MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"

Aizsāka skumji 

Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 10:46
nezinu, vai tas ir mierinâjums mediíiem, drîzâk gan nç...bet arî citos uzòçmumos tauta strâdâ 3 maiòâs-sestdienâs un svçtkos, bet nekâdas piemaksas nesaòem
es nesaku , ka tas ir pareizi, gluþi otrâdi...bet, ja ðis pats cilvçks saslimst, tad pîli, lûk, viòam nav kas iedod...jo mediíi esot visvairâk apvainotie
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 10:49
...mani tikai nodarbina jautâjums - vai mainîsies esklulapu attieksme pret darâmo, ja saòems tik, cik bûs velçjuðies...mane pieredzîte râda, ka cik vilku nebaro, uz meþu vien skatîsies...
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 10:49
;-) Tu netici, ka vadiibai ir dzilji uzspljaut uz to, ka jau taa kadru truukst? ;-) Vinjupeec nodaljaa uz nakti vareetu nepalikt arii neviens aarsts un maasinja buut ik paarnaktis...

Es pati esmu bijusi VDI, sho jautaajumu gan uzdevu tikai cita starpaa, jo mani personiski tas nekad nav skaaris... VDI atbilde uz visiem jautaajumiem, tai skaitaa taadiem, kur vadiitaaja "uzlabojumu" deelj kadru truukums veel vairaak pieaug, bija- vinjsh ir vadiitaajs, vinjsh driikst dariit ko grib. Arii vadiitaaja tieshaa priekshnieciiba, t.i., vieteejaa dome teica tieshi to pashu. Rakstveida atbildee gan gluzhi taa neuzrakstiija :) Tikai veiktas paaris paraugatlaishanas un viss turpinaas savu gaitu...
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 10:51
trakais caali

alga nav faktors, kas ko mainitu jau esohajiem. bet taa rada (vai nerada) konkurenci. un tam jau ir noziime...
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:11
...hmm...tatad - pieliks algu tagad, esoðie strâdâs kâ lîdz ðim, un labticîgais pacients gaidîs, kamçr konkurences rezultâtâ medicînâ ieplûdîs godprâtîgie jaunie, kuri savukârt strâdâs ar pilnu atdevi...nja...kkâ neroþaina perspektîva...un ja vçl jaunie sâks pieprasît pielikumu???...kas tad???
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:11
tik un taa nesaprotu - ja nav konkurences, kaa tev var nesamaksaat par virsstundaam, bet tik un taa sagaidiit tevi naakamajaa dienaa darbaa.. pilniigi blonda..
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:13
...nu Fi, Tu dod...:)
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:15
pajautâjiet ugunsdzçsçjiem, tur bûs ko pabrînîties...ohoho....
par ârstiem un virsstundâm vçl nav tik ekstremâli :)
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:20
...diemzheel taapeec, ka lielai daljai vecaa kaluma aarstu vinju diivainaa veidaa ir atbildiiba par pacientu... ar taadu rezultaatu kaads nu vinjsh dotajos apstaakljos sanaak...

jaa, trakais caali, galiigi nerozhaina... bet tas ir vieniigais veids... cita nav...
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:22
jâ, konkurence visu saliek pa vietâm.
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:28
nee, bet tad sanaak taa - es, maasina, paarstraadaajusies virsstundaas liika, ar lielu atbildiibas sajuutu par pacientu, ierodos darbaa, bet piili nepadodu, jo tas manaa atbildiibaa neietilpst.. :) ai, muldos.. slava mazohistiem medikiem!..
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:30
ta ko jûs- tas ir bizness jûs man latu, tad nesîðu pîli... :)
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:32
stâstu par ugunsdzçsçjiem, interesanta situâcija. Tâtad, lai nebûtu virstundu, mçnesî reizi uz vienu deþuru nav jâiet, ðî reize iekrît arî automaðînas vadîtâjam, tas nozîmç, ka 24 stundas nav automaðînas vadîtâja, bet citiem ugunsdzçsçjiem nav tiesîbu vadît ðo maðînu, vârdu sakot, valsts paredz, ka viòi skries ar spaiòiem kâjiòâm uz dzçðamo vietu.
tas pats esot arî citos dienestos ar virstundâm.
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:38
...tieshi taa- mazohistiem, kuri kaados briizhos kljuust par sadistiem un nedod piili...
...aatrajos taapat ir ar mashiinaam :)...
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:46
â, atceros, TV reiz âtro ðoferîði stâstîja.
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:48
tad taa piile tomeer bij jaapadod.. :)
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 11:59
Strikti njemot piile ir jaadod sanitaaram/maasinjas paliigam. Bet patrreizeejaa situaacijaa reti kuraa slimniicaa taads uz nakti ir. Jautaajums- vai taadeelj maasinjai jaadara citu darbs par kuru vinjai nemaksaa. Atmetot demagogjiju par labpraatiigu profesijas izveeli un cilveekmiilestiibu...
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 12:43
Un kas jâdara pacientam? Èurât ta gribas:) Ko iesaki, Komat?
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 12:49
...churaat gultaa, ja tik ljoti gribaas... a ko padariisi...
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 14:26
Ðoreiz Tev pilnîgi pievienojos:)))
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 15:02
fantastika!!-komatam un zemenei vienots viedoklis... :)
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 15:08
hmmm.....par èurâðanu gultâ :)
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 15:08
...nav pirmaa reize... un ja melleni tik ljoti nenodarbinaatu domas par pashas unikalitaati, tad redzeetu, ka tas ir veel biezhaak...
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 16:23
a ja nu tas mazdeels trakoti inteligents gadiijies un nevar iecuraat gultaa? mediciinas apruupes sisteema, kurai vajadzeetu buut pirmajaas rindaas ciinaa ar beerniibas traumaam, pati nem un rada psihologisku traumu.. ehh.. :)
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
10.10.2007 18:27
...:)...
...un tâ tiek sagâdâtas peïòas iespçjas ..khm, khm, ka vinus tur apsaukaja..VO, psihoterapeitiem, kuri ar rotaïâm smilðkastîtçs izvilks gaismâ iemeslu - pieslapinâja gultiòu slimnîcâ..:)
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
11.10.2007 00:59
d



Edited 3 time(s). Last edit at 08.12.2007 20:54 by Dr.asist. Raimonds.
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
17.10.2007 13:12
istaajot ies NATo - NATO pateica - tik un tik % IKP vajag armijai un punkts, savaadaak izsleedzam - viss
tipe
Re: MÂSIÒA NEPADOD "PÎLI"
17.10.2007 16:24
Pareiz, þçl, ka nav kâdas ES ârstu organizâcijas, kas draud izmest par situâciju medicînâ Latviju no ES.. mûsçjie tak uzreiz mestos iztapt!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 1?
Ziņa: