Attiecîbas

Aizsāka snukers 

Re: Attiecîbas
08.12.2007 13:20
snuker, kâdi vçl pârsteigumi! tikai vienaldzîga attieksme un laiks visu noliks pa vietâm.
Atceries - nekas nekur nepazûd - gribçs viòa Tevi - viss notiks, negribçs - nu tad nevajag.
Re: Attiecîbas
08.12.2007 17:13
Strawberry , kas tur slikts ?
Ja vina nevelas ar mani tikties, prieksam man vina vajadziga ?
NEvar jau muzigi vienu mileet ! :D
Re: Attiecîbas
08.12.2007 17:20
snukers Wrote:
-------------------------------------------------------
> prieksam man vina
> vajadziga ?
> NEvar jau muzigi vienu mileet ! :D

:D
Re: Attiecîbas
08.12.2007 17:37
Beidz smieties :D
Pie tam vina uz mani tagad ir dusmiga, jo es netisam vinu partraucu stunda, kad vina runaja runu! :(
Es protams atvainojos, bet si neka!
Re: Attiecîbas
08.12.2007 17:40
kârtçjâ nîkule, neòem viòu galvâ. Tev taèu nav vajadzîga beibe, kas katru otro dienu apvainojas!
manam padçlam ir ðitâda ðmîze, viòð izdabâ , cik spçdams, viòa vienalga atrod, kur piekasîties, apvainoties un nerunât :)
Re: Attiecîbas
08.12.2007 17:42
Varbût kaut kâ savâdâk jâatvainojas? var redzçt, ka meitene ar raksturu! tas taèu nav slikti, vai ne? :)
Re: Attiecîbas
08.12.2007 17:44
Jâ, Maria_ magdalena, kad atkal padomâ, ka dçlam varçtu bût ðitâda, tad tâ ir kâ ir:(
Re: Attiecîbas
08.12.2007 17:44
Un, ja vçl no tâda viedokïa, ka man kâ potenciâlai vîramâtei varçtu bût ðitâda vedekla...
Re: Attiecîbas
08.12.2007 17:45
topoðâ dr, pati saproti, cik tâs mamzeles ir paðtaisnas :)
Re: Attiecîbas
08.12.2007 17:49
Vina diezgan atri iekarst, un atri ari apvainojas, bet sava zina ir mila!
Re: Attiecîbas
08.12.2007 17:59
Ja vinu redz no malas, nepateiktu , ka tada meitene vispar kaut ko sliktu varetu izdarit. Ne tikai es to saku, to saka loti daudz cilveku!
Re: Attiecîbas
08.12.2007 18:03
nu enìelîðu jau nav.....ja kas, katrai kâda uts, tikai ,cik liela - tas ir jautâjums :)

redzi, viòa pie sevis domâ - tas Snukers ir lâga zçns, man viòu vajadzçtu pieturçt, bet tâ viòas sirsniòa pretojas....negrib tevi....

(jo tu patieðâm esi jauks puika:)
Re: Attiecîbas
08.12.2007 18:23
Kaut kas tads jau notiek ar vinu. Laiks radis, vai starp mums vel kaut kas notiks :)
Paldies visiem. Cienu visus jusu viedoklus :)
Re: Attiecîbas
08.12.2007 22:17
Viss noskaidrots, lai vina iet d-r-t!
Vinas domu gajiens ir galigi neizprotams!
1.Vina nevar un ari cik sapratu nevelas aizmirst to ieprieksejo idiotu,(pilnigs stulbums)
2.Kad satikas ar mani, vina nesaprata pati, ko velas(ari stulbi) un vina vel saka ka ir pieaugusi, pilnigs berns.
3.Vina saprata , ko velas, un izskiras ar mani,vina ta ari nepateica, ko velas, bet cik noprotams vina velas but viena!
4.Iemesls kapec nevalas velak satikties ar mani, ir tas, ka vina nejut to, ko es jutu pret vinu
Pati vel gribeja taisit est, aicinaja skatities dejas...
BET kaa tad viss ka notika 9.klasee ? Vai nu vina ir sagajusi sviesta, vai nu vinu kads ir iespaidojis
Varbut vnk tada jusana nevar logiski uzrakstit , tiesam pilniga prata vetra!
VNK PILNIGS BERNS, zel bet es busu launs, un kaitinasu vinu skola, pieversisu uzmanibu citam, lai vinai sap,gan pati atskries!
Re: Attiecîbas
09.12.2007 00:36
snuker- piedod, protams, bet jûs abi vçl esat bçrni. Bet tur nav nekâ nosodâma. Pirmâs pieredzes, pirmâs iemîlçðanâs, ðíirðanâs... tas visiem tâ notiek. Nevar jau gribçt lai viss uzreiz ir tâ, kâ vçlçtos...
Ja viòa tevi tieðâm nevçlas, tad tavi mçìinâjumi viòu kaitinât padarîs tevi drîzâk smieklîgu viòas acîs.. Tev tagad ir sâpîgi, un tâ jau bûtu jebkuram.. bet tamdçï nevajag sevi pazaudçt.. Dzîvo ar domu- ka nebija lemts, un tevi sagaida kaut kas daudz labâks...nevajag ieciklçties uz viòu vienu, katru dienu domâjot, kâ viòai atspçlçties utt utt... tâ tu palaidîsi garâm kâdu citu... Un kâds gan brînums, ka viòai vçl sirdî iepriekðçjais mâjo.... ja viòð viòu sâpinâja, tad tâ ir parasta lieta... tâdas ðíirðanâs visgrûtâk izmest no prâta.. Bet tev viss bûs labi, un tu parâdîji, ka esi drosmîgs, un vîriðíîgs, jo spçri pirmos soïus. Viòa negribçja - nu i pati vainîga.
Re: Attiecîbas
09.12.2007 10:17
Es jau nedomaju speciali kaitinat vinu, bet vnk pieversisu uzmanibu tikai citam meitenem,lai vina paliek greizsirdiga!
Es nosliecos uz ta, ka vinas mammitei es nepatiku, un ta vinai ir devusi padomu,proti, pamest Snukeru :D
Tagad jau jutos labak, esmu izdomajis, ka kïusu daudz daudz sabiedriskaks, iegusu daudz draugu, centisos but veel labaks neka biju.
Pateicoties sim visam esmu palicis daudz agresivaks, un lidz ar to treninjos varu kartigi izladeties. Macibas blin vinas del mazliet ielaidu, bet beigas laikam tomer tiksu pie eglites, jo nebus zemak par 7 uz liecibas :)
Bet kaa es gribetu to iemeslu uzzinat,ta tiesam nav nepatika pret mani, esmu parliecinats par visiem 100%, tam ir gruti noticet, bet taa tas ir.
Jo visus 7 kopa pavaditos gadus skola esam bijusi labi draugi un pat vairak, kur tas suns aprakts, bet labi ir , kas noticis tas noticis, es busu laimigs, bet vai vina bus ,nezinu, lai tik dzivo pagatne, un palaiz savu laimi garam!
Re: Attiecîbas
09.12.2007 10:22
Mani loti iedvesmoja filma The:300
But tadam virietiem ka spartietim ir gods.
Re: Attiecîbas
09.12.2007 11:57
Tu saki - Es jau nedomaju speciali kaitinat vinu, bet vnk pieversisu uzmanibu tikai citam meitenem,lai vina paliek greizsirdiga! - nu ta jau tâ pati kaitinashana buus. Tu katru briidi kaut ko darot piedomaasi par vinju, un galu galâ vien turpat buusi, kur biji..
Re: Attiecîbas
09.12.2007 12:14
Vinai ir kaut kada krize,lai megina pati tikt gala, gan sapratis ko grib!
Re: Attiecîbas
10.12.2007 10:42
...snuker, man patîk, ka visi citi vainîgi, tikai ne Dulcineja...sajûsminos...:)

...skat iepriekðçjo manu prâtuïojumu...
Re: Attiecîbas
10.12.2007 10:47
madcynics
Atceries savus skolas gadus.

Lasu ðo topiku un konstatçju, ka bija baigi lîdzîgi tajos gados. Puiðiem, kuri man patika tçloju baigi vienaldzîgo. Netîkamos pasûtîju. Un ilgi biju viena;)
Laikam jau katrai paaudzei ðis laiks jâizdzîvo paðai un pçc tam jâpabrînâs, cik stulbi bijâm.
Re: Attiecîbas
10.12.2007 12:02
...un tâpçc ir radies teiciens : ja jaunîba zinâtu...ja vecums varçtu...:D
Re: Attiecîbas
10.12.2007 19:54
Man tadas dusmas uz vinu, atkal man pazuda viss prieks, patreneties ari nevareju, nav kur dusmas izlikt! Man vnk nav ko teikt!
Re: Attiecîbas
10.12.2007 22:42
snuker, nu dusmas kâ reiz vajadzçja treniòâ izgâzt. Liec Tu to meitçnu kâdu laiku mierâ. Vai nu pati pienâks, vai nç...
Re: Attiecîbas
11.12.2007 09:33
...Alsterît, mazajam perdelim Snukeram vesela kaudze ïautiòu mçìina aprâdît iespçjami pareizâko ceïu...:)
...kgan...katram paðam jaizslimo savs plânprâts...:)
Re: Attiecîbas
11.12.2007 17:13
Es jau censos! Ir jau vieglak,es turpinu dzivot savu dzivi, pieversisos atkal treninjiem, vel jau visadi svetki bus, vel uz KoRn koncertu jabrauc, taa kaa nav man ko pardzivot! Gan vina pati sapratis savu kludu!Vel jau tapat viskaut kas var atgadities, jo mums vel kopa jamacas 1,5 gads :D
Re: Attiecîbas
03.01.2008 11:22
Protams es izslimosu savu plantpratu, vel tik bisk ir atlicis! :)
Visvairak man zel, ka no labiem draugiem mes esam gandriz kluvusi par ienaidniekiem!
Vismaz tagad esmu sapratis,ka dzive nemaz tik viegli neies!
Re: Attiecîbas
04.01.2008 11:44
:)) Tev plânprâts pârtapis par planta prâtu.....
vispâr nav slikti, jo plants ir tâds ïoti nosvçrts un prâtîgs :)
Re: Attiecîbas
12.01.2008 17:15
Nu ko , eju uz randinu ar citu meiteni :D
Re: Attiecîbas
12.01.2008 17:38
tad tu, snuker, ðite vairs neraksti- sâc jaunu tçmu- "Attiecîbas 2" ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 23?
Ziņa: