draugiem.lv

Aizsāka bildes 

Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:19
cepuri nost, esmu mçmâ ðokâ. Tieðâm var nokopçt, ja ïoti grib.. uzreiz gan opciju "copy" nepiedâvâ, bet ar ku! pieminçto roku veiklîbu.... njâ.... bûs man ko padomât...
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:40
bet kâ profila bildi nokopçt - tur manas iemaòas bija par îsâm :), tikai galerijâm atradu paòçmienu :)
ku!- kâ ar profila bildi?

(p.s. man neviena bildes nav vajadzîgas, tikai hobijs)
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:42
kopçt un chakarçties ir ïoti sarezhìîti - vieglâk ir
1) paskatiities cache, sakaartot keðotos failus pçc izmçra un apskatîties bildîtes kas tur ir, interesçjoðâs pârkopçt.

2) atvçrt vaïâ ar Firefox un pârvilkt (drag and drop) bildi uz desktopa, ja ir jocîgs nosaukums pârsaukt par bildi ar paplaðinâjumu jpg

tâs visas aizsardzibas ir pilnîgas muïíîbas, tâptâs bildîtes no fotki.lv :)
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:45
1) - nebija ienâcis prâtâ, tûlît izmçìinâðu :)
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:47
Atver bildi, noliec uz ekraana lai labi redzama un nospied Alt + Print Screen, tas nokopees buferii tekosho atveerto logu. Tad atver Paint un nospied Ctrl + V, tas iekopees bufera saturu Paintaa. Tad spied File > Save As... un saglabaa veelamajaa formaataa... Lieko nogriezt var tajaa pashaa Paintaa bet man vislabaak patiik to dariit ar Microsoft Office Picture Manager...
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:48
a es par glupu, neko no oða instrukcijas neuztvçru... i nevajag
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:48
bildes ir droðîbâ, kamçr tâs ir pie jums, tiklîdz jûs tâs ieliekat kaut kur, tâ rçíinieties, ka bilde var atrasties jebkur. Esmu vairâkas draugu un savas bildes redzçjis daþnedaþâdâs vietâs, kur "autori" staasta, cik forshi bildiite sanaakusi, kad ieliec komentaaros linku uz patieso, sâkotnçjo bildes atraðanâs vietu, un paziòo servera administrâcijai - bildes âtri vien pazûd :)
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:48
Jaa variants ar keshu arii der bet tur vajag drusku lielaaku veikliibu :) toties bildiite ir gatava...
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:51
es darîju savâdâk.. ne tâ, kâ ku! saka..

atver bildi no albûma
nospieþ labo peles taustu
uzvçlâs opciju- "select all" un tad kad viss iezîmçts, tad "copy"
atver wordu
nospieþ "paste"

wordâ iekopçjas viss, kas arî apkârt bildei bija, tos tekstus izdzçð, un bilde stâv skaista kâ no râmja, i nav nekas pat jâapgrieþ ne ar paintu ne ar MS Office Picture Library..



Edited 2 time(s). Last edit at 12.09.2007 09:52 by bruute.
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:52
njâ, izmçìinâju, bezgala vienkârði.....ne ar Wordu jâíçpâjas, ne ar citu...
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:52
a kâ to dara--->


paskatiities cache, sakaartot keðotos failus pçc izmçra un apskatîties bildîtes kas tur ir, interesçjoðâs pârkopçt



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2007 09:54 by bruute.
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:53
man liekaas vinekaarshaak ar drag& drop un nosauc bildi kaa patii, un arii words nav vajadziigs :)
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:55
Nju speci, es ðajâ jautâjumâ tâ neesmu iedziïinâjusies, bet kâ ir ar google pictures jeb picasaweb.google.com , ja albûms ir uzlikts kâ privâts un pieejas tiesîbas iedotas pâris lietotâjiem (pieòemot, ka tie pâris lietotâji ir labâki draugi kâ autores gadîjumâ un nav dâïâjuði paroles vai pârpublicçjuði bildes), vai tur arî ïaunie sveðie tiek klât?
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:58
nç, netiek, protams, serverus bilþu dçï neviens nelauzîs (vismaz manu un tavu bilþu dçï) bet domâju ja labi pacenstos, tad arî to varçtu atrast :) ja google nav sataisîjuði kâdas papildus aizsardzîbas :) bet ja aizsargâts ar paroli, tad tas ir visai droði :)

+ iesaku izlasît kâdas tiesîbas jums paliek bildi publicçjot kâdâ lapâ. Picasa - ir ok, jums paliek visas tiesiibas uz bildi :)
Re: draugiem.lv
12.09.2007 09:59
man arî patîk Pikasâ turçt bildes, bet Web albûmu gan neveidoju, tas nav prâtîgi.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2007 10:00 by waldeks.
Re: draugiem.lv
12.09.2007 10:01
ja uzliek nejauku watermark uz bildes (taadu lielu, lai kaadam ir kaartiigi jaanopuulas lai to dabuutu nost, tad var arii likt web albuumos :)
Re: draugiem.lv
12.09.2007 10:02
osi, tu varbût proti dabût watermark nost? :)
Re: draugiem.lv
12.09.2007 10:04
Nu tie varianti jau ir vairaaki, katrs var pamekleet sev ko parociigaaku... es to mineeto proceduuru veicu gandriiz automaatiski...
Re: draugiem.lv
12.09.2007 10:09
Es paðlaik picasaweb lietoju bildçm, saites uz kurâm lieku blogos, limitçtâs weblapâs u.t.t. - bildes, kas pçc definîcijas paredzçtas izrâdîðanai. Piemçram,
Flying Devil

-man tur drîzâk Nacionâlâ Ìeogrâfija varçtu "rçíinu" piesûtît :D
Bet domâju, ka kâdus privâtus albûmiòus arî varçtu saveidot ar ïoooti limitçtâm tiesîbâm (ar citu lietotâja vârdu, protams ;)) - tikai daþiem draugiem. Lîdz ðim tieði tas arî atturçjis, ka tîklâ tomçr nav 100% droði...



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2007 10:09 by #1.
Re: draugiem.lv
12.09.2007 10:30
visbiezhaak, ja ievieto bildi autors prasa, lai taa bilde netiktu izmantota komerciaalos noluukos un tiktu mineets autors :) vai arii informaacija par autoru buutu pieejama.
Re: draugiem.lv
12.09.2007 10:38
:)), drusku sasmçjos.
ja es ievietoju bildi, tad òemu vçrâ, ka kâds manu pseidomâkslu var sâkt izplatît.
Re: draugiem.lv
12.09.2007 16:51
da nu... basnjas te staasta :D
cepaas par celjojumui bildeem... sviests
kaadam nav ko dariit un fantaze ete ;)
A printskriinu kaads vel nezinaaja? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: draugiem.lv
12.09.2007 17:34
Mateus, ko darît ja bilde ir 3000x4000px? nu labi 2300x3000px?
Re: draugiem.lv
12.09.2007 17:41
Mateus, cilvçciòð ir nedaudz piefantazçjis klât, jo negrib visu atklât, piemçram, pateiks saita nosaukumu - visi dristi skries skatîties :),
ceïojumu bildes - lai labâk izskatîtos dristu acîs :)

sâc domât radoðâk un empâtiskâk :)
Re: draugiem.lv
12.09.2007 17:41
puzli neesi licis, osi? :))
Re: draugiem.lv
12.09.2007 19:38
nesaprotu, kam jums vajadzîgi veidi kâ no "draugiem" nokaèât sveðas bildes?!? Ja ïoti gribas bildîti, vai nebûtu forðâk palûgt draugam to uz e-pastu atsûtît (vai iedot download atïauju)?

A sevi apmierinât var gan online, gan offline, ja tâds tas mçríis :P Kgan viens otrs gan jau ka bûtu glaimots, ka kâdam tâs bildes patîk...
Re: draugiem.lv
12.09.2007 20:10
:))))
#1, vai kâds teica, ka vajag bildes?
man Draugos nemaz profila nav.
tika runâts par paòçmieniem.

mums tâs Draugu bildes pie kâjas :))
Re: draugiem.lv
13.09.2007 08:52
ir taads labs teiciens: jebkurs padariitais darbs ir vekselis nezinamajam uzraadiitaajam - liktenim..

paarfraazeejot: jebkas, ko tu ielaid globaalaja tiimeklii, ir vekselis.. nezinaamajam uzraadiitaajam.. :)
Re: draugiem.lv
13.09.2007 09:21
bet kopumâ òemot, draugiem lv nemaz nav tik slikts portâls.. sava veida iedzîvotâju reìistrs... ðad tad pat ïoti noderîgs... turklât tâ ir vieglâk komunicçt ar cilvçkiem, kurus ikdienâ neizdodas sastapt, nekâ caur e-pastiem
Re: draugiem.lv
13.09.2007 09:23
bruute Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...tâ ir vieglâk komunicçt... ...nekâ caur e-pastiem

ja? kas tur labaaks/vieglaaks?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 8?
Ziņa: