Kâpçc Gulbis ðíirâs ?

Aizsāka .. 

..
Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
20.09.2007 12:03
Neiebraucu. Gulbis pa riktîgam piekrâpa otro sievu vai tikai padejoja ar to otru sievieti?
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
20.09.2007 13:37
Vai tev paliks vieglâk, ja uzzinâsi - piekrâpa jeb nepiekrâpa?
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
20.09.2007 17:21
A kâpçc Gulbis vispâr kâdu interesç?
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
21.09.2007 09:15
cilvçkiem interesç citu privâtâ dzîve... tâpç jau kaudzçm cilvju lasa gadsimta þurnâlu Pivâtâ Dzîve.. It kâ no tâ kas mainâs, jz uzzinâm, kas notiek kârtçjâ slavenîbu virtuvç...
nekâ
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
21.09.2007 09:38
Man gan Gulbis patîk:)Nu un kas ,ka ðíirâs, daudzi to dara, un kas ,ka piekrâpa, arî daudzi tâ dara.Gulbis vismaz vizuâli izskatâs normâli, arî inteliìents, salîdzinoði ar citiem ,,veciem âþiem,,:))
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
21.09.2007 13:20
nu un kas, ka kaut kas notiek - galvenais, jau ka citi tâ dara.... interesanta pieeja...
....
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
22.09.2007 11:26
jâ gulbis ir simpâtisks, nevis kâ citi resni, izpluudushi, negliiti, un nekaunas tv raadiities.... :(
ceïotâja
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
25.09.2007 12:10
es ðito îsti nesaprotu. sen jau nepçrku nekâdas privâtâs un vispâr man ir tiikk labi paðai savâ dzîvç, tik daudz interesanta un laba, un man viòi (tipa tâs slavenîbas) liekas absolûti parasti un tâdi paði cilvçki - nu KAS tur tâds , kas ir tik interesants, ko tur apbrînot, interesçties?? man paðai ir daudzi îpaðumi un maðîna labâka nekâ daudziem no viòiem, un ceïoju es daudz utt.. varbût tâpçc viòi mani neinteresç, bet jebkurâ gadîjumâ-- KAs tur ko pçtît viòus??
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
25.09.2007 12:29
kaut kaa ienaaca praataa vecumvecais teiciens:

nebrauc uz aarzemeem - tur nekaa nav.. es katru gadu braucu - TUR TIESAAM NEKAA TAADA NAV..

:)
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
25.09.2007 12:37
...jââaâ, nopietna problçma - ðíiras...un pie tam gulbis...kauns nezinât...:o)
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
25.09.2007 12:49
atlausos iespraucinaat mazu piebildiiti - ir dazas darbiibas sfeeras, kuraas tamliidziigas lietas nezinaat, nu, kaut fakta liimenii, ir nevis kauns, bet neprofesionalitaate.. :)

a, ja pie teemas atpakal - es domaaju, ka driizaak padejoja.. sis tak tagad baigi smaaciijies.. :)
ritta
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
25.09.2007 13:04
Man atkal ceïotâjai jautâjiens - kas tad lika ðajâ tçmâ ielûkoties? :))))))) Dikti gribçjâs izstâstît, cik ïoti neinteresç?
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
25.09.2007 13:56
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
25.09.2007 14:04
ceïoðana pa citu iecienîtiem marðrutiem mani neinteresç (tikai kaut kas neparastâks), Gulbis un tamlîdzîgie mani arî neinteresç, bet patîk paklausîties Emða izteikumos, uzjautrinoðs vecis (piemçram, iedomâjos, kâ ðis pçta SMreklamu, tad zvana: aïo, vai jûs pârdodiet lietotu traktoru?)

patîk man ðitâdi jefiòi, tikai to augstie posteòi......tie manu sajûsmu nedaudz apslâpç (man jau ar patriotisma jûtas nav sveðas)
:)
lacoste
Re: Kâpçc Gulbis ðíirâs ?
25.09.2007 17:18
man arî pilnîgi vienalga, kas un ar ko, un arî nesaprotu, ko var apspriest. tad kâpçc es te iegriezos? nezinu. kapçc cilvçki te iegrieþas un izsaka savas domas? nu vienkârði skatâs visu ko un uztrâpâs ðis, jeb aiz gara laika, jeb tâpat nejauði. kâda tur interese?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 15?
Ziņa: