negribu sex. vispâr.

Aizsāka sieva 

sieva
negribu sex. vispâr.
08.10.2007 13:51
Ek, nezinu, ko iesâkt. Pat nezinu, kâ pastâstît.
Vakaros bail iet gulçt. Bail, ka vîrs atkal gribçs to, no kâ es sastingstu un nomirstu - seksu. Viòð ir jauks, labs cilvçks, dienâ mums ir lieliskas attiecîbas. vakarâ klusçdami iekâpjam gultâ, viòð mçìina kautko uzsâkt, bet es nespçju atbildçt. Un tâ gandrîz katru vakaru.

Sliktâkais ir tas, ka mçs par to nerunâjam. Agrâk mçìinâju, bet nekâdi netikâm pâri tam, ka tâs tak ir vîrieða fizioloìiskâs vakjadzîbas, kâ es nesaprotu.

bet es... es gribu tikt samîïota, nevis izdrâzta.

Knapi gan vairs atceros, kas tas ir... bet bija. Bija laiks un vîrietis, no kura pieskâriena vien es biju gatava - atdoties visa un jebkur. bet vîrs... uzskata mani par frigîdu. laikam jau tâda arî esmu kïuvusi, jo arî mîïâko ieviest negribâs.
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:04
Nu tad laid to viiru valjaa...
sieva
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:11
es laiþu. Viòð nelaiþas. Gaidu, kad sâks runât par ðo problçmu. nesagaidu. ieprieíð pati mçìinâju runât, ka mums kautkas nav îsti OK (kad vçl nebija tik slikti kâ tagad), viss reducçjâs uz to paðû taisnvirziena "vîrieða vajadzîbas"... un beidzâs ar strîdu.
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:13
Nu tad jaaiesniedz dokumentus...
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:16
...paga, paga...tâtad, tas, no kura biji gatava uz raso, nav tas, kurð mçgina apmierinat savas vajadzîbas???...nja...ko't izgâji pie tâda???...
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:16
ja viòam kâds cits paskaidrotu, kas par vainu, viòð saprastu. Tevis teikto nespçs pareizi uztvert, vajag attâlinâtu personu.
Viòð nesaprot, ka sexu sâkt var ar samîïoðanu un tâlâk jau aiziet pats par sevi....samîïoðana pârvçrðas par mîlçðanos.
skumji
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:17
Jûs abi esat idioti? Kas tâ pa laulîbas dzîvi, ja nevari ciest vîra pieskârienus? Kas tas pa debilu rituâlu -klusçdamiem lîst gultâ un ciest...
sieva
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:17
tieðâm vienîgais risinâjums? :( un pie kâjas bçrni, gandrîz 20 gadi kopâ... sex pâri visam?
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:17
ja vçlies, uzraksti man privâti, mad un ku nebûs tie guru ðajâs lietâs :)
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:19
...o, marija magdalçna kkâ pazîstami pauþ...
...klau, ka tur bija ar to kâju apmazgâðanu???...
skumji
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:20
Pârâ ilgi tev nebûs jâcieð. Vecis sev noteikti atradîs kâdu citu sievieti. Mîïu, jauku, seksîgu.
sieva
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:21
brîþiem tieðâm ðíiet, ka mçs esam idioti, jums taisnîba. Es gaidu, kad viòð sâks runât, viòð gaida, kad kâ ar burvju nûjiòa spalîdzîbu es pçkðòi mainîðos.

atbilde madcynis: nç, sâkumâ tâ nebija. tas sâkâs pamazâm - ar bezmaz piespiedu sex, kad man nu nemaz negribçjâs 9grûtniecîbas laikâ). Ir bijuði labâki un sliktâki periodi, bet ðobrîd ir pilnîgs èau.

maria-magdalena - prâtîgi vârdi. bet - kas? kur?
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:21
gan jau sieva arî ir mîïa un jauka, tikai nav seksîga :)
nav viòai tâdai arî jâbût.
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:23
piereìistrçjies, tad varçsi rakstît privâti.
maria_magdalena - ierakstîju svau e-pastu. diemþçl îsti neprotu lietot ðâ foruma opcijas, reìistrçties nav vçrts, jo ðis bûs mans vienîgais jaut ðeit
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:26
vispâr esmu ðausmîga sliòíe :), bet aiztecçðu uz to savu pastkasti un uzrakstîðu tev :)
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:27
...pilnîgi pieïauju, ka ðis ir tas gadîjums, kad savest kârtîbâ laikam neko nevar...lai vîruss pamaina bieþâk rokas...
...triec ratâ...vai samierinies...
sieva
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:32
madcynics - jâ, tas ir dîvaini. Visu varu sakârtot savâ dzîvç, un pamazâm to arî daru. bet ðis - ðobrîd nezinu, ko iesâkt. re, pat publiski esmu gatava pabrçkt...

maria_magdalema paldies. gaidîðu.

Ja nu tieðâm sapratîðu, ka nekas nav lîdzams, nudien nâksies ðíirties. Cik var sevi mocît
Re: negribu sex. vispâr.
08.10.2007 14:34
...mçríis ir???...ir...uz priekðu, sieva!!!...:)
allo
Re: negribu sex. vispâr.
09.10.2007 22:58
Man arii 20 gadi lauliibaa. sekss reti interesee. Agraak piekaapos, tagad vismaz 3 meensus nav bijis sekss, jo it kaa ir iemeslas - gin.probleemas. Juutos labi ar viiru visaadi citaadi, ja nebuutu sekss. Bet tas tachu nav svariigaakais ilgaa un labaa kopdziivee. Par to nerunaajam. Saaku pierast, ka nav jaauztraucas, ka atkal uzmaaksies.
skumji
Re: negribu sex. vispâr.
09.10.2007 23:07
allo, Esi gatava peòemt faktu, ka vîram agri vai vçlu bûs mîïâkâ ?
Re: negribu sex. vispâr.
10.10.2007 08:05
skumji, tas no taa psihologiskaa (!) peetiijuma ieks gribu.lv? :))
skumji
Re: negribu sex. vispâr.
10.10.2007 08:06
No dzîves pieredzes. Tâdi tie veèi ir, bûtîbâ noþçlojami radîjumi.
Re: negribu sex. vispâr.
10.10.2007 08:22
es laikam esmu bijusi iistajaa laikaa un isstajaa vietaa - nevaru Tev piekrist.. :)
Re: negribu sex. vispâr.
10.10.2007 13:52
No dziives pieredzes?
Es kaadu laiku atpakalj lasiiju par kaadu teoriju, kuraa tika staastiits par to, ka cilveeks jau zemapzinjaa izveelas psihologjiski un varbuut arii fiziski ljoti liidziigus indiviidus kaa savus partnerus. No taa izriet, ka nevis visi ir cuukas un kuces, bet gan ir laiks paarveerteet savu veertiibu skalu.

Ja cilveekam normaali funkcionee visas padariishanas un gribas sexu, tad vinjsh ir nozheelojam? Sanaak, ka es paziistu tikai nozheelojamus cilveekus. Jeb kaa skumji izsakaas nozheelojamus radijumus.

Ja sexuaalaa apetiite ir mazinaajusies nevis vienmeer bijusi maza, ir mediciina. Piem endokrinologjija, psihologjija utm.
Veiksmi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: negribu sex. vispâr.
12.10.2007 09:23
Mateus- tev þetons :) Man patika tavs komentârs
Re: negribu sex. vispâr.
12.10.2007 14:56
Es domâju, ka seksualitâte ir ïoti sareþìîta padarîðana. Ja cilvçkam seksuâlâ tieksme nav tik liela, vai kaut kâdu iemeslu pçc ir samazinâjusies, kâpçc tâ par katru cenu ir jâpaaugstina? Vai savas veselîbas vârdâ? Apðaubu. Ja cilvçks jûtas labi, tad veselîbai nekas nenotiks. Tad vienîgi, lai piesaistîtu sev otru cilvçku, kam to seksu vajag...un kas nevar atteikties, jo viòam vajag...ja tev tâ nav, tad adjû, meklçju citu, kam ir...biku skumji...
Pamatâ tâ ir dzîves realitâte...bet, par laimi, ne ar visiem tâ ir:)
Re: negribu sex. vispâr.
12.10.2007 15:59
Hmm? Kaa mana pieredze raada tad ar taam personaam kam "negribu sex. vispâr." biezhi ir taa ka vinjas to apgalvo ar izvelbiitaam aciim un putaam uz luupaam. Un ja gadaas kaads seksuaalaaks moments tad atraujas no taa kaa no karsta gludeklja. Jo savos sirds dziljumos protams ka grib seksu tachu kaut kaadu iemeslu deelj ir noleemushas no taa atteikties... tachu tas nepasargaa no jumta aizbraukshanas...
Re: negribu sex. vispâr.
12.10.2007 18:00
kad cilveeks ir loti noguris un vinam gribas guleet, vins reizeem nevar aizmigt.. tad vins saak uztraukties un nevar aizmigt veel vairaak..

man liekas, ka ar to negribsexu ir kaut las liidziigs..
Re: negribu sex. vispâr.
12.10.2007 23:28
Ku! Nu jumts, kâ zinâms, brauc katram pa savam:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 2?
Ziņa: