Loìiski?

Aizsāka strawberry 

Loìiski?
20.09.2007 18:01
Pçc izkriðanas Loìistikas un organizâcijas eksâmenâ, students nolçma mçìinât labot stâvokli konfrontçjot ar profesoru.
Students: „Ser, vai jûs tieðâm savâ priekðmetâ kaut ko saprotiet?”
Profesors: „Protams, citâdi es nebûtu profesors!”
Students; „Labi, es gribçtu jums uzdot jautâjumu. Ja jûs atbildçsiet pareizi, es akceptçðu jûsu atzîmi, bet, ja jûs neatbildçsiet, es gribçtu, lai jûs man ieliekat augstâko atzîmi.”
Profesors: „OK, un kâds ir jautâjums?”
Students: „Kas ir likumîgi, bet nav loìiski, ir loìiski, bet nav likumîgi, un nav ne loìiski, ne likumîgi?”
Pçc ilgâm pârdomâm profesors atzina, ka nezina atbildi un ielika studentam augstâko atzîmi.
Tad profesors uzaicinâja savu labâko studentu un uzdeva viòam to paðu jautâjumu.
Viòð nekavçjoties atbildçja: „ Ser, jûs esat 63 gadus vecs un esat precçjies ar 24 gadîgu sievieti, kas ir likumîgi, bet nav loìiski. Jûsu sievai ir 25 gadîgs mîïâkais, kas ir loìiski, bet nav likumîgi. Fakts, ka jûs sievas mîïâkajam ielikât augstâko atzîmi, kaut arî viòam vajadzçja ciest neveiksmi, nav ne loìiski, ne likumîgi.”
:-)))
Re: Loìiski?
20.09.2007 22:47
:) labs...
ziepe
Re: Loìiski?
21.09.2007 07:53
very good :))
Re: Loìiski?
21.09.2007 08:51
Re: Loìiski?
21.09.2007 10:24
Tomçr neiebaucu, kâds tam sakars ar loìistiku? Ar organizâciju un loìiku vçl varçtu galus savilkt....
Re: Loìiski?
21.09.2007 10:26
tâ ir, loìikai maz sakara ar loìistiku :)
Re: Loìiski?
21.09.2007 10:35
nu kaa - strateegiski veiksmiigs risinaajums sevis transporteesanai no galeeji suu...nainas poziicijas uz maximaali optimaalu.. visnotal logistiski.. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 10?
Ziņa: