eeshana

Aizsāka nubet.. 

nubet..
eeshana
26.10.2007 21:20
kâpçc dauddziem ir tâ, ka nepatîk, ka skatâs kad viòi çd? vairâkus tâdus pazîstu.
Re: eeshana
26.10.2007 21:24
Ir tautas, kurâm ir skaitâs nepieklâjîgi çst citu klâtbûtnç. Iepriekðçjâs dzîvçs laikam ðie cilvçki bûs piederçjuði pie kâdas no tâm:)
Bet, ja nopietni, tâ varçtu bût kâda psiholoìiska problçma.
Re: eeshana
26.10.2007 22:05
nee, nu ja pavada katru gabalinju ar skumju skatienu, tad, man shkjiet, nevienam nepatiks :)
Re: eeshana
26.10.2007 22:08
Tas ir no sçrijas:
"Ja man bûtu pelmeòi, tad gan es tevi uzcienâtu..."
"Þçl gan, ka tev nav pelmeòu..." :D
#1_
Re: eeshana
27.10.2007 01:58
Njâ, çðana publiski nez kâpçc skitâs piedienîga, bet d**ðana publiski nç... nez kâpçc?
Minks
Re: eeshana
28.10.2007 12:50
Man arî nepatîk, ka skatâs, kâ es çdu. Kâpçc - nezinu.
deviln
Re: eeshana
28.10.2007 12:58
smags kompleks, ta pat kaa kautriiba ka kaads redz kailu u.t.t
taas viss laikam sleepjas tajaa ka pats grib buut izedaals, nu tad njedajbog kaads iedraudziis ka tu kljuudies eedot, jeb kailuma zinjaa - kaadam kaut kas liksies nepatiikams
dziiljaakas saknes tad jau mekleejamas tajaa, cik biezji beerniibaa iz apsmeejushi cilveeki par vienu un otru lietu, liidz ar ko rodas kompleksi, tad dereetu padomaat, kapeec visiem neuzspljaut un nedziivot uz "pofig", kaapeec jaadomaa par to kaa liekas citiem? , vai tas maz ir svariigi ko citi domaa, domaa savu domu neviss pieveers uzmaniibu tiem kas staigaa garaam, shkjiet peedejais laiks iet uz nuudistu pludmali aarsteet kompleksus ;)
Re: eeshana
28.10.2007 19:30
Nu jâ, nûdistu pludmalç çst bulkas?
Re: eeshana
29.10.2007 08:00
Plant --> :)))))

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 16?
Ziņa: