Kuuukas :)

Aizsāka snukers 

Re: Kuuukas :)
20.09.2007 19:46
Plant, nu viena lieta ir stâstît par sevi, bet otra par savâm attiecîbâm. Es galîgi Tevî esmu vîlusies, vecmâmiò, Plant.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2007 19:46 by strawberry.
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 20:01
nosûtîju pivâtâs ziòas tiem, kas vçlçjâs.. òemiet nu par labu, un ja jums nepatiks, nedusmojat :)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 20:03
snukers Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es jau ta esmu normals, nekads nugjis jau ar
> neesmu- labi macos, daudz sportoju,
> nedzeru,nepipaju, muskulots kermenis, ko meitenei
> vel vajag!

Nu vispâr jau vajag arî ðo to citu. Tavas nosauktâs îpaðîbas ðajâ vecumâ diez vai ir topâ. Piedod, ja paskarbi sanâca...bet vecmâmiòâm tas varçtu patikt...
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 20:06
nuuu Strawberry... kâ tu tâ... es ðâdas îpaðîbas novçrtçtu.... neesmu gluþi vçl vecmâmiòa... protams, vçl pâris lietas, tâdas, kâ rakstura iezîmes komplektâ noderçtu, bet kopumâ.. nav slikti :)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 20:09
Nu jâ, no praktiskâ viedokïa jau jâ...bet kur tad romantika? Nç ...kad man bija 17...man citas vçrtîbas bija topâ :-))) Man patika pîpju smaka un vîna smârds, patika humors un iekâres uguns acîs...es varçju koíetçt un vairîties un flirtçt...paraugpuisîði pavisam nç...
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 20:13
strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu jâ, no praktiskâ viedokïa jau jâ...bet kur tad
> romantika? Nç ...kad man bija 17...man citas
> vçrtîbas bija topâ :-))) Man patika pîpju smaka un
> vîna smârds, patika humors un iekâres uguns
> acîs...es varçju koíetçt un vairîties un
> flirtçt...paraugpuisîði pavisam nç...

8D 8D

jaaaaa... ir reekts, bet shitaa veel nav... klasika vnk...

Strawberry, shito vajag ieraameet...
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 20:16
Runcene, nu izdrukâ un ierâmç, vai man þçl:-)))
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 20:37
Nu agrak es gaju dzert ar draugiem, bet tagad izklaidejos bez alkahola un ciigaam :)
plants atvaljinaajumaa
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 20:40
Nosaukdama mani par vecmaaminju, strawberry, Tu tik daaaaaudz par sevi pateici!!! Bet ja par sho diskusiju, tad palasat no saakuma. Jauneklis domaa un riikojas atbilstoshi savam vecumam. bet gudriishi, kam dziive gaajis savvadaak to vien dara, kaa saka savu patiesiibu. Da zin vinjsh, kaa var sanaakt. Un shajaa situaacijaa un dveeseles staavoklii vinjam sveshas patiesiibas neko nenoziimee. Vinsh grib, lai kaads vinjam pasaka tieshi un konkreeti atbildes uz vinja konkreetiem KAPEC? Un kuram gan to ngribas? Lai atnaak kaads un svaarstiigaa situaacijaa pasaka vienu vieniigo patieso patiesiibu.
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 20:47
strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu jâ, no praktiskâ viedokïa jau jâ...bet kur tad
> romantika? Nç ...kad man bija 17...man citas
> vçrtîbas bija topâ :-))) Man patika pîpju smaka un
> vîna smârds, patika humors un iekâres uguns
> acîs...es varçju koíetçt un vairîties un
> flirtçt...paraugpuisîði pavisam nç...



jâ, tâ gan tajâ laikâ bija.
tagad skatos, brînos un priecâjos - meitai paraugpuisîtis un ðî apmierinâta bezgala...:)
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 21:45
plants atvaljinaajumaa Wrote:
-------------------------------------------------------
> Un shajaa situaacijaa un dveeseles
> staavoklii vinjam sveshas patiesiibas neko
> nenoziimee.

>Vinsh grib, lai kaads vinjam pasaka
> tieshi un konkreeti atbildes uz vinja konkreetiem
> KAPEC? Un kuram gan to ngribas? Lai atnaak kaads
> un svaarstiigaa situaacijaa pasaka vienu vieniigo
> patieso patiesiibu.

Izlasi ðîs abas savas domas un padomâ, cik tâs ir pretrunîgas. Pilnîgi dabiski, mçs katrs rakstâm savas pieredzes vadîti. Tâpçc jebkura doma ir sveða.
Bet vecmâmiòa bija atbilde uz tanti. Tâ jau gribçtos, lai pats varçtu uz citiem teikt, ko grib, bet no otra sagaidît pretî pagrieztu otru vaigu? Realitâtç reti tâ gadâs...Tu taèu, Plant arî tâ nedari, vai ne?:) Vismaz man to no Tevis nav gadîjies piedzîvot.

Piedod par offtopiku, Snuker...
plants atvaljinaajumaa
Re: Kuuukas :)
20.09.2007 22:27
Par vecmaaminju un tanti es domaaju veel savaadaak. Redz, es to nerakstiiju kaa apvainojumu, bet Tu uzreiz uztveeri kaa kaut ko uz ko prasaas adekvaati noreagjeet. Izskataas, strawberry, ka Tevi vecumu paarejas probleemas neatstaaj vienaldziigu.
Ari par citu domaam nesaskatu pretrunu. Tu neatceries, kaa dziljaa jauniibaa kaitina pieaugusho teksti, kas saakas ar - manaa jauniibaa, a es... a manaa laikaa..??? Ja cilveeks nodarbojas ar savaam izjuutaam, vinjam gluzhi vienalga, kaa kam gaajis vinja apstaakljos un vinja situaacijaa. Tachu... tachu katrs, gan jauns , gan vecs gribam zinaat savas konkreetas situaacijas konkreeto "taapeec, ka" Gribam lai buutu kaads oraakuls, kas preciizi pateiks, vai muusu riiciiba ir/bija pareiza
Snuker, piedod.
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 07:00
Jusu visu viedokli ir labi, mani apmierina ari Jusu visu atminas par jaunibu! :)
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 07:57
Plant, bet Tu pati tieði tâ noreaìçji uz vecmâmiòu:-))))))))))))) Tâ jau saka, ka cilvçks pats sevi nevar ieraudzît.
Nu tâtad mçs Snukeram dodam padomus kâ mâmiòas un vecmâmiòas:)
Mani, ja kas , nekaitinâja teksti: manâ jaunîbâ...man ðíita interesanti, kâ man mamma smçrçja tenisèîbas baltas, lai smuki izskatîtos, utt. uz kâdâm ballçm viòa gâja...par cik man patika "nepareizie puiði", tad tâs pamâcîbas gan man nepatika...bet es jau labojos, gaume man mainîjâs:-)))...Tâ, lûk, gâja manâ jaunîbâ:-)))
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 08:06
jâ.....baltâs tenisèîbas un veèerinkas uz tilta.....man arî stâstîja ðitos stâstus :)

es gan auroju jaunîbâ: èin èin èingiskan!, un stâvçju rindâ pçc importa zâbakiem :)
plants atvaljinaajumaa
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 08:27
strawberry
Nejauc savu uztveri par teikto ar teiktaa jeegu. Manaa gimenee visi buutu paarlaimiigi klustot par vecvecaakiem un nepacietiigi gaida, kad tas beidzot notiks. Tas ir viens no iemesliem, kaapeec es balsoju par beernu radiishanu krietni pirms 40gadnieku kriizes iestashanaas laika.
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 08:33
Pant, Tu kaut kâ maz guli, kaut tev ir atvaïinâjums:) Varbût tâpçc viss tâ putrojas...
Plant, paga, es nesapratu, bçrnus vai mazbçrnus pirms 40 gadnieku krîzes?
Bet ir jau arî 30 gadnieku krîze...
50 gadnieku krîze arî ir nopietna...
Vispâr, man ðíiet, ka viena krîze plûstoði pâriet otrâ krîzç...Ko darîsim ar bçrnu radîðanu?
plants atvaljinaajumaa
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 09:06
Man tagad 22:54
Man visas kriizes jau aiz muguras, veiksmiigi paardziivotas, ko arii citiem noveelu
Kas vieniem ir beerni, otriem ir mazbeerni. Taa? Taatad es gribu kluut par vecvecaaku pirms manam deelam iestaajas 40gadnieku kriize. Veelams arii pirms 30gadnieku kriizes. Es gribu but arii vecvecaaks. Egoistiski apsveerumi.
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 10:24
es gan negribu, man ne prâtâ nenâk mazbçrnus auklçt, gribu, lai mançjie bauda dzîvi, nevis apkraujas ar bçrniem!
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 15:27
ha, ieraudziju, ka foruma nosaukums un teema sakumaa ir kuuukas!!! :)))
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 17:59
...ei, ïauþi, KÛKU RECEPTES, nevis prâtuïojumus - o, kâ es devu vaïâ...
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 18:09
kas nu kuram kukas :)
plants atvaljinaajumaa
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 18:10
http://www.gatavo.lv/index.php?menu=1&l=receptes1&s=7&f=&id=0
http://www.cookingforengineers.com/recipe/178/Chocolate-Cake
Es labojos
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 18:16
Man jau kuukas recepte gatava :)
Cerams vina bus apmierinata !
Re: Kuuukas :)
21.09.2007 18:34
var pasniegt komplektaa ar ogliiti.. ponta peec.. :)
Re: Kuuukas :)
22.09.2007 11:11
:D
Nebus vinai nekadu gremosans problemu! :)
Re: Kuuukas :)
23.09.2007 11:47
Es tomer uzdavinasu lielu laci ! :)
Re: Kuuukas :)
23.09.2007 19:38
Jaa, laacis, taa ir manta... bet jaabuut taadam lai bar vinjam straponu uzvilkt...
Re: Kuuukas :)
24.09.2007 09:19
Es nez, bet man tâ mîksto mantiòu dâvinâðana ðíiet noiets etaps, mazliet pat banâli... Ja nav vei nezini ko dâvinât- tâ plîða pluðíis... Maziem bçrniem vçl jâ, bet lieliem...nu nezinu... Man tâdi krâjumi, ka nezinu kur likt, jau apnicis, ka tos dâvina



Edited 1 time(s). Last edit at 24.09.2007 09:20 by bruute.
Re: Kuuukas :)
24.09.2007 12:01
...par to straponu ka dûrîte uz acs..:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 21?
Ziņa: