Planotais pikets 13 septembris

Aizsāka Dr.asist. Raimonds 

Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 14:09
kur valdîba parosâs - tur vairojas papîri un atskaites.

ja tâdâ stilâ, kâ citur - tad labâk, lai nerosâs.
(iznâks kâ ar inflâcijas apkaroðanu)
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 15:28
d



Edited 2 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:15 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 16:01
...no sâkuma asistentam...da jobvaðmantelît!!!...katrs ir tik mazs, cik viòð sevi pataisa...tad, kad sâk kaut ko veidot, balstoties pats uz sevi un izveidojot normâlu komandu, var sastrâdât brînumainas lietas...saku no savas pieredzes...
...un tagad runcenei...he,he,galvenie dirsçji tâïdzirdç, piketa laikâ, bija rumpîði, kuriem, cik zinu, gana i kâposta, i stâvokïa sabiedrîbâ...:)...tas neliek aizdomâties???...
...man patika klasiskais jeòíu - dari, un viss notiks - gabaliòð par Erînu Brokovièu...
...papiketçjâm, daþi pievilka íeksîðus - o, kâds es politiski aktîvs, iesita sev mazliet popularitâtes, apjâtie plakâtu nesçji ar dziïu gandarîjumu papïurkstçja tâïrâdç, un èuððððð...

...(labdabîgi smînot) mçrkaíi gatavie...
...pateicât Â, sakiet arî B...un citus burtus...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.09.2007 16:03 by madcynics.
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 16:14
èiken, reizçm tu pasaki kâdu domu graudu, bet visumâ esi nejçga.

piketi ir muïíîgs pasâkums, reâls ir nedçïu ilgs streiks, daïai slimnieku ir jâcieð, vçl kâdam jâatstâj ðî pasaule, bet tikai tas ir kardinâls pasâkums, pïurkstçðanâm nav jçgas. Visâ pasaulç streiks ir visatzîtâkais lîdzeklis.
mûsçjie negrib to saprast - aiz humâniem apsvçrumiem? nç, vaina citur, nav îsta organizatora.
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 18:26
...nabaga mellenei, kura 90% darba laika pavada internetaa, maksaa mazaak kaa kardiokjirurgam... jaa, netaisniiba uz pasaules...
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 19:28
Komat, brîvo laiku es varu pavadît, kâ gribu. Bet man jâpiezîmç, ka ar matemâtiku Tev pavâji.
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 20:02
...ooo, jçdzîgais waldeks...atgremo manu domu un tekstus (transponçjot citâ toòkârtâ) un buþina gudrîbas spalviòas...gudriniece mana pastulbâ...:)
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 20:33
èiken, postç pozitîvas, konstruktîvas domas, a ta tikai òaudi, irgojies (pats gandarîjumâ rokas berzçjot) :)
Web kamerâ tevi paèolçt, skats pa pieci bûtu, veèuks bçrna prâtâ :)
zb tavi teksti, gadiem viens un tas pats.
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 20:52
...vecais ikdienas 45 sekundes neiesprauda???
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 21:00
a tu - izvilki taas 45s vai saðïuka jau pirms, salkaislais mans? :)
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 21:28
...atkal apvainotâss aitas sindroms liem laukâ???...navari nomierinâties, ka tâ arî neuzzinâji???...novîstoðâ mana...:)
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 21:34
ieliec jaunu tçmu - parunâsim :)
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 21:43
...a nah???...pasaki man nopietnu iemeslu, lai TE èalotu...gribi bût pirmâ???..manis pçc esi, èabulît...
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 21:44
nîkulis :)
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 21:52
...daþreiz labâk palikt par nîkuli, nevis pielîdzinât sevi muïíim...;)
Re: Planotais pikets 13 septembris
16.09.2007 21:55
lai tev tiek pçdçjais vârds, susuriò :)
Re: Planotais pikets 13 septembris
17.09.2007 22:44
Strawberry,

"Ja esoðais neapmierina, ja viòi reâli saprot, ka nevar palîdzçt cilvçkiem, kâpçc neiet prom?"

Palidzet cilvekiem vini var, bet par to vini nesanem atbilstosu un normalu samaksu.
A prom neiet, jo medicina nav tads darbs, kura var uz laiku aiziet, un tad atgriezties atpakal! Zud zinasanas un iemanas. Ja aiziet, tad pavisam. Un jaunus dabut nav nemaz tik atri, ja nu vienigi importe... Ta ka nevajag runat par lietam, par kuram tev nav ne mazakas sajegas...
Re: Planotais pikets 13 septembris
17.09.2007 23:16
Hmm, aizejoðajiem nav jâdomâ, kur òems jaunus. Tur tâ fiðka. Ja nepatîk, vienkârði atrod sev kaut ko citu. Citâdi tagad ir slikti ârstiem un slikti pacientiem.
Man nav sajçga par ârstu motivâciju, bet ir sajçga, ka nav iespçjams saòemt normâlu veselîbas aprûpi pie tagadçjâs sistçmas.
Nesen uzzinâju, ka dunduciene, kas sçþ manâ darba vietâ, sçþ arî kâdâ maksas klînikâ un saòem jau labu naudu no pacientiem, kas nezina, ka viòa neko daudz nezina:(
Re: Planotais pikets 13 septembris
17.09.2007 23:50
Jaa, diemzheel taa tas ir, kaadreiz apgrozijos aarstu aprindaas un biju paarsteigts uzzinot ka kolektiivaa visu nievaajams aarsts labi piepelnaas ARSaa un man kljuva zheel to cilvju kas maksaaja nevaaju naudu par to lai sanjemtu kvalitatiivus pakalpojumus...

hmm...

Protams ka vari nepiekrist bet es teikshu ka neiet projaam tie kas nav gana uznjeemiigi un zinoshi... tas protams ka neattiecas uz visiem, jo paldies Dievam ir sastopami arii pilniigi pashaizliedziigi cilveeki bet daudzi ar kuriem man naacies sastapties nav bijushi sava uzdevuma augstumos :(
Re: Planotais pikets 13 septembris
18.09.2007 00:11
...a es teikshu, ka man ir zheel par to, ka tik daudzus gudrus aarstus naacies sastapt kur citur, ne mediciinaa ;-( ...
Re: Planotais pikets 13 septembris
18.09.2007 00:45
,,,

Piekriitu tev, arii taadu gadijumu zinu... :(
Re: Planotais pikets 13 septembris
18.09.2007 02:21
Strawberry,
tas ir tikai Tavs subjektivs viedoklis par dunducieni, iespejams, ka vinai ir kvalitates, kas atlauj sedet klinika un pacienti nesudzas.

Ku!
Bet vai tas nav skumji un reize ari stulbi, ka cilveks, kas par VALSTS naudu macijies vismaz 10-12 gadus, nestrada specialitate? Izskerdiba, lai neteiktu vairak.
Ja, aiziet projam uznemigie, bet es nezinu nevienu, kas statos Universitates medicinas fakultate ar domu, ka es jau nu medicina nestradasu... Parasti lemums par aiziesanu ir smags un gruts, un, ka jau pats teici, ne jau tie sliktakie aiziet. Stulbi ir tas, ka valsts iegulda milzigus lidzeklus cilveka apmaciba, bet pec tam nevar nodrosinat cilveka cienigu atalgojumu, bet sagaida, ka kads stradas uz entuziasma pamatiem.
Re: Planotais pikets 13 septembris
18.09.2007 02:49
;-) Taapeec valsts (pareizaak MPIC) pagarinaas obligaataas atstraades laiku ;-)). Laikam cer, ka peec nostraadaatiem 5-6-7 gadiem neviens vairs nekur neies ;-)))
Re: Planotais pikets 13 septembris
18.09.2007 07:13
hmm... Wrote:
-------------------------------------------------------
> Strawberry,
> tas ir tikai Tavs subjektivs viedoklis par
> dunducieni, iespejams, ka vinai ir kvalitates, kas
> atlauj sedet klinika un pacienti nesudzas.
>
Tas nav mans subjektîvais viedoklis, tas ir visa kolektîva viedoklis.
Re: Planotais pikets 13 septembris
18.09.2007 09:22
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...un kameer Juusu mineetaa parastaa tauta uzskatiis, ka nav jaabuut algas diferencei starp lielveikala paardeveeju un aarstu, tikmeer arii buus iespeeja lielveikala paardeveejaam par aarstiem straadaat...

vai tiesaam 100 gudraas galvas par prasto tautu deevee? un kaa tas osis Tev par sociaalaa naida kurinaasanu nepiesienas? :)
pat piekriitot, ka konkreetajaa piemeeraa mineetajiem vajadzeetu buut algu atskiriibaam, atlausos tomeer piebilst vienu lietu: cik pelna asenizators? Dokiem zosaada uzmetas noteikti no diferenciaacijas..:) bet pasi tak neietu to darbu dariit, ne? ko gribeeju teikt – arii tai lielveikala paadeveejai nav zelta dziive, bet kaadam tas darbs ir jaadara, bet, lai dariitu, vajag maksaat.. vot tas, ka vina nevar privaatkasi izbiidiit, tas gan fakc..:)

> Fi
> aber kaada divkosiiba tomeer... no vienas puses- kukuljiem fui!, no otras puses- LABS aarsts pelna +2K... neliela dalja pelna, bet vai legaali?... sekojoshi- jaa kukuljiem, jo labu aarstu tauta pabaros... tad par ko suudzamies?

pati taadaa kraasaa.. mana nostaaja vienmeer ir bijusi, ka viss maksaa tik, cik tas maksaa.. un manaa saprasanaa ir pilniiga mulkiiba tagad visiem aarstiem tuukstosus maksaat tikai par nosaukumu „dr“, nu, kaut vai tiem no sii te pasa foruma staastiem, kuri nedod nosuutiijumus, pacientu pat laagaa neapskata un neuzklausa etc. vot, par sito diferenciaaciju jaapadomaa..

ok, a kaa jums liekas – obligaataa veseliibas apdrosinaasana buutu gana labs saakuma risinaajums?
Re: Planotais pikets 13 septembris
18.09.2007 10:14
Fi,

"un manaa saprasanaa ir pilniiga mulkiiba tagad visiem aarstiem tuukstosus maksaat tikai par nosaukumu „dr“, nu, kaut vai tiem no sii te pasa foruma staastiem, kuri nedod nosuutiijumus, pacientu pat laagaa neapskata un neuzklausa etc. vot, par sito diferenciaaciju jaapadomaa.. "

Tu saja teikuma visu problemas kvintesenci ieliki....

Ja, arstam ir jamaksa vairak tikai par to, ka vinam ir tas dr nosaukums. Ta tas ir, un punkts. Un ir stulbi salidzinat arsta profesijas iegusana ieguldito laiku un lidzeklus ar pardevejas kvalifikacijas iegusanu. Stulbi, ja Tu to nesaproti. Kas liedz pardevejai taisit savu privato biznesu????

Un visas tas sudzibas par arstu neveribu pret pacientu ir subjektivs viedoklis, kas balstits uz pacienta pienemumu, ka lietam vajadzetu notikt. Cik daudz ir sudzibu par arsta neveribu? Uz vienas rokas pirkstiem saskaitamas. Tas, ka cilvekiem te patik muldet pa tukso, bez pieradijumiem, iespaidiguma del parspilejot notikumus ari ir fakts. Ja ir pretenzijas, iesniedz sudzibu, nevis anonimi ganies i-neta.

Strawbery,

tapat, tas ir subjektivs viedoklis,lai ari kolektivs, un nav balstits uz izmeramiem faktiem.
Re: Planotais pikets 13 septembris
18.09.2007 10:35
hmm... Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...Ja, arstam ir jamaksa vairak tikai par to, ka vinam ir tas dr nosaukums. Ta tas ir, un punkts...

nepiekriitu.. ir arii labi jaastraadaa..


>...Un ir stulbi salidzinat arsta profesijas iegusana ieguldito laiku un lidzeklus ar pardevejas kvalifikacijas iegusanu. Stulbi, ja Tu to nesaproti...

jociigi, ka laudis biezi saka "es lasu", reizeem vairaak vieta buutu formuleejums "es paziistu burtus".. :)
Re: Planotais pikets 13 septembris
18.09.2007 11:45
s



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:15 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Planotais pikets 13 septembris
18.09.2007 15:55
protams ir jaabuut atshkjiriibai starp paardeveejas un aarsta algu, bet arii starp aarstiem ir ajabuut diferenciaacijai, jo dahzi to vien dara, kaa neko nedara - pamaaj ar galvu - nestaastiet nestaastiet... kaadas antibiotikas veel neesi dzeeris? .. ah taadas dzeeri, nu tad shoreiz tev shaadas izrakstiishu, pie speciaalista - nee nee, tur ne, tev nekas nekaish.... (doh)

bet ir taadi, kas paskataas, aizsuuta kur vajag un viss notiek.

+ shajaa pashaa latvijaa - maacies labi, pabeidz bakalaurus pabeidz magjistrus, = 5 gadi, tad mgjistru laikaa jau vari mieriigi straadaat un9 gadu laikaa buus taada alga, ka prieks, akmeer tas manjaks kas maacaas par aarstu, peec 9 gadiem tikai saaks sanjemt kaadus tur 400 latukus bez lielas ceriibas uz kaut ko vairaak, ja nu kaads uz kjepas uzliek (doh), lai ko taadu pabeigtu ir jaabuut interesei un riktiigai veelmei to visu zinaat... briinos kaapeec vinji visi vienakarhsi nebrauc projaam.
Re: Planotais pikets 13 septembris
19.09.2007 08:13
Dr.asist. Raimonds

nav vis taisnîba :)
paprasi Kalvîtim- sapratîsi

hmm...
palasi Kronina "Citadeli"
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 16?
Ziņa: