Ku! iepostç

Aizsāka skumji 

skumji
Ku! iepostç
13.10.2007 10:38
Tavas domas ar potâlu calis.lv
lûdzu.
Re: Ku! iepostç
13.10.2007 11:52
Man kaut kaa nav iedvesma shodien rakstiit par to. Pietiek ar to ka es vinju apmekleeju ljoti reti un citiem iesaku dariit taapat. Kaapeec? Taapeec ka tur valda taada siikumainiibas un debiilisma atmosfeera. Kur katrs siikums tiek apspriests kaa pasaules meeroga probleema un apstiprinaats ar liidzjuutiigo mammu zheelabaam... Bet gan jau ka ir cilvji kas tur juutas kaa zivis uudenii...
Re: Ku! iepostç
13.10.2007 12:43
ja jau par sîkâm lietâm, tad es arî vçlos ko ierakstît.
mans kaíis guï uz ðaurâs palodzes, 2 íepas uz palodzes, 2 uz radiatora, karstums nâk ðim virsû pa tieðo, un poza gauþâm neçrta, pagroza dibenu, noþâvâjas un guï tik tâlâk.
kâ mums visiem patîk siltums.....bet reizçm mçs aizejam galçjîbâs......tâpat kâ mans kaíis....
Re: Ku! iepostç
13.10.2007 12:57
....tikko ðis gandrîz novçlâs nost, tagad tup un neizpratnç blisina acis....:)
Re: Ku! iepostç
13.10.2007 13:55
...taa iet, ka nejeedz kakjiitim dziivokli sasildiit ;-)...
Re: Ku! iepostç
13.10.2007 14:32
....istabiòa silta jauka, tik ne ar bçrza malku kurinâta.....tas kakis ir vienkârði neprâtîgs, guï uz karstiem radiatoriem kaþokâ......

galçjîbas nenoved ne pie kâ laba :), alkstot pçc siltuma, sapratnes, glâstiem, reizçm iestiegam purvâ un nesaprotam, kâpçc izvçlçjâmies ðo ceïu.....kas ved uz purvu....
Re: Ku! iepostç
13.10.2007 15:35
Tâpçc, ka tâ ir viena no pamatvajadzîbâm. Vispâr jau cilvçkam ir diezgan jânopûlâs, lai savas pamatvajadzîbas apmierinâtu, ðî varbût ir mazliet komplicçtâka, tâpçc uzreiz nav tik viegli atrast pareizo ceïu...
Re: Ku! iepostç
13.10.2007 15:54
sievietes vienu brîdi var bût câïi, citu câïumâtes.
kad sapòo par bçrneli, ko audzinâs, aprûpçs, lolos, reizç ilgojas pçc tâ maigajâm rociòâm ap savu kaklu. Piepildîjuðas ðo vçlmi, jût, ka tomçr kaut kâ trûkst....

un tâ câïojas....daþâdâs pakâpçs, daþâdos virzienos....
Re: Ku! iepostç
15.10.2007 09:32
Jâ.cilvçkus vilina purvi, itseviðíi rudeïos ap dzçrveòu laiku, tad izvçlas nepareizâs takas, un iestieg, kad atnâk meþsargs un saka - ko jûs dabas liegumâ stampâjaties - jau ir par vçlu.

un par calis.lv - dalîta bçda jau ir pusbçda. ;)
Re: Ku! iepostç
15.10.2007 15:18
kas tad skumji tagad pie câïu mâtçm nepatîk? lai taèu sçþ savâ calis.lv un citus pa citiem forumiem nebaida :P
Labi, ka ar savu netîro vçlu nepiedrazo visus forumus un visas tçmas kâ te daþs labs mîlas 3stûris...
Re: Ku! iepostç
15.10.2007 19:11
reste, cik gadus runâsi par dr.mîlas trîsstûri? arî nebeidz skumt? :P
Re: Ku! iepostç
15.10.2007 22:59
jâ, nebeidzu skumt par n-tajâm piedrazotajâm tçmâm. un runâðu tik gadus, cik labpatiksies man, vai kamçr osis nesâks dzçst :P uzturos te pâris gadus ilgâk (vismaz kâ reìistrçts lietotâjs ar ðo nick) - svaigâm svçtulçm nebûs manas smadzenes kustinât. Man vienalga, kura/ð tagad ir inkas kârtçjâ reinkarnâcija.



Edited 2 time(s). Last edit at 15.10.2007 23:02 by #1.
Re: Ku! iepostç
15.10.2007 23:09
vai man þçl? runâ, cik gribi.
tâs bija tikai manas smaidîgâs pârdomas:)
Re: Ku! iepostç
16.10.2007 09:47
nu miers miers... cilveks, ja arî parâdîjies, ar citu niku ir cits cilvçks un punkts (.) :) ja sâks dziedât veco dziemsu - nu tad gan - kâda jçga bija mainît niku.


un numberOne (#1) - eh... :D kâ tu vari pateikt ka tas ir tas pats civlçks, varbût es arî te psotçju ar citu niku?
Re: Ku! iepostç
16.10.2007 13:10
osi, atziisties - Tu tacu paarbaudiiji? :)
Re: Ku! iepostç
16.10.2007 13:32
Kâpçc gan man to darît? Plus, mani tas maz interesç.
Re: Ku! iepostç
16.10.2007 14:23
Nu nesaprotu, kâpçc ir cilvçki, patîk uríçties pa otra vecajiem nikiem un celt tos gaismâ kâ vecus grçkus.
Vai tad nav tâ, ka viens niks apnîk un vienkârði gribas pamainît? Forums vispâr ir tâda virtuâla spçle, rets kurð viens otru pazîst.
Re: Ku! iepostç
16.10.2007 14:40
Negribu piekrist strawberry, jo nedaudz jau zb, ka neilgâ laika posmâ viena persona jau kâdus 3-4 nikus nomainîjusi... :(
Re: Ku! iepostç
16.10.2007 14:46
kas ir ðî persona? neesmu ievçrojusi.
agrâk es pie katras tçmas liku savu niku, piemçram, "nierîte", "es daru tâ" , vârdu sakot, atbilstoði tçmai, bet tad man apnika tas droðîbas kods.

laikam te par kaut ko ir satraukums, ko îsti neesmu piefiksçjusi.
Re: Ku! iepostç
16.10.2007 14:48
Ak, svçtâ maria magdalena...
Re: Ku! iepostç
16.10.2007 14:52
salîdzinoði ar citiem, patieðâm svçta.......katrâ ziòâ mitrâs salvetes nav vajadzîgas, jo gadîjuma sakaru nav :)
Re: Ku! iepostç
16.10.2007 15:54
o, jâ, un gadîjuma sakaros no it visâm iespçjamâm likstâm pasargâs tikai mitrâs salvetes ... :)))
Re: Ku! iepostç
16.10.2007 17:05
fui, tante reste, es jau nerunâju par izsargâðanos no STS.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 4?
Ziņa: