Zelta íçdîte, 585 raudzes, smçrç kaklu:(

Aizsāka Haide 

Man uzdâvinâja 0.5 mm platu reljefainu 585 proves zelta íçdîti:) Esmu to nçsâjusi tikai trîs dienas, ðodien no rîta pamodos ar tumðu strîpu ap kaklu:( Vai tieðâm zelts smçrç, vai arî tas ir viltojums, un tâ nav zelta íçdîte? Neesmu dzirdçjusi, ka zelts smçrçtu, dâvinâtâjam prasît neerti kur to pircis, bet ja bûtu viltojums, tad taèu nebûtu iespiesta prove...
Puisis turîgs, var atïauties tâdu dârgu dâvanu:)
Varbût man sviedri tâdi oksidçjoði...
Vai kâdam ir gadîjies kaut kas lîdzîgs?
notîri ar zobu pastu!
ja tad smçrçs vel, tad iespçjams viltojums.
var jau bût,ka tâ íçde gulçjusi kopâ ar citâm íçdçm, piejaukums kaut kâds.
Re: Zelta íçdîte, 585 raudzes, smçrç kaklu:(
30.10.2007 20:12
neesmu pati redzeejusi, bet ir dzirdeets, ka chigaani naski tirgo dzeltenu blekji ar visu provi. var tak juvelierim paraadiit galu galaa. katraa lielaakaa juvelierizstraadaajumu veikalaa taads seezh.
Re: Zelta íçdîte, 585 raudzes, smçrç kaklu:(
30.10.2007 21:44
Runcene Wrote:
-------------------------------------------------------
> neesmu pati redzeejusi, bet ir dzirdeets, ka
> chigaani naski tirgo dzeltenu blekji ar visu
> provi. var tak juvelierim paraadiit galu galaa.
> katraa lielaakaa juvelierizstraadaajumu veikalaa
> taads seezh.

+1
ja jau íçdîti no bleía prata uztaisît, tad kâpçc, lai neprastu "provi" iespiest...
Re: Zelta íçdîte, 585 raudzes, smçrç kaklu:(
01.11.2007 09:12
naivi cerçt, ka pçrkot kaut ko pa dârgu naudu, noteikti bûs kvalitâte. Tagad blçþu visur kur tik vien skaties. Parâdi juvilierim, un ja izrâdâs, ka nav îsta - ko lai saka - rîkojies pçc ieskatiem... dâvinâtam zirgam jau zobos neskatâs, bet ...
dâvinâtam zirgam jau zobos neskatâs, bet izsit.
Re: Zelta íçdîte, 585 raudzes, smçrç kaklu:(
06.11.2007 12:02
ja es savai karalienei uzdaavinaatu podjobku... domaaju, ka ar mani ilgi nerunaatu :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Zelta íçdîte, 585 raudzes, smçrç kaklu:(
06.11.2007 22:55
nu nez, vai karaliençm dâvina 0,5 mm platu íçdîti...
Moooins mïaí! 0,5mm 585 proves zelta íçdîte ir tievs mçsls, kur zelts ir òemts zemâkâs kvalitâtes + ar varu jaukts... Turîgais puisis ir konkrçts kapeikpisçjs, kas gribçja paspîdçt meièas priekðâ mhhh
0.5mm... PUS MILIMETRS! Svars íçdîtei gan jau ka ne vairâk kâ kâdi 4-5g. Nu 20Ls atdevis, priecîgs. Anâlo vismaz iedevi?
Bûs ieviesusies jautâtâjai kïûda, zinu personîgi ar ðo lietu saistîtâs personas, 0.5 cm plata íçdîte...
Juveliera apmeklçjums arî nebija ieviesis skaidrîbu, jo juvelieris nebija teicis ne jâ, ne nç par viltojumu, sak uzminiet paði... nu kâ tâ vispar var!
Re: Zelta íçdîte, 585 raudzes, smçrç kaklu:(
07.11.2007 13:08
nozagts ticamîbas moments - par juvelieri :)
Re: Zelta íçdîte, 585 raudzes, smçrç kaklu:(
07.11.2007 17:27
"kur zelts ir òemts zemâkâs kvalitâtes + ar varu jaukts"

varsh ir klaat pilniigi visam sarkanajam zeltam, no kaa arii sarkaniigaa nokraasa. Ja zeltam nebuutu pilniigi nekaadi piejaukumi, tas buutu olas dzeltenuma kraasaa un tik pat miiksts kaa svins. 999 rove nekad nav bijusi nevienaa rotas lietaa. ~585 ir tautaa deeveetais luuzhnju zelts, kuru arii visplashaak izmanto rotas lietaas.

Par to vai zelts ir iists var vienkaarshi ar karaljuudeni paarbaudiit. Ja nu galiigi nekas nesanaak, iesaku darbniicu Gertrudes ielaa "Kalvis", tur gatavo arii dazhaadus ordenjus utt jau no padomju laikiem. Mans juvelieris = Roberts Bçrziòð, kuru arii iesaku.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 9?
Ziņa: