Kuuukas :)

Aizsāka snukers 

Kuuukas :)
19.09.2007 17:52
Kads var ieteikt kadas ljoti ljoti garsigas kukas recepti ? :)
Re: Kuuukas :)
19.09.2007 19:12
obligati kukas? varu ieteikt ko labaku - tiramisu :)
Re: Kuuukas :)
19.09.2007 20:22
Es gribeju, meitenei uz dzimsanas dienu uzdavinat pasgatavotu kuuku, vai kaut ko tamlidzigu :)
Re: Kuuukas :)
19.09.2007 22:18
tur nekas nav jacep un tas ir daudz vnk.te bus recepte - skaties vai tas der :)
Eòìeïu un kurtizâòu çdiens – tiramisu

Kad vien cilvçki runâ un raksta par tiramisu, allaþ tiek pieminçti eòìeïi kâ iespçjamie ðî çdiena izgudrotâji, taèu patiesîbâ viss ir otrâdi – par eòìeli var kïût, çdot tiramisu.
Tas ir viegls un mîksts mâkonîtis un gaisîgs kâ pieneòpûka.
Krçmîgs un èaukstîgs. Tas smarþo nedaudz pçc kafijas, mazliet pçc konjaka un visumâ – pçc baudas… Nekâ labâka vienkârði nevar bût.

KAS IR TIRAMISU?
Pats vârds “tiramisu” nozîmç “paòem mani”, “noplûc mani”. Leìenda vçsta, ka tiramisu bijis 19.gs.Vençcijas kurtizâòu mîïâkais gardums. Kâds bordelis pat iekârtojies augðçjos stâvos virs labâkâs Vençcijas beíerejas, lai dâmas bûtu tuvâk savam iedvesmas avotam. Kurtizânes ticçjuðas, ka bauda, ko viòas gûst no ðî deserta padara viòas iekârojamâkas un caur viòu miesâm tiek nodota tâlâk vîrieðiem.
Tomçr tas tiramisu ko çdam un dievinâm ðodien ir radies Lombardijâ tikai 1975.gadâ, kad vienu no tiramisu galvenajâm sastâvdaïâm – Maskarpones sieru – sâka rûpnieciski raþot un pârdot lielveikalos. Recepte gaismas âtrumâ izplatîjâs pa itâïu mâjâm, restorâniem un tâlâk pa visu pasauli.

PAR SASTÂVDAÏÂM
MASKARPONES SIERS ir krçmîgs un maigs. Lombardijas apgabala itâïu saimnieces to taisa kopð 16.gs. Govîm, no kuru piena gatavoja sieru, bija jâievçro unikâla diçta – viòas çda garðaugus un smarþîgas puíes! Pie mums Maskarponi jâmeklç lielveikalu plauktos pie smçrçjamiem brokastu sieriem un kârbâs iefasçtâm siera delikatesçm. Tas ir apaïâ trauciòâ. Ja nevarat atrast, jautâjiet pârdevçjam(gandrîz vienmçr tas ir “RIMI” un “Citymarket” veikalos).
CEPUMI “DÂMU PIRKSTIÒI”, kas paredzçti tiramisu pagatavoðanai, izskatâs pçc dîvainiem smilðu cepumiem kâ bçrnu cîsiòi… Tie iepakoti kartona kârbâs vai caurspîdîgos celofâna maisiòos. Pie mums var nopirkt Itâlijâ( “Savoiardi”), Francijâ un Vâcijâ ( “Lôffelbiskuit” – bieþâk sastopami, iespçjams arî lçtâki). Uzmanîbu – tie ir trausli!
Vçl vajadzçs CUKURU VAI PÛDERCUKURU, KAKAO UN ÐOKOLÂDI, RUMU VAI BRENDIJU, SALDO KRÇJUMU, STIPRU EKSPRESSO KAFIJU UN SVAIGAS OLAS, bet tâm patiesi jâbût svaigâm jo tiramisu netiek ne cepts ne vârîts.

GATAVOÐANA(it kâ 6 personâm, taèu droði saku, ka vairâk(Linda))
Vispirms uzvâriet vairâkas tasîtes stipras ekspresso( vai vienkârði ïoti stipru, rûgtu kafiju – jo stiprâka jo labâk) un atdzesçjiet lîdz istabas temperatûrai.
Òemiet 4 olu dzeltenumus un saputojiet tos kopâ ar 250g pûdercukura. Pievienojiet masai 450g Maskarpones siera un atkal saputojiet stingrâ, krçmîgâ masâ. Visbeidzot saputojiet divus olbaltumus un ar mikseri, nevis ar karoti to iejauciet krçmâ.
Ielejiet atdzesçto kafiju zupas ðíîvî un pievienojiet apmçram 50g brendija – pçc garðas, lai kafija nav pârâk spirtota.
Cepumus “Dâmu pirkstiòi” pa vienam mçrcçjiet kafijâ un kârtojiet lçzenâ, dziïâ traukâ cieði citu pie cita kâ Vecrîgas bruìçjumu. Cepumi kafijâ jâiemçrc tikai uz mirklîti, uz sekundes simtdaïu, un ïoti strauji jâliek traukâ! “Dâmu pirkstiòu” îpatnîba – tie âtri kïûst slapji un var burtiski izðíîst pirkstos, tâpçc mçrcçðana un kârtoðana prasa veiklîbu.
Kad izveidota cep7umu kârta, tai pâri klâjiet krçmu, tad cepumus, krçmu utt., veidojiet ti kârtu cik vçlaties un cik atïauj trauks. Pçdçjai jâbût krçma kârtai, kuru vienmçrîgi un biezi nokaisiet ar kakao (caur sietiòu) un rîvçtu rûgto ðokolâdi.
Ielieciet gara darbu ledusskapi uz 2, labâk 4 stundâm. Pasniedziet ar augïiem vai brendija mçrci( tâpat arî ir super –Ðî ir tiramisu pamatrecepte, taèu iespçjamas arî variâcijas. Lai tiramisu krçms bûtu biezâks un stingrâks – òemiet 3 olu dzeltenumus, pielieciet 150g cukura un strauji maisiet karstâ ûdens peldç, kamçr masa ir vienmçrîga un mazliet sabiezç. Pielejiet 3 çdamkarotes kafijas liíiera un vçl brîdi maisiet. Masu atdzesçjiet, pievienojiet 400g Maskarpones siera un saputojiet. Vçl katru atseviðíi saputojiet 100g salda krçjuma un 2 olbaltumus un pievienojiet kopîgajai krçma masai. Tâlâk rîkojieties kâ pamatreceptç – kafijai pievienojiet brendiju vai liíieri, mçrcçjiet cepumus, bûvçjiet!

Aizveriet acis un, çdot pirmo deserta karoti, jûtiet, kâ jums dîgst balti, pûkaini spârniòi. Jums mugurâ ir balta pûkaina kleita un zem dupða – mîksts un zeltains mâkonîtis.
Jûs esat debesîs, kur ikdienas raizçm un kalorijâm pâr cilvçku nav varas.
Re: Kuuukas :)
19.09.2007 22:28
labi daudz putukrçjuma + brûklenîtes un orgasms jau klât
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 00:47
Ahaa, taatad snukers grib lai arii meitenei veeders uzpuushas :)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 00:48
Es izveeleetos kaut ko taadu kas taisa cietu veederu :))
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 06:29
:DDD
Kuku uztaisisu + tiramisu :D
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 07:46
Paldies par skaidrojumu, Belissima. Visu laiku prâtoju, kas tas îsti ir:)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 09:41
es varu ieteikt ïoti vienkârðu bet FANtastiski gardu biezpiena tortes recepti... pati nesen no draudzenes noskaidroju... tas tad, ja garðo biezpiena tortes
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 11:32
viss liecina, ka snukers tieðâm zaudçjis galvu... :)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 11:36
bet tas ir normali vinja vecumaa :)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 12:07
bruute, raksti to recepti.......biezpiena torte...mmmmmmm.........
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 13:08
Man jau nu pashai baigi garso, turklat nepajnem daudz laika :) un apest daudz ar viena reize nevar ;)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 17:10
waldeks- tev privâto ziòu nosûtîju :)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 17:28
Man ar nosuti ludzu :)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 17:32
paldies, ðî ir taisni laikâ snukeram, iesaku izmçìinât tev kâ iesâcçjam :)
man kâ sliníim arii laba :)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 17:37
Sodien nedaudz vîlos viòâ, vina teica , ka nepatik,ka vinu apsveic atrak neka dz.diena, un vinai patik lielas davanas, ta ka vina skaisti izjauca manu planu, ja nu vienigi es varu uztaisit ljoti lielu KUUUKU! :)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 17:37
Bruute, es ar' piesakos uz biezpienkûkas recepti, lûdzu;)
ka jau, tad jau...ja nu saòemos un/vai uznâk iedvesma...nekad neko nevar zinât.
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 17:39
Forsi, ka esmu izterejis visu savu algu, pilnigs bomars tagad esmu, jaludz bus mammai , lai aizdod :D
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 18:16
Vispar es nevaru saprast kapec vina grib turet musu attiecibas nosplepuma? Baidas no kada ? kauns, pilniba neka nesaprotu!
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 18:19
viòa domâ, ka krutâks dþeks viòai bûtu piemçrotâks, bet nu kâds ir, tâds labi :)
neieguldi viòâ lielus lîdzekïus:)
tas biezpiena kûkens bûs paðâ reizç :)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 18:20
Es isteniba baidos tagad kaut ko davinat vinai!
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 18:21
nebaidies, esi vçsais dþeks, beibçm tâdi patîk.

skaties, uzzinâs, ka tu pa dr.lv forumu ganies, rauks degunu:)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 18:22
Snuker, es iemetîðu vienu akmentiòu Tavâ dârziòâ. Ja man bûtu draugs, kas visu stâsta par sevi un mani kâdâ forumâ, man tas nepatiktu...
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 18:23
Es jau ta esmu normals, nekads nugjis jau ar neesmu- labi macos, daudz sportoju, nedzeru,nepipaju, muskulots kermenis, ko meitenei vel vajag!
Manuprat,Tavs viedoklis waldek ir galigi garam, sorry :(
Es jau vinai patiiku sen sen, noteikti vinja vienkarsi negrib , lai tiktu terrorizeta no draudzenju puses!
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 18:25
Es jau Jums nevienam neko nestastu, tik prasu viedoklus, lai viss notiktu labak. Tas ir pavisam kaut kas cits, man nav tadu cilveku , kuram varu izklastit savas domas! :(
Tapec palaujos uz Jums, "Sveðie cilvçki"



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2007 18:29 by snukers.
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 18:29
viss jau normâli, es dzîvç arî runâju tikai par darbu, laiku, politiku.
kaut kur jau par citâm lietâm arî jâpavâvuïo, neviens tak mûs nepazîst.
plants atvaljinaajumaa
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 19:12
Tik daudz, cik Tu mums te izstaasti, nav nekas. Nenjem galvaa strawberry tanti. Vinja, shajaa pashaa forumaa rakstot, par sevi ir izstaastiijusi kudii vairaak.
Nu par daavanas lielumu. Varbuut vinja domaaja fiziski lielas daavanas nevis naudas izteiksmee? Liels pliisha laaciitis, nevis teddy bear? Kaa tur bija peec konteksta.
Par to ka sleepj Juusu attieciibas. Ja Jums buutu vairaak gadu - vareetu piekrist waldeks viedoklim - bailes, ka attieciibas dazhaadu iemeslu deelj nebuus ilgstoshas. Juusu vecumaa - arii liidziigas bailes, bet ar citu nokraasu. Negrib, lai apkaart runaa, netic, ka Tu tieshaam esi nopietns, iespeejams, agraak deklareejusi savaam druzhkaam, ka jauneklji vinju neinteresee. Iemesls vareetu buut, bet vareetu arii nebuut. Vienkaarshi iedomaajaas taa un viss. Ja jau teica, ka Tu vinjai sen esi paticis, bet vinja neko nedariija, lai pieveerstu Tavu uzmaniibu, liecina par to, ka meitene vareetu buut kautriiga. Un tas arii vareetu buut iemesls.
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 19:21
man jâpiekrît atvaïinâtajam Plantam - iespçjams, viòa ir kautrîga, bet visticamâk, ka kâda viòas draudzene ir izteikusies par tevi ne îpaði labi, tâpçc arî slçpj:)

p.s.par lîdzekïu ieguldîðanu bija joks :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 24?
Ziņa: