Depresija

Aizsāka blueberry 

A.
Re: Depresija
11.09.2007 10:35
Nç, ja tikai "osis" pa vidu nemaisîtos! Starp citu, no kurienes tâds lohs uzradies, agrâk portâlâ ðî jefiòa nebija?
Re: Depresija
11.09.2007 10:38
...cik labi, ja cilvçks sarunâjas pats ar sevi...:)
A.
Re: Depresija
11.09.2007 11:03
Jâ, madcynics to dara!
Re: Depresija
11.09.2007 11:19
ehh.. pieòemu, ka foruma admini labi redz, kas darâs ar A. ip adresçm, attiecîgi, kâda jçga aizstâvçties uzbrûkot citiem, A ??
Re: Depresija
11.09.2007 13:31
Atðíirîbâ no A., mçs savu "trakumu" apzinâmies
Re: Depresija
11.09.2007 19:37
Alstere
tieði tâ.

nu tad tâ, nekâda ârstçðanâs man pagaidâm nesanâk, jo mazais saslima un viòam slimoðana var bût ïoti bistama, jebkura vîrussaslimðana. Tad nu nevaru ðobrîd sevi nozâïot. Esmu pârgurusi, bet bçrni ir laikam tie, kas spçjîgi izsaukt visas iekðçjâs rezerves un darît, jo kas tad cits darîs? Tikai skaidrs, ka pçc tam bûs atkal tâââds kritiens jo bûðu iztukðota. Bet nu es uzreiz, kâ mazais izveseïosies uzsâkðu ârstçðanos. Tagad domas tikai pie mazâ.
Re: Depresija
11.09.2007 19:38
Un paldies visiem, ka esat ar mani:)
Re: Depresija
11.09.2007 19:55
mazie ir izturîgi un stipri, viss bûs labi.
Re: Depresija
11.09.2007 20:06
Bçrni bieþi vien ir tie, kas liek saòemties jebkurâ situâcijâ.
Re: Depresija
11.09.2007 20:29
jâ, kad mazais piedzima, domâju, ka nonâkðu psihenç kâ tâda riktîgi ar putniem, vienkârði domâju, ka nobrukðu, jo zinot savu depresiju un to, kâ mani ietekmç visâdi negatîvi notikumi neticçju, ka bûs citâdi, bet cilvçks ir stiprâks daudz stiprâks nekâ mçs domâjam. Es tikai nesaprotu, kâpçc es nespçju ar gribu pati tikt tam pâri, ja krîzes situâcijâs pats íermenis un prâts mobilizçjas. Sâkumâ laikam lai tiktu ðokam pâri, es neko nejutu, tik kâdâ treðajâ dienâ sâku raudât. Vçl tagad brîþiem liekas, ka nespçju es to nastu panest, bet re ka nesu.
Mazie ir ïoti izturîgi, it seviðíi mans mazais cînîtâjs. Mçs viòu mîlam bezgalîgi un to jau viòð cerams jût.
Pie manis slimnîcâ bija atnâkusi psihoterapeite no paliatîvâ centra. Es viòai saku, ka vairs negribu neko ne risinât, ne iedziïinâties, jo man liekas, ka tik daudz visa kâ nav iespçjams nemaz izrisinât. Man gribçtos to visu noglabât dziïi ladç un aizslçgt lâdi ciet. Bet viòa man prasa - un kâ jûs pçc tam dzîvosiet? Es saku - nu tâ arî dzîvoðu, nekâ. To es labi apzinos, ka es vienkârði eksistçju, dazreiz saòemos uz kaut ko, daþreiz ir labâk, daþreiz jûtos laimîga, bet, ja man tagad bûtu jâmirst, es domâtu, ko gan esmu visu savu dzîvi darîjusi.
Es negribu, lai tâ bûtu, gribu just, ka dzîvoju.
Re: Depresija
11.09.2007 21:54
...



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2007 17:37 by Runcene.
Re: Depresija
11.09.2007 22:24
A, tu tâds kâ parazîts - ielîdi blueberry tçmâ. Laikam kâdu virtuâlu Vermoksu tev vajag.
Re: Depresija
11.09.2007 22:47
...da lieciet mazo netîreli mierâ...
Re: Depresija
12.09.2007 08:18
Nu, es varu pieòemt, ka mani íengâ, bet, ja kads manus bçrnus aiztiek, tas ir sâpîgi un es kaut ko tâdu netaisos pieòemt. Kâ lauvu mâte sargâðu savus bçrniòus un ja vajadzçs kâ lauvene arî cînîðos.
Es gribeju neòemt tâs riebeklîbas galvâ, bet tagad sajutos kâ râda filmâs, kad slepkava, lai palielinâtu kâda cieðanas nemoka viss paðu cilvçku, bet íeras klât viòa ìimenei.
AG vai vispâr zini ko runâ? Lai Dievs dod, ka tev nekad dzîvç nenotiek nekas no ta, kas notika man. Diemþel arî es nekad nebiju gaidîjusi, ka ar mani kas tâds var atgadîties. Gan pienâks laiks un tu sapratisi, ka tas, ko pateici bija neþçlîgi.
Ja vari runat te tik pârliecinosi, tad es tevi uzaicinu pie sevis, pasaki man to visu acîs, atnac pie mums un paskaties uz maniem nenormâlajiem berniem.
Mazajam vispar bija asinsizplûdums pa visu kreiso smadzeòu puslodi, bet domâju, ka viòs ir normâlâks un viòam ir vairâk smadzenu kâ tev.
Piedodiet par tik emocionâlu runu, bet ir lietas, kas mani skar pârâk sapîgi.
Un vispar ðodien laikam beidzot palûgðu vîram, lai viòs izdara, ko sen jau solîja, cerams, ka to tiesâm var izdarît, jo viòð ir programmçtâjs.
Re: Depresija
12.09.2007 09:36
blueberry

Nu jaa, saprotu tavu saapi... ir te mums forumaa viens ljoti nelaags viirs kam patiik saapinaat tos kam taapat jau slikti... un vinjsh mums veel grib maaciit kaa latvisku latviju pareizi taisiit...
Pacentiishos ieveersiist lielaaku uzmaniibu psihologhijas teemaam un laiciigaak novaakt liekos komentus...
Re: Depresija
12.09.2007 09:46
blueberry
Nemet plinti krûmos, tiksi ar visu galâ un dzîve atkal bûs krâsaina.
Atvainojos tiem, kas 100x to lasîjuði.
Mani 4 puikas izaudzinâti VD un depresijas(no vieglas lîdz ïoti smagai periodiski) laikâ. Visi veseli, veiksmîgi, laimîgi. Bet es cînîjos par savu veselîbu un nepadevos (auns esmu). Rezultâts - nu jau daudzus gadus esmu laimîga un baudu dzîvi no sirds. Pie tam òem vçrâ, ka tajâ laikâ, kad man viss sâkâs, ðis lietas nespçja ârstçt. Tâpçc arî man ilgi tas viss bija.
Un neòem vçrâ A.G. - viòð piesâròo visus forumus ar tâdiem tekstiem. Laikam viòam tas ir vienîgais sex baudas iegûðanas veids:)))
Turies un cînies. Kad pavisam slikti, piedod sev to un saki sev, ka sliktâk vairs nevar bût, tikai labâk. Tâ senos laikos gudrs dakteris mani mierinâja, lai arî palîdzçt nespçja. Man kïuva drusku, bet tomçr vieglâk un viòam bija taisnîba.
Re: Depresija
12.09.2007 09:53
Alstere
Tâ es pie tevis arî neaizgâju un drosi vien ka arî neaizieðu ciemos.
Varbût, ja tev tomçr kâdreiz sanâk laiks, uzraksti man kâ tu cînijies ar to depresiju. Un vai tagad esi tieðâm vesela? Kapçc es tam nespçju noticçt? Nezinu, man liekas, to var apârstçt, uz laiku uizlabot, bet izârstçt...
Re: Depresija
12.09.2007 09:54
A. :D
ko, nobijies, ja?
Re: Depresija
12.09.2007 09:55
labi, A. tevi liksu mierâ, bet A.G gaidu ciemos.:)



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2007 09:57 by blueberry.
Re: Depresija
12.09.2007 09:57
blueberry, tas ir darbs ar savâm domâm, to pârveidoðanu, ar laiku nepareizâs domas tevi apciemo arvien retâk :)
Re: Depresija
12.09.2007 10:00
waldeks
Man arî tâ liekas, tikai man to nepareizo domu ir ïoti daudz. Psihoterapeits teica, ka es visu pasauli kaut kâ uztveru caur nepareizu prizmas ðíautni, deformçtu, jâmâcâs saskatît îstenîba.
Re: Depresija
12.09.2007 10:01
...blueberry, Vikam labâ frâzîte - es tevi neòemu vçrâ, es tevi izlaiþu...da izlaid Tu viòu...apvelc apli ap sevi un savçjiem, ietin miera un droðîbas seìenç...un tad ðâdi plakanie vienkârði neizsitîs Tevi cauri...karot???...izsver, kas labâk, kur patçrçsi mazâk energijas...man domât, ka tâ Tev vairâk vajadzîga citur...
...jâ, un neprogrammç sevi uz grûtîbam...es pateikðu mazliet savâdâk, kâ Alstere...bet doma tâ pati...ir treknâks çsts un ar nav pïûtîts...

...pasmaidîji???...
Re: Depresija
12.09.2007 10:13
Re: Depresija
12.09.2007 11:42
Blueberry, mçs katrs skatâm pasauli caur savu prizmas ðíautni un katrs redzam to citâdu, tâpçc arî îstenîba katram ir sava.
Tev jâatrod pamats tajâ, ko TU redzi.
jautajiens
Re: Depresija
12.09.2007 12:44
"blueberry, tas ir darbs ar savâm domâm, to pârveidoðanu, ar laiku nepareizâs domas tevi apciemo arvien retâk :)"

"Man arî tâ liekas, tikai man to nepareizo domu ir ïoti daudz. Psihoterapeits teica, ka es visu pasauli kaut kâ uztveru caur nepareizu prizmas ðíautni, deformçtu, jâmâcâs saskatît îstenîba."

Iekopeju seit 2 citatus no ieprieksejas sarunas, kas mani pamudinaja uz pardomam, un proti - es pazistu pulka cilvekus ar loti negativu pasaules uztveri, kas gauzas par visiem un visu, kam nekad nekas nav labi, kas katru jaunu informaciju vai notikumu uztver ar aizdomam un negativa iznakuma paredzejumu, bet nez kapec depresija vinus nepiemekle, tiesi otradi vini ir sprauni un energijas pilni, gluzi vai plaukst un zied sava negativisma. Acimredzot, tas viss tomer nav tik viennozimigi, ka skiet. Vai kads no sejienes viedajiem uznemtos meginat man sito apskaidrot?
Re: Depresija
12.09.2007 12:51
ne jau tikai negatîvâs domas, bet nepareizâs domas, arî perfekcionisms un vçl 101 nianse.
jautajiens
Re: Depresija
12.09.2007 13:13
Waldeks

Kas ir nepareizas domas?
Re: Depresija
12.09.2007 13:15
Es vakar skatîjos raidîjumu "Ðeit un tagad", raidîjuma viesis bija rakstniece Dace Priede. Es kaut kad ieprirkð biju lasîjusi interviju ar viòu , un cik atceros, viòai nav viegli gâjis. Vakar, kad viòai jautâja, kas viòai dod spçku, viòa atbildçja- Dievs.
Es domâju, ka ne katrs var rast tâdu ticîbu Dievam, bet jebkuram spçku var dot kâda apziòa, kas stâv pâri ikdienai. Tas var bût arî mçríis, aizrauðanâs, pârliecîba utt.- es domâju, ka tas ir tas, kas piemît cilvçkiem, kas ir pilni ar negatîvismu, bet kurus nekâda depresija nemâc.
Ðovakar un rîtvakar studijâ arî bûs Priede, es domâju, ka ir vçrts paskatîties, viòai ir vçrtîgas atziòas (man gan diemþçl nesanâks:( )
Re: Depresija
12.09.2007 14:00
elementarno, Votson.

ja tu jûties apmierinâts ar dzîvi, nedepresîvs - tâtad tu domâ pareizâs domas, katram tâs ir citâdas.
ja tu jûties slikti, nomâcoðu domu pâròemts - tâtad tavas domas ir nepareizas, tev nepiemçrotas, destruktîvas.
jautajiens
Re: Depresija
12.09.2007 14:48
Waldeks

Manuprat, apmierinatibu vai neamierinatibu ar dzivi biezi veido ari apstakli, kuros mes nonakam, ne tikai tas, ko mes domajam.

Piemeri iz dzives.

Sieviete ap 30, kurai nav izdevies nokartot savu privato dzivi. Jutas neapmierinata ar dzivi. Ilgojas pec milestibas, kas ir tikai dabiski.

Virietis ap 50. Stradat griboss un vaross. Ilgstosi bez darba, un, neskatoties uz aktiviem darba meklejumiem, darbu atrast neizdodas (sis piemers ir nemts vel no skarba bezdarba laikiem 90-to gadu otraja puse).

Ka siem cilvekiem parprogrammet savu domasanu, lai dotajas situacijas sajustos ar dzivi apmierinati? Manuprat, ja nu ari kadai(m) tas izdotos, vinai vai vinam butu jaklust druscin kertiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 9?
Ziņa: