Planotais pikets 13 septembris

Aizsāka Dr.asist. Raimonds 

Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 00:07
d



Edited 3 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:15 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 13:34
...bat dariet, âþi, nevis visu laiku blçjiet un gauþaties...
...sâk apnikt tukða dirðana...
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 14:08
...var jau katru paskaidrojumu uzvert kaa gaushanos...
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 14:16
..nedzirdu nevienu domu - o, man ir ideja, laiþam vaïâ...dzirdu tikai - citi vainîgi, ka mums neiet...
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 14:25
...kursh konkreeti te ir teicis, ka mums neiet?... mums iet... bet tas nenoziimee, ka neredzam, kaapeec ar mediciinu ir taa, kaa ir...
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 18:13
...redzam, bet neko nedarâm...mâja piedirsta, logi izsisti, jumts tek cauri, bat gaida, kad kâds iestiklos, uzliks un iztîrîs...:)
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 18:17
...es redzu arii nekaartiibas lielveikalaa... vai arii taas mums jaaiet labot?...
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 18:21
...mani neinteresç nâburga mâja...mani interesç sava saimniecîba...:)
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 18:23
...nu re, beidzot viens prâtîgs vârds no tevis...
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 18:25
...Tev, bumbulît, kâds vârdu deva???...:)
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 18:26
...ko ta taa cepies, ja neinteresee?... mediciinas sisteema plashaa izpratnee katram no mums ir kaimnja maaja... un jo lielaaks tajaa bardaks, jo lielaaks labums daudziem katram individuaali... man tai skaitaa...
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 18:26
bumbulîði paði òem vârdus, daþreiz paburza, paburza un iebâþ kabatâ...:)
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 18:32
...es necepjos...es irgojos...ja Tev ðis apzîmçjums ir pazîstams...
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 18:39
...tas, ka tu cepshanos apziimee par irgoshanos, protams, ir tava izveele... jebshu vaardu jeegas nepaarzinaashana... bet neba nu pirmoreiz...
nela
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 18:50
Mazliet citâ skatîjumâ medicînas sistçma katram ir "sava saimniecîba", ne tikai ârstam vien. Tieði tik pat labi var teikt par tiem pacientiem, kas te sûdzâs un gânâs - beidziet þçloties un tçlot sevi cietçju pozâs un dariet kaut ko.
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 20:50
...âââ, sapratu...ja man jâiet uz bodi, kurâ gribu iegâdâties sev nepiecieðamu lietu, vispirms man tâ ir jâuzbûvç vai sliktâkajâ gadîjumâ jâizremontç???...un jâpiestûcî ar precçm...vareni, vareni...:)
nela
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 21:33
Pârdevçjam jau arî it kâ nav bode jâbûvç... Bet tas nu tâ.
Ja iet pie doka kâ uz bodi - maksâ naudu un saòem preci, tad, man domât, nav nekâdu problçmu. Man te diemþçl nâcies pçdçjos gados pie ârstiem pastiprinâti piestaigât. Ìimenes ârsta man vispâr nav, eju pa taisno pie speciem un maksâju, un tikai vislabâkie iespadi, profesionâli dakterîði, normâla attieksme, nav ilgi jâgaisa.
Problçma jau ir ar valsts veselîbas aprûpes sistçmu, vai kâ nu tas iestâdîjums pareizi saucas, un tur bez dakterîða un pacienta, man domât, vçl valsts figurç, kam tâ sistçma bûtu kârtîbâ jâsaved, un ne aju ârstam vai slimniekiekam.
Re: Planotais pikets 13 septembris
15.09.2007 23:49
...aha...un ministrs ar krâvçja kvalifikâciju to darîs...un ârsti, kuri pârzin problçmu, blçs apakðâ kâ âþi...:)
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 00:28
d



Edited 2 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:15 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 00:34
Dr. asist. Raimond- kâ tu domâ, kur valsts òem naudu?
Taèu no mums paðiem, vai ne?
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 10:04
jebkuras sistçmas sakârtotâjs ir konkurence. Valsts loma ir ietekmçt tos faktorus, kas veicina konkurenci. Bûtiskâkais - darba samaksa, tad seko ne tik nozîmîgi - profesijas prestiþs, vide, kâdâ strâdâ, ar ko strâdâ - ârsta darba objekts ir cilvçks - kâds tad ir ðis vidçjais cilvis - nîgrs, neapmierinâts, slims un dumjð.....

apnika rakstît...varçtu jau te gari vursuïot:)
Iesûtîjis: ,,, ()
Datums: 14-09-2007 11:23


...un kameer Juusu mineetaa parastaa tauta uzskatiis, ka nav jaabuut algas diferencei starp lielveikala paardeveeju un aarstu, tikmeer arii buus iespeeja lielveikala paardeveejaam par aarstiem straadaat... ar visaam no taa izrietoshaam sekaam...

Iesaku nestrâdât par pârdevçjiem, bet apgût metinâtâja arodu - vârtiòus var uztaisît pa dienu un nopelnît Ls30-50.
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 11:52
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:15 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 11:55
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:15 by Dr.asist. Raimonds.
pamatu pamats ir tas, ka par maz gudru preèu raþojam, aiz ko nav tâs naudas tik daudz. un padomdevçji mums mâca vçl uzplîties ar saviem izgudrojumiem, nevis patentçt un aizsargat tos. OSI jaunu vielu sintçzes paòçmienu angïi pardeva par 10 miljoniem bet npirka par pârsimts tûkstoðiem.
Skat stâstu par inovaciju http://dr.lv/?cmd=inc&inc=6
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 12:43
Dr.asist. Raimonds Wrote:
-------------------------------------------------------
> strawberry Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Dr. asist. Raimond- kâ tu domâ, kur valsts
> òem
> > naudu?
> > Taèu no mums paðiem, vai ne?
> >
> >
> ______________________________________________
> > Mana Reiki lapa
>
> Godata strawberry, patini dazas lappas uz augsu.
> Un palassi. Es rakstiju, ka medicinai paslaik
> novel 4% no kopprodukta Latvija. Civilizetas
> valstis 7%. Tas ir proporcijas. Kapec tur var
> maksat 7%, bet Latvija ne? Un ka tu pareizi mineji
> naudu nem un nems no jums, pareizak sakot no jusu
> nodokliem. Vienigais ka janem tik cik vajag nevis
> uz pussi mazak.


Jautâjums bija par citu, godâtais Asistent. Bet fakts ir, ka jâsakârto sistçma, un tad viss atrisinâsies.
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 12:57
...es laikam iebâzîðos ar savu veco sakâmo - vism pamatâ Doma, ideja...tad vârds...nâkoðis posmas - darbîba...
...asistent, doma ir, vards arî tiek mçtâts pa ðejieni...kad sekos darbi???...

...ielîdu jaunajâ - miljons iemeslu, kâpçc...vai kâds tur nosaukums...palika mazliet skumji - vines âksts sâka apliet pats sevi un citus ar dubïiem, un pârçjie kâ mçrkaíi lîdz...un katrs uzskata par labo toni pateikt kko nelâgu...te situâcija tâ pati - visi gaudo...kolektîvais saprâts tiek virzîts nevis uz konstruktîvo, bet destruktîvo pusi...arî Tu, asistent, ðajâ lauciòâ plosies...esi padevies kopçjai noskaòai...

...latvijas radio 1 bija raidîjums - rîta vingrotâji - trîs vai èetri raþeni un ne tik stulbi vîri lçja samazgâm visu, kam tika klât...un cilvçki klausîjâs un rakstîja sajûsmas pilnas vçstules - eku, varoòi...tie âksti izdarîja daudz vairâk posta Latvijai un cilvçku prâtiem, nekâ zapèelisti un pârçjie kreisie kopâ òemti...un vesela kaudze ðeitklâtesoðo mediíu dara to paðu - pataisa sevi par muïíiem, rada negatîvu nostâju pret sevi un diskreditç medicînas sistçmu kopumâ kâ tâdu...intelekts nav sininîms gudrîbai???...starp citu, asistent, Tu esi redzoðs un domâjoðs rumpis...pârkâp sev, esi arî daroðs...un nevis SEV, bet citiem arî...un nevis vçderSomijâ, bet Latvijâ...tajâ zemç, ko sakies mîlam,,,
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 13:38
Cinikji, darbi ir bijushi, meegjinaajumi ierosinaat, ieteikt, paust savu medikja redzeejumu... Tu nezini, kas notiek, ja sevii iestidzis rumpis tiek meegjinaats kustinaat? rumpis dusmojas... ja vinjam ir varas sviras rokaas, vinjsh dusmojas agresiivi un nahrenizee trauceejoshos... ir, ir dakteri gaajushi, veestules rakstiijushi... a zini, kas peec tam ar vinjiem notiek? dazhi piemeeri she jau mineeti... ir arii veel beedigaakas sekas... Tu neesi bijis kjeekjii, bet sakies zinaam, kaadaa kraasaa sienas? nee, Tu to nezini, tik esi par to dzirdeejis... tikai...

jaa, depresija valda esoshajos medikjos... taa ir... speeka vairs nav... izdegshana...
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 13:50
Kaut kas nav tâ, Runcene, Tavâ mediíu depresijas aprakstâ. Vispirms jau, kad viòi gâja mâcîties, kad mâcîjâs, vai neko neredzçja, kas viòus sagaida? Ja esoðais neapmierina, ja viòi reâli saprot, ka nevar palîdzçt cilvçkiem, kâpçc neiet prom? Es arî nomainîju darbu pret tâdu, kas nav tuvu sirdij, bet kurâ es varu nopelnît, jo tajâ, kas bija tuvs sirdij, es nevarçju vairs nopelnît.
Nu ejiet taèu prom, darba vietu pietiek, tad varbût valdîba sarosîsies!
Bet vispâr, algas sola ne tik mazas, ja man nepaaugstinâs, pelnîðu mazâk, kâ ârsti...un man viòiem bûs vçl jâpiemaksâ?
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 14:03
kad gaaja maaciities, tad nezinaaja, jo bija jauni un dumji... gaaja ar meerkji, ka glaabs... nedomaaja, ka buus jaapelna un jaaizdziivo, jo biezhi bija pie mammaam un papiem veel...

neiet prom, jo ir par vecu, lai aizietu... apskaties uz dakteru vecumu, piem. Stradinjos, kaut vai pa teritoriju ejot...

jaunie jau aiziet... un ir aizgaajushi... vai aizbraukushi... biku gudraaka paaudze... iespeejas arii citas...

es gan neredzu, ka valdiiba rosiitos... tikai jaunas sankcijas....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 17?
Ziņa: