Depresija

Aizsāka blueberry 

Re: Depresija
12.09.2007 14:52
...par viirieti var piekrist, bet babsim toch tikai attieksmes jautaajums...
jautajiens
Re: Depresija
12.09.2007 14:56
Ka to nem. Ir sievietes, kuram attiecibas nozime to pasu ko veciem darbs.
Re: Depresija
12.09.2007 14:56
jocîga uztvere, jebkurâ situâcijâ var justies apmierinâts ar dzîvi.

uzskaitu izòçmuma gadîjumus:
miris tuvinieks,
bçrni smagi un ilgstoði slimo.

paða slimîba nepieder pie izòçmuma gadîjumiem.


Apstâkïus veido nepareizâs domas, tajos nenonâk, pats sevi tu tur aizved.
(te jau par pareizi izdarîtâm izvçlçm tçma)
Re: Depresija
12.09.2007 14:59
jautaajums

...taapeec jau saku, ka attieksmes jautaajums... darbs lielaakajai daljai ir nepiecieshams naudas ieguushanai dziivoshanai, ko nevar teikt par attieciibaam...
jautajiens
Re: Depresija
12.09.2007 15:29
,,,

Ne tikai. Veciem (un nu jau ari dalai sieviesu) darbs kalpo ari ka pasapliecinasanas lidzeklis. Parejas sievietes joprojam pasapliecinas caur attiecibam un gimeni.

Waldeks

Saprotu uz ko Tu teme. Druscin oz pec parcilveka.
Re: Depresija
12.09.2007 15:32
...jebkuraa gadiijumaa tas ir attieksmes jautaajums...
Re: Depresija
12.09.2007 15:38
jautajiens Wrote:
-------------------------------------------------------


> Ka siem cilvekiem parprogrammet savu domasanu, lai
> dotajas situacijas sajustos ar dzivi apmierinati?
> Manuprat, ja nu ari kadai(m) tas izdotos, vinai
> vai vinam butu jaklust druscin kertiem.


Vispirms jâaizmirst vârds "íerts":-)))
Domâðana ir jâmaina tâ, ka ðis dzîves brîdis ir tâds , kâds tas ir, bet nâkoðie veidosies tâ, kâ es gribçðu. Nevar arî tâ, vienu brîdi padomât pozitîvi un tad teikt, ai, man nekas nesanâk. Vajag uzturçt to domu, ka es pats veidoju savu dzîvi.
Noskatieties filmu "The Secret", tur tâ doma ir labi apspçlçta.
jautajiens
Re: Depresija
12.09.2007 16:21
Strawberry

"Domâðana ir jâmaina tâ, ka ðis dzîves brîdis ir tâds, kâds tas ir, bet nâkoðie veidosies tâ, kâ es gribçðu." Bet tur jau ir ta lieta, ka loti biezi tie nakosie brizi neveidojas tadi, ka gribetos. Vismaz man gana biezi ir bijusi sajuta, ka eju pret kadu Augstaku speku, ka vinam ir kas cits padoma attieciba uz mani, ne tas, ko ar savu dzivi gribetu darit es pati.

"Vajag uzturçt to domu, ka es pats veidoju savu dzîvi." Kaut kada mera - ja, bet cik liela? Jo ka citadi izskaidrot sapnus, kad noredzi to, kas vel tikai notiks - gan mana, gan citu dzive? Man tadi pa reizei gadas. Reiz uzdevu so jautajumu kadai dziedniecei, kura man atbildeja, ka aptuveni 20% no ta, kas notiek musu dzives, nosakam mes pasi, parejie 80% "nak no augsas". Viela pardomam.

Bet vispar - interesanta diskusija mums te aizsakusies...:)))
jautajiens
Re: Depresija
12.09.2007 16:23
Atkal tas kems ar to savu murgu te iespraucies...radas, ka mes te velti dzisinam mutes vina virziena.
Re: Depresija
12.09.2007 16:34
Tie sapòi- varbût zemapziòâ sakombinçjâs tas, ko cilvçks ar savâm domâm un darbîbu jau ir radîjis. Reti jau, kad kâds kaut ko apzinâti maina, un tad arî varbût notiek nosapòotais.
Ticîbai, ka notiks tâ, kâ vçlos, ir jâbût neðaubîgai, ir jâdzîvo jau ar sajûtu, ka tâ ir un man jau tas ir.
Es nevaru teikt, ka man viss tâ izdodas, bet kaut kas arî izdodas. Un man tâ jau ir kïuvusi kâ spçle, kâ iespçja. Man ir ko darît, ja neveicas, man ir atkal jauna iespçja mçìinât kaut ko citu, ja neizdodas.
Re: Depresija
12.09.2007 16:34
dziednieki jau procentos sâk runât.....pzd.....


mûsu ðodienas izvçles ir rîtdienas notikumi.


Par Augstâko spçku - iedves sev ticîbu, ka Augstâkais spçks tevi mîl un grib tev tikai labu.
Ja kaut kas nenotiek tâ kâ vçlies, tad nav pienâcis îstais laiks, bet vienalga - viss ir tikai tavâs paða rokâs.
jautajiens
Re: Depresija
12.09.2007 16:51
Waldeks

"Ja kaut kas nenotiek tâ kâ vçlies, tad nav pienâcis îstais laiks, bet vienalga - viss ir tikai tavâs paða rokâs." Vai te neveidojas pretruna? Kas tad nosaka to isto laiku?
Re: Depresija
12.09.2007 17:15
pirmkârt, uzstâdîjums - kâdu iedomâjamies Augstâko spçku - atbalstoðu vai sprunguïus liekoðu. Ja tikai atbalstoðu, kâ to iedomâjos es, tad - vçlamais nav noticis tâpçc, ka kaut ko daru nepareizi vai neesmu tam vçl nobriedis.
Ir ziedçðanas laiks un ir augïu vâkðanas laiks.
otrkârt, ja kaut kas nenotiek tâ kâ vçlies, tad tas nav tavs, tas ir ar prâtu mâkslîgi izdomâts, bieþi vien skatoties uz citiem, citu vçrtîbu skalu mçìinot piemçrot par savçjo.
Re: Depresija
12.09.2007 17:25
jautajiens Wrote:
-------------------------------------------------------
>
> es pazistu pulka cilvekus ar loti negativu pasaules
> uztveri, kas gauzas par visiem un visu, kam nekad
> nekas nav labi, kas katru jaunu informaciju vai
> notikumu uztver ar aizdomam un negativa iznakuma
> paredzejumu, bet nez kapec depresija vinus
> nepiemekle, tiesi otradi vini ir sprauni un
> energijas pilni, gluzi vai plaukst un zied sava
> negativisma. Acimredzot, tas viss tomer nav tik
> viennozimigi, ka skiet. Vai kads no sejienes
> viedajiem uznemtos meginat man sito apskaidrot?


es nepretendeeju uz viedumu, bet vnk iz noveerojumiem...

negatiivie ljaudis muuzham nespreegaa aiz veseliibas... viss kaut kad kaut kur atduras vai izpluust... psihosomatiskaas slimiibas, piemeeram... negatiivisms ir visriebiigaakaa inde... ja Tu zinaatu kaada negaaciju gjeneratora dziives gaajumu no saakuma liidz galam, tad redzeetu, ka vinjsh par to jau maksaa... ja ne ar savu, tad ar savu beernu veseliibu un laimi... cena ir par visu shajaa pasaulee.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2007 17:41 by Runcene.
Re: Depresija
12.09.2007 17:33
A. es pieïauju, ka lielâkâ daïa no te rakstoðajiem ir pielsçtâ dzîvojoði ïuatiòi, un ja tie ies un sâks kaut kur kaut ko rakt, tad viòus paòems pie dziesmas, tâ vietâ, lai ietu rakt, mçs, pârçjie, esam iecietîgi pret tiem, kam ir kâdas problçmas, un iesakam iet sportot, paskriet, peldçt, tas ir pilnîgi tas pats, ko mçìjini pateikt tu, tikai iecietîgâkâ, maigâkâ formâ ar vçlmi palîdzçt, nevis apsmiet, jo citu izsmieðana norâda uz gara vâjumu un audzinâðanas trûkumu, jeb kâ tu pats norâdi uz pilnîgu garigu tizlumu.
Aivar, aizej "paroc", cerams saprati ko vçlçjos tev pateikt
Re: Depresija
12.09.2007 18:24
Siòeïòikovam ir interesanta grâmata-Zemapziòas noslçpumi, Siòeïòikova praktiskais kurss. Latviski laikam vçl nav tulkota. Tur ir tâda sintçze -zemapziòas izpçte un ietekmçðana, un uzticçðanâs augstâkiem spçkiem. Un tieði par to, kâ mainît savu dzîvi un iegût vçlamo.
Re: Depresija
12.09.2007 18:45
Tavs zemapziòas spçks - latvieðu valodâ ir ðâda.

(vienreiz jâpârskaita savâ bibliotçkâ ðâda veida grâmatas,
nesen atradu vienu nelasîtu:)
Re: Depresija
12.09.2007 19:55
Tâ ir cita, Siòeïòikovam ir labâks skaidrojums, reâlas situâcijas.
Re: Depresija
12.09.2007 19:55
Par domu spçku pçdçjâ laikâ pârliecinâjos 3x. Divi gadîjumi attiecas uz mani personîgi.
1. Klimaksa laikâ bija jâlieto zâles, kas stipri veicina aptaukoðanos. Dakteris visu laiki ïoti atvainojâs un jutâs vainîgs, bet citas izejas nebija. Tâ nu pieauga + 20kg no mana (man) ideâlâ svara. Kopð vasaras zâles vairs nav jâlieto un biju stingri nolçmusi pçc atvaïinâjuma ceïojuma sâkt baigo cîòu lietas labâ. Sâku çst visu 3-4x dienâ, bet ïoti, ïoti maz. Nekâdu moku, nekâdas "norauðanâs" (2 dçlu kâzas + 3 megatusi), jûtos labi paçdusi visu laiku un çdienreizç çstgriba arî normâla. Tâ nu nepilnu 2 mçneðu laikâ 8 kg nost. tâ nav bijis NEKAD, kad bijis ar liekajiem kg jâcînâs. Liekas arî, ka atradu skaidrojumu. Tâ kâ ðoreiz svara pieaugumam cçlonis nebija mana rijîba, bet objektîvi apstâkïi, tad gudrâs smadzenîtes laikam izlçma, ka neesmu pelnîjusi nekâdas mokas, lai atgûtu normâlu svaru. Paðai neticas, bet fakts.
2.Senu traumu dçï ir problçmas ar gûþu locîtavâm, kas mçdz sâpçt un reizçm gana stipri. Mocîjos veselu nedçïu un jutos èâbiski. Vakar trolejbusâ gribçja izkâpt paveca sieviete ar spieíîti, knapi kustçja. Padomâju, ka man ta salîdzinâjumâ nekas. Izkâpu, padevu roku, lai tiek laukâ puslîdz normâli, lai arî vienalga tas viòai bija gandrîz mission impossible. Pçc pâris stundâm atjçdzos, ka manas sâpes pazuduðas bez vçsts.
Dievam un dziedniekiem neticu. Toties domu spçkam ar katru gadu vairâk. |Un vçl pozitîvai vizualizâcijai, kad kâdus notikumus un nâkotni iedomâju kâ vajadzçtu notikt pat it kâ to redzot. Un viss notiek, kâ paredzçts:) Bet savus zaudçtos kg redzu kâ cukura paciòas, kuras pa vienai lieku plauktâ, kur vçl 12 brîvas vietas.
Re: Depresija
12.09.2007 21:14
Nu, ir lietas kuraas es Aivaram lielaa meeraa piekriitu...
Re: Depresija
12.09.2007 22:01
Nu, Aivar, saproti mani pareizi, es arii esmu tikai cilveeks un arii man kaadreiz uznaak melnie... :)
Un es saprotu ka tev gribas kaut kaa man iezaagheet jo tev shkjiet ka zaudee domu biedru bet tas taa nav. Es nekad neesmu bez iipashas vajadziibas mainijis savu kursu un nedaru to tagad... vienkaarshi mani ar tevi vieno tas ka es piekriitu daljai tavu domu un ideju, taapat tev patiik kad par klizmaam runaa un taa kaa taa ir lieta kuru es labi paarzinu tad man nav nekas pretiim ka tu arii par to intereseejies... Tachu ir viena beeda, vai runa ir par klizmaam vai par Latvijas naakotni, visaas lietaas tu izturies stipri agresiivi :( un tas atbaida cilveekus... tachu izskataas ka tu to nesaproti...
Savukaart ar osi muus saista tiiri profesionaalas saites jo abi mees esam IT speciaalisti katrs savaa uznjeemumaa...
Re: Depresija
12.09.2007 22:06
Alstere, ïoti laba doma par cukura paciòâm:) Patiesîbâ tâ jebko var "nolikt", kas nav derîgs, lai sçþ un netraucç.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2007 22:07 by strawberry.
delta
Re: Depresija
12.09.2007 22:07
tâtad AG ir arî !
nu i nu.
Re: Depresija
12.09.2007 22:15
Hmm? To pashu es gribeeju teikt par tevi... 21:14 es tevi atbalstiju un jaasaka ka naakamreiz buushu apdomiigaaks...
Re: Depresija
12.09.2007 22:24
Nu ko, meeghinaashu iztikt bez tevis... savaa zinjaa zheel ka ar tevi, kaa neparasti domaajoshu cilvi, nesanaak nekaads dialogs... taa teikt, pa celja vidu nekaadi nevar. vai nu vienaa graavii vai otraa :(
Re: Depresija
13.09.2007 09:45
...apraudâjos...
Re: Depresija
13.09.2007 09:46
...es gan izlasîju A un ku! sarunu un ilgi smçjos.....
Re: Depresija
13.09.2007 10:02
...çzelîða un pûka dialogs...:)
Re: Depresija
13.09.2007 10:04
emm, veelaizvie n AG aizej paroc, tad ka kaada teemaa tu kaadu atbalsti, noziimee shajaa teema atev domas ar to otru cilvekeu sakriit, bet kaa redzi, citaa nesakriit - taapeec tagad tajaa teemaa kur sakriit domas tu to otru cilveeku vairs neatblastiisi - kaut ko taadu es esmu tikai no shaurpieriiteem dzirdeejis - vai nu tu esi ar mani vai pret man...

ehh... izklausies peec padsmitgadnieka, taada, kam tie padsmit tikai saakushies... vismaz sarunaa ar ku! :D kaa tevi - varoni un psihu niideeju piekaasa, redzi - paliidzeeji ar klizmaam, kaapeec tev nepaliidz psihu niishanaa... ai ai ai...

aizej paroc.
Elinite
Re: Depresija
13.09.2007 10:51
Alstere, man ari svars strauji gaja nost, atmetot antidepresantus, tikpar cik strauji vins bija nacis klat, tapat gaja nost - rekordtempa. Domaju, ka tas ir tapec, ka tas nav tas istais svars, zales vinu Tev palidzeja uzaudzet, un tagad, kad zales vairs nedzer, vinam nav iemesla tadam tureties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 6?
Ziņa: