Kurð skatîjâs ?

Aizsāka skumji 

skumji
Kurð skatîjâs ?
02.10.2007 10:54
Raidîjumu par resno puiku? Ko tur labu stâstîja?
Re: Kurð skatîjâs ?
02.10.2007 10:56
noskaties netâ, es arî tûlît apskatîðos, mani interesç.
Re: Kurð skatîjâs ?
02.10.2007 11:08
Baigi riebîgs radîjums!
Re: Kurð skatîjâs ?
02.10.2007 11:19
ja tas par to Prader-Willy, tad te viena diskusija par to jau ir.
Re: Kurð skatîjâs ?
02.10.2007 11:27
Es skatîjos. Neko daudz tur darît nevar. Viòam jâcenðas ievçrot diçtu. Ir visâdas vajadzîbas, lai atvieglotu viòam dzîvi, bet izârstçt to nevar:( Mamma gan viòam jauka un ïoti rûpçjas par savu bçrnu.
Re: Kurð skatîjâs ?
02.10.2007 11:52
Tiem mâtes tekstiem gan vîdçja cauri arî tas, ka viòi pirmo pusotru gadu pa slimnîcâm vien dzîvojuði un barojuði dubultâ (pec ârstu ieteikuma!!!), bet ðî slimîba diagnosticçta tikai 3 gadu vecumâ. Cik sapratu, ja tâ bûtu diagnosticçta pirmâ gada vai pusotra laikâ, tad viòð bûtu varçjis tik traki svarâ nepieòemties. Tâ kâ akmens ârstu dârziòâ, ne?
klaudija
Re: Kurð skatîjâs ?
02.10.2007 11:53
man liekas mamma pat pârâk jauka,jo pârkâpj dietas ieteikumus
Re: Kurð skatîjâs ?
02.10.2007 12:01
Bet viòa jau teica, ka Saða pats izmango vçl çdamo no citiem. Ja cilvçkam ïoti gribas çst, viòam taèu grûti noturçties. Pareizi Katrîna teica, ka cilvçki ar svara problçmâm to zina.
Re: Kurð skatîjâs ?
02.10.2007 12:07
Jâ, bet ja viòu vçl vadâtu uz vingroðanâm, peldçðanâm, skolu u.t.t., viòam bûtu mazâk laika meklçt çdienu, jo bûtu daudz kas cits, ko darît, turklât enerìija tçrçtos...
Re: Kurð skatîjâs ?
02.10.2007 12:15
Tikai es sapratu, ka nav jau ar ko pârvadât- bet tas tieðâm varçtu lîdzçt. Ja nekâ nav ko darît, tad ne vienu vien kâjas paðas nes pie ledusskapja (vai nu kur nav atslçga priekðâ)...
123
Re: Kurð skatîjâs ?
02.10.2007 12:15
ja cilvekam loti negribas iet pirmdienas rita uz darbu tad ok var 1reiz neaiziet, bet katru dienu nevares ta dariit, vienkarsi ir jaiet. nav citas izejas, vai nu piekapies edienam vai mirsti. vinam drosi ir nedaudz lidzigi ka cilvekam kurs ir patstaviga badaa, tik vieniga atskiriba ka tie kaulainie un badu cietusie nav resni jo viniem vienkarsi netiek est lai ka viniem gribetos. vecakiem japienme kads meers.
skumji
Re: Kurð skatîjâs ?
02.10.2007 12:23
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 7?
Ziņa: