iepazîðanâs saiti

Aizsāka margrietiòa 

margrietiòa
iepazîðanâs saiti
08.10.2007 17:32
Kâda attieksme pret to? Vai esat mçìinâjuði un kâdi panâkumi?
Es nesen tâdâ piereìistrçjos ar domu sapazîties tikai mani mâc bailes vai tâ vajadzçja, vai labâk gaidît kad kaut kur satikðu tâpat savu puisi ( kâ jau visi saka- reiz arî tava kârta pienâks)
Re: iepazîðanâs saiti
08.10.2007 18:07
Kaadus 3 gadus nodarbojos ar iepaziishanos tepat forumaa. Rezultaats pozitiivs...
www.gribu.lv pilniigi nav manaa gaumee... inbox iepaziishanaas arii ne visai bija...
Re: iepazîðanâs saiti
09.10.2007 09:34
IMHO - internetaa buus gruuti atrast cilveeku ar taadaam pat interseem kaa tev,, jums buus maz kaa kopiiga - jo vieniigais, kas juus apvienos buus - interese atrast draugu izmantojot iepaziishanaas lapas internetaa.

Var mekleet, piemeeram, deju partneri, lai kopaa apmekleetu kadas nodarbiibas.
Re: iepazîðanâs saiti
09.10.2007 09:37
kaa tur muus briidinaaja no zilaa ekraana: tu nekad nezini, kas ir otraa pusee.. :)
Re: iepazîðanâs saiti
09.10.2007 09:48
tieði kopîgâs intereses var atrast.
ar daþiem sarakstos ïoti ilgi, ar kâdu vîrieti jau 5 gadus, pa ðo laiku viòð apprecçjâs, piedzima bçrns utt :)
Re: iepazîðanâs saiti
09.10.2007 09:51
...un viss virtuâli...:)...ak, atgrieztâ dvçsele...:)
...iepazîðanâs saiti???...skatoties, ko grib..ja fiksi nopisties, tad ìeld...kam citam???...nja...
uvz
Re: iepazîðanâs saiti
09.10.2007 11:36
Tâ ir liela loterija - 50:50. Es ar savu puisi iepazinos internetâ un nu jau vairâk kâ divus gadus dzîvojam kopâ :) Arî mans brâlis ar savu tagadçjo sievu iepazinâs internetâ :) Bet zinu arî gadîjumus, kad nekas sakarîgs nesanâk. Viss atkarîgs no tâ, kâdos iepazîðanâs saitos to darîsi - ja pats iepazîðanâs saits bûs orientçts uz sexu un izvirtîbâm, tad ilgstoðas attiecîbas tur vari nemeklçt. Un vçl, manuprât, svarîgi ir nevilkt garumâ ar satikðanos reâlajâ dzîvç, jo, ja pârâk ilgi tikai sarakstîies, tad radîsies maldîgs un idealizçts priekðstats par otru cilvçku. Internetu labâk izmantot, lai sarunâtu tikðanos, nevis lai caur garâm sarakstçm izzinâtu otru. Labâk uzreiz ieraudzît un saprast - ir vai nav, nevis caur sarakstçm sadomâties nez ko, bet ieraugot klâtienç "aplauzties", ka galîgi nav tas, ko gaidîji.
Lai veicas! :)
Re: iepazîðanâs saiti
09.10.2007 12:31
...ja pats iepazîðanâs saits bûs orientçts uz sexu un izvirtîbâm...
...kârtçjais labais citâtiòð...it seviðíi par tâm izvirtîbâm...:)
Re: iepazîðanâs saiti
09.10.2007 14:18
nu, ko, "slabo" kâdu konstruktîvu kritiku uzrakstit?... ka tik paîdçt par to kâdi visi stulbi, kâdi visi tumsoòas... (doh)
Re: iepazîðanâs saiti
09.10.2007 14:25
Manupraat taa proporcija ir nevis 50:50 bet kaut kur 5:95 tachu tas nav iemesls lai nemekleetu. Galvenais zinaat ko gribi. Jo kameer neatrod to ko gribi tik un taa citu nav ko dariit kaa mekleet. Pa vidu protams gadaas deekas... Par to ka saraksti nevajag vilkt garumaa es piekriitu... un veel, arii taas attieciibas nevajag vilkt garumaa ja redzams ka nav tas ko vajag. Kaut gan man ar to vienmeer bijushas gruutiibas jo gribas cilveeku iepaziit, gaidiit liidz atklaasies vairaak pozitiivas iipashiibas... Jauniem shajaa zinjaa vieglaak kaa man, vecam snobam :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 19?
Ziņa: