
Mjâa, es tâ skumji aizdomâjos par sidsðíîsto Pelnruðíiti, kuru princis pamanîja tikai jaunajâ kleitâ un vairs nevarçja atrast, kad kleita nebija.
Identifikâcija tika veikta tikai pçc pçdas izmçra... :(
plants no cita PC
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 14:44
Secinâjums: stiprajam dzimumam ar steigu izdalît brilles.

oga
viduslaikos bija gûtîbas ar elektrîbas ieguvi. Nav brînums, ka tumsâ redzçtais dienas gaismâ nav atpazîstams
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 14:48
:D

Normâli ïautiòi, kas spçj pakustinât smadzeòu krokas, un kas vçlas otrâ cilvçkâ saskatît ko vairâk kâ pupu izmçru, saskatîs.... Nav ko uztraukties ;)
Moljers
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 15:32
:) :) :)
Vai cik jauki.
Vai es teicis, ka man nepatîk sex ?
Vai es teicu , ka man nepatîk sexîgas sievietes ?
Vai es teicu , ka man nepatîk 69 ?

Kur to kâds izracis ?

Es teicu, ka man nepatîk , ka Latvijâ valda maucîgs ìçrbðanâs stils, ka jau 14 gadîgas skolnieces grib izskatîties sexîgi.

Man patîk sexîgas sievietes elegantos kostîmos, baltâs blûzçs, meþìînu apakðveïâ, zeíçs, kurpçs un zelta brilîtçs :) un sex ar viòâm birojâ uz galda, vienkârði super :)

Man pat ïoti patîk koptas sievietes, bet tas nav vienîgais un nebût ne galvenais, kâ dçï izvçlas sievieti, galvenais ir ACIS, kâ tâs runâ un ko saka, un tieði tas arî nosaka vai prieksâ ir CACA vai vienkârði kopta sieviete.
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 15:36
hm... un kâ tad tava kundze...? Tikmçr mâjâs vâra un ''smorç, kamçr tu pa biroja galdu çrzeli tçlo...? :D
double.
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 15:39
Man var bût ir kas nepieòemams Moljçra uzskatos, bet vispâr man viòs patîk. Un Plants arî. Lûk. Es gan esmu no tetovetajâm, ar narcistiskajiem kompleksiem, bet vienalga - man viòi patîk! Es gan ar Jums (gan cieòa, gan dsk) negulçtu, bet tâpçc, ka es vispâr neguïu ar visiem, tikai ar savu draugu.
Bet vispâr - lai cacas cackojas, tas taèu netraucç. Tas ir gan jautri, gan krâsai, kâlab satraukties par to, ja vairâk ir jâsatraucas par globâlo sasliðanu, nekompetenci utt?
Moljers
Re: Vçstîjums Moljeram
20.06.2007 15:40
Darbu navajag uz mâjâm nest un mâjas uz darbu, tâs ir divas dazâdas lietas :)
Dari ko darÎdams, kâdam nepatiks :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 5?
Ziņa: