ko darit ziemassvetkos?

Aizsāka vvv 

vvv
ko darit ziemassvetkos?
14.10.2007 22:18
Laicigi jau saku domat, jo pagajusho gadu piedzivoju visdrausmigakos Z-svetkus manaa muuzaa(sezot pie viramates, kas devinjos aizgaaja gulet).
Nu ko lai dara shai ipashajaa naktii, ja nav tuvumaa ne gimenes, ne draugu? Tikai viirs un es. Varbut kaadam ir idejas?
Re: ko darit ziemassvetkos?
14.10.2007 22:27
Ziemassvçtki jau ir ìimenes svçtki.
mazaaaa
Re: ko darit ziemassvetkos?
14.10.2007 22:39
man vienmeer ir bijis sapnis, ka mana gjimene - tas ir vecaaki un mees beerni noiireetu kaadu jauku maaju mezha viduu un tur buutu zirgs ar kuru vareetu braukt kamanaas un kalns pa kuru ar ragavinjaam vareetu braukt un mezhaa izgreznot kaadu egliiti un tad vakaraa pie kamiina seedeet. :)
hehe
Re: ko darit ziemassvetkos?
14.10.2007 22:49
izklausaas briesmiigi - TIKAI VIIRS UN ES, man tas liekas pats skaistaakais, ka tu vari sveetkus pavadiit ar kaadu tuvu cilveeku, turklaat - kad, juus, cilveeki, vienreiz apjeegsiet, ka skaistaakais jaakjer sheit un tagad, nevis jaaizplaano simtiem atrakcijas, kas parasti tikai nogurdina
Re: ko darit ziemassvetkos?
14.10.2007 23:00
ðîm tekstam labi piestâvçs kkâdas kanâriju salas ar visâm palmâm :P

tak sarîkojiet sev svçtkus paði! un morâli no pçrnâ gada òemiet vçrâ - pie vîramâtes labâk nebrauciet. Karstvîns iederçtos, jau piedâvâtais kamîns nav slikta doma....
Re: ko darit ziemassvetkos?
15.10.2007 08:20
#1 Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...un morâli no pçrnâ gada òemiet vçrâ - pie vîramâtes labâk nebrauciet...

ja jau vina devinos aiziet guleet - kaapeec ne? pasiem rokas, kaajas briivas.. peec deviniem.. :)
Re: ko darit ziemassvetkos?
15.10.2007 08:25
patieðâm- brîniðíîga, taktiska vîramâte! Ko tad jûs gribçjât- lai viòa dejo jums kankânu un dzied?
es ðogad nolçmu nebût íçkða, ziemassvçtku vecîtis un tradîcîju kopçja- piekâðu visus un braucu tur kur palmas un siltâs jûras- nopietni
Re: ko darit ziemassvetkos?
15.10.2007 08:42
es savukaart sogad meeginaasu izniideet ziemassveetku veciisa merkantilos vaibstus.. tagad, kas samais ar ruudi inflaacijas kamanaas rullees.. nu, baac.. pat domaat negribas..

palmas, jaa.. forsi.. man arii viena ir - zem taas arii seedeesu.. :))
Re: ko darit ziemassvetkos?
15.10.2007 08:46
kad pçdçjais brîdis, lai uz palmâm tiktu Ziemassvçtkos?
agrâk bija septembris, es vçl nezinu, ko darît.
Re: ko darit ziemassvetkos?
15.10.2007 12:23
...tikt var veel tagad, tikai daargaak jaamaksaa...
vvv
Re: ko darit ziemassvetkos?
15.10.2007 22:23
hehe..par tam Kanariju salam bija labi teikts.. tieshi to mes bijam domajushi darit, lidz viram tika piedavats jauns darbs un atvalinajumu vinjs vairs dabut nevares. Taa kaa Kanariju salas jaaizmirst..
nez vai ir kaads restorans atverts arii 24. decembra vakaraa???
vvv
Re: ko darit ziemassvetkos?
15.10.2007 22:27
un taa kaa es ar viru dzivojam pie viramates....un es tur svinet negribu, tad mums ir jameklee kads plaans arpus maajas.
Visi draugi svin ar savam gimenem..tur mes neiederamies.
vienkarshi aiziet uz hoteli un tur pavadit nakti arii kaut kaa negribaas.
Re: ko darit ziemassvetkos?
15.10.2007 22:56
1) netçrçjiet naudu ârpusmâjas izklaidçm - iegâdâjieties savu dzîvokli un aizvâcieties no v.mâtes. uzreiz labâk paliks. sava dzîve parâdîsies. tad varbût arî 2atâ tukðâ dzîvoklî ar 2 telts paklâjiòiem, eglîti un svecîti logâ bez aizkariem labi bûs.
2) ja nu tomçr gribas ârpus mâjas, kas vainas hotelim pilsçtâ, kur vçl nav bûts, vienalga Liepâjâ, Londonâ vai Amsterdamâ? Ja tagad rezervçsi, tad tas arî nebûs astronomiski dârgi. Ja arî nedod atvaïinâjumu, tad 3-5 diennaktis brîvas tik un tâ sanâks, tuvçjo weekendu pieskaitot.
Re: ko darit ziemassvetkos?
16.10.2007 10:09
Vai tik ðis nav gadîjums, kad gribas paþçloties un neviens padoms nav labs.
Ja blakus mîïotais cilvçks, ir 101 variants un 100, ja ðâda cilvçka nav.
Mçs sanâkam kopâ visa ìimene (arî bijuðais vîrs), kura pamatîgi paplaðinâjusies un ir baigi jauki. Eglîte ir, zoss ir, dâvanas (katram interesç saturs) arî, kopâ esam. Dziesmas nedziedam un ar pârçjo atribûtiku neaizraujamies. Gaidu Ziemassvçtkus.
Re: ko darit ziemassvetkos?
16.10.2007 13:30
ak, jâ, piparkûku smarþa...aiz loga puteòo...egle birdina pa skujai, sniedzot reibîgu dvesmu.....nç, negribu palmas.....un atkal ðogad negribu palmas.....
Re: ko darit ziemassvetkos?
16.10.2007 15:07
Tas taèu forði, ka vîramâte aiziet gulçt deviòos! :)
vvv
Re: ko darit ziemassvetkos?
16.10.2007 21:56
to ALSTERE.....

tavs komentaars ir interesants...bet ne pa teemu.
Dzivoju Spanijaa. Man te nav manas gimenes, pie kuras aizbraukt pasvinet.. Viira gimene Ziemassvetkus nekad taa ipashi nav svinejusi.
Bet man Ziemassvetki ir loti svarigi...

isteniibaa, doma par hoteli nav nemaz tik slikta, ja ir atrodams kaads restorans, kas 24. decembra naktii ir atverts... Droshi vien jau ir, tikai nezinu, kaa to meklet..
paldies visiem par idejaam.
Re: ko darit ziemassvetkos?
18.10.2007 17:59
Ziemassveetkos jaariiko dr.lv foruma tuss... :)
Re: ko darit ziemassvetkos?
19.10.2007 09:26
aga, buutu taads gimenisks pasaaciens.. nez kaapeec iesaavaas praataa adamsu gimeniite.. :)
Re: ko darit ziemassvetkos?
19.10.2007 10:42
Jaa, kaut kas no Adamsiem mums ir... un visi cer ka es uz tusu reiz atnaakshu ar klizmu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 9?
Ziņa: