Depresija

Aizsāka blueberry 

Re: Depresija
13.09.2007 10:58
Elinite, man nav nekâdu svara problçmu, agrâk bija.

tagad man galvâ savs vçlamais izskats un svars, un íermenis ir ïoti paklausîgs.
vajag tik dot saprotamas komandas:)
Elinite
Re: Depresija
13.09.2007 11:05
Ne jau Tev, bet Alsterei. palasi, ko vina raksta.:)))
Re: Depresija
13.09.2007 11:14
es lasîju arî zemtekstu, bet varbût nepareizi izlasîju :)
Elinite
Re: Depresija
13.09.2007 11:19
Tevlikas, ka rakstu Alstere, bet domaju waldeks?:)))
Re: Depresija
13.09.2007 11:25
nç, Alsteres rakstîto es uztveru citâdâk nekâ tu.
es , Alstere un Strawberry no viena klubiòa - Domu spçka izmantoðanas klubiòa :)


p.s.tikai neuztvert burtiski klubiòu:)
Elinite
Re: Depresija
13.09.2007 11:35
Nu ja, es jau ari par to pasu, tas, ko gribeju pateikt ir, ka, manuprat, Alsterei svars iet mazuma ne jau no domu speka, bet tapec, ka tada ir so medikamentu darbibas formula - tie palenina vielumainu, rezultata pieaug svars, bet kad tos partrauc lietot, vielumaina atkal normalizejas un svars iet nost.:)

Patiesiba dazkart medz but gauzi vienkarsa...:)
Re: Depresija
13.09.2007 11:41
pârlasîju vçl Alsteres tekstu - par maz informâcijas, lai diskutçtu.
Atnâks Alstere, ieviesîs skaidrîbu :)
A.
Re: Depresija
13.09.2007 19:26
Ku savulaik aizstâvçja mani, tâpçc arî es viòam nedaudz palîdzçju propagandçt viòa idejas...bet nu vairâk to nedarîðu, esi mierîga, Runcen!
Re: Depresija
13.09.2007 19:35
propagandçt viòa idejas ....:))))

man jau nu trakoti patîk visâdi citâdie. jâizdomâ kâda ideja, ko piedâvât propagandçðanai - uzòçmîba un degsme tev ir.

A, tâtad tev vajadzîga aizstâvîba? es aizstâvu tavas idejas, un tu propagandç mançjâs? :)
Re: Depresija
13.09.2007 19:51
Galvenais ir sadarbîba:-)))
A.-Waldekam
Re: Depresija
13.09.2007 21:15
Propagandçðu tad, ja tâs nebûs pretrunâ ar mançjâm!
Re: Depresija
13.09.2007 22:17
labi, òemðu vçrâ :)
Re: Depresija
14.09.2007 09:58
...waldek, labâk blakus divi naidnieki, nekâ viens duraks...:)
Re: Depresija
14.09.2007 12:56
èiken, man nav naidnieku :)
Re: Depresija
14.09.2007 23:38
nu atkal sarunâjuði:)
Vai A.un AG ir viena un tâ pati persona?

Man ðobrîd joprojâm depresija stâv otrâ plânâ, jo esam ar mazo slimnîcâ.

Man patika Alsteres piedâvâtâ doma par domu spçku - par vizualizâciju, man liekas, ka tas varçtu bût iedarbîgi.
Re: Depresija
14.09.2007 23:48
bet parunâðos ar jums vairâk pçc atgrieðanâs no slimnîcas. Tik nepazûdiet:)
Re: Depresija
15.09.2007 00:49
vizualizâcija noderîga lieta - sâpes pâriet 100%, ripas nepazîstu, pie ârstiem neeju. Arî iepriecinât var sevi visâdos veidos ar vizualizâcijas palîdzîbu.

Par depresiju - jâpadomâ, uzreiz grûti atrast labâko veidu (var jau iedomâties sevi jautru, nedepresîvu un uzturçt ðo tçlu, bet îpaði efektîvi tas nebûs, seviðíi netrençtam)
Re: Depresija
15.09.2007 01:04
Var arî mçìinât atcerçties sajûtas par kâdu brîdi, kad juties priecîga, laimîga un apmierinâta. Ðis sajûtas vajag restaurçt un visu laiku it kâ ieiet tajâs, sajusties, ka jûties labi. Uzreiz tas var neizdoties, bet var iztçloties kaut ko priecîgu un tâ pacelt tonusu.
A=AG
Re: Depresija
16.09.2007 22:20
Tak tavs mazais jau bçrnu psih-nodaïâ? To varçja gaidît!
Re: Depresija
17.09.2007 10:21
Uh, 3 dienas bijaam Sifnosas salaa (Griekjija). Paradiize zemes virsuu - tas miers,labestiiba, kalni, juura...fantastika vispaar. No kaapeleeshanas pa kalnu takaam taads baigi veseliigs nogurums kaulos. Luuk uz turieni vajadzeetu braukt depresiju aarsteet, bet bez domas par aarsteeshanos,jo tad vareetu nenostraadaat.
Tuuliit doshos klejot pa Ateenaam, patiik man tipa - kur deguns raada.
Ps.t. noliedzeejiem. Kaa blakusefekts/bonuss terapijas laikaa man pazuda drausmigaas bailes lidot. Kaa izraadaas, bailes braukt ar kugji arii ir pazudushas (liidz shim nebija iespeeju paarbaudiit).
Re: Depresija
17.09.2007 10:46
Vispâr tas ir interesanti, kâ var pazust bailes.( Freidam galîgi nepzuda:-))) Tev taèu vajadzçtu vismaz apjaust iemeslu, Alstere. Vai nu Tev vairs nav bailes no nâves, vai kaut kas cits? Ja tâ nav skaidrs, kâds ir iemesls, tad kâdâ brîdî tâs atkal var atgriezties.
Re: Depresija
17.09.2007 11:50
...un ja taas var atgriezties, tad nav veerts pat uz laiku tikt no taam valjaa... dzelzhaina logjika...
nelda
Re: Depresija
17.09.2007 12:04
Tâ nu gan ir interesanta doma, ka bailes no lidoðanas varçtu pâriet tâpçc, ka zuduðas bailes no nâves. Pçc tâdas formulas sanâktu, ka visiem tiem, kas lido bez bailçm, ir vienalga, vai lidmaðîna nokrît jeb nç, jo viòiem nav bail no nâves.
Ja fobijas pamatâ ir kaut kâda psihiska disharmonija, kas izkropïo uztveri un reakciju uz lietâm, un tâ iepriekð izraisîjusi arî depresiju un psihosomâtiskos traucçjumus, vai nav dabiski, ka tad, kad izdodas to mezglu atraisît un tikt vaïâ no depresijas, pazûd arî fobijas? Kâdu tur vçl iemeslu jâmeklç?
Re: Depresija
17.09.2007 16:20
strawberry
Mani iemesli mn zinaami siiki un smalki.Bez ps.t.nebuutu tik dzilji aizrakusies un iemaaciijusies saprast gandriiz visu tagad pati. Tas nav viegli, jo ar zemapzinju saistiits.
Ateenas super. Tikai karstrs - paari 30 graadiem. Atpuutiishos, Tad ar draudzeni, kad no darba atnaaks, dosimies lielajaa vakara pastaigaa.
Re: Depresija
17.09.2007 16:28
Str. liels krenjkjis, ka kaadam psihoterapeita klientam fobijas paargaajushas... nenoviidiiga peec vella...
Skats no malas
Re: Depresija
17.09.2007 17:01
"Str. liels krenjkjis, ka kaadam psihoterapeita klientam fobijas paargaajushas... nenoviidiiga peec vella..." - drîzâk skeptiska.:)


Laiku pa laikam ieskatos ar depresiju un VD saistîtajâs tçmâs (paðai ir ðî problçma), un ari man ir radies iespaids, ka Alsteres pozitîvisms oþ pçc uzspçles. Es, piemçram, nesaprotu - kâ var teikt, ka psihoterapija palîdzçja izârsteties no depresijas un VD, ja pçc tam, pie pirmâ nopietnâ dzîves pagrieziena, depresija ir atkal atpakaï un atkal nâkas dzert zales? Cik npratu no viena teksta ðepat, tas zâles Alstere tik vasarâ nometusi. Vai tur vispâr vairs var saprast kas un kâ?
Re: Depresija
17.09.2007 17:26
Nelda, vispâr es tieðâm domâju, ka visas bailes ceïas no bailçm no nâves. Pat bailes pazaudçt darbu ir bailes no nâves, aptuvenâ íçdîte ir ðâda: palikðu bez darba, nebûs iztikas lîdzekïu, nebûs ar ko smaksât par dzîvokli, palikðu uz ielas...nomirðu badâ. Neviens jau precîzi tâ varbût nedomâ, bet uz to pusi sanâktu jebkuram.
Sev nezinot atraisît kâdu mezglu vaïâ vispâr nav iespçjams. Îpaði, ja cilvçks ir mocîjies ar depresiju un bailçm, vai var ticçt, ka viòam negribçtos saprast, kâ tas ir noticis? Îpaði vçl tik domâjoðam cilvçkam, kâ Alsterei?

Runcene, Tu savu psiholoìisko saturu piedçvç man. Es tâ nedomâju, kâ domâ Tu.
Skaidrîbas labad- ir lietas, ko man gribas saprast, tâpçc es varbût kâdu tincinu par daudz. Piedodiet, ja variet.
Re: Depresija
17.09.2007 17:43
òu nezinu, man Alstere liekas patiesa, nekâ uzspçlçta neatrodu.
Re: Depresija
17.09.2007 18:00
Ja kas depresija/VD atgriezaas uz laiku klimaksa deelj. Shajaa laika daudzas sievietes vispaar saiet sviestaa. Ja nodarbotos ar teatraalu uzspeeli,nemuuzzam neatziitos;)
Navaru galvot, ka veel kaadreiz kas negadaas. Tikai ir liela starpiiba, vai to uztver kaa nelabojamu nelaimi un pasaules galu, vai uztraukuma nav un ir zinaams ko un kaa dariit, lai atkal buutu uz striipas. Otra arskjiriiba, ka ps.t. vairs nav vajadziigs shaadaas epizodees, jo viss ir skaidrs, saprotams un panikas nav.
Re: Depresija
17.09.2007 18:23
Fobiju pamataa tieshaam ir bailes no naaves. Fishka ir tur, kaapeec. Parasti taas celjas no vainas sajuutas, kas ieguuta veel neapzinaataa vecumaa. Manaa gadiijumaa: nebiju gaidiita-mani nemiileeja-veelaak vienmeer biju slikta (it kaa)... Taa taa kjeediite panesas un vainas sajuuta dzilji iekshaa seezz. Logjika neliidz, jo zemapzinjai savi likumi. Taatad "vainiigais"ir pelniijis naavi un baidaas no taas katraa izdeviigaa gadiijumaa. Par mulkji sevi neuzskatu,bet salikt to visu pa plauktinjiem un zemapzinju paarliecinaat paliidzeeja ps.t.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 12?
Ziņa: