mazliet izklaides!

Aizsāka denii 

mazliet izklaides!
01.11.2007 20:02
Dârgie foorumieði!Apnika medicînas tçmas...darbâ,mâjâs......pastâstiet kâdu adresîti,kâdu iepazîðanâs saitiòu..kur reâli bûtu atrast mîïâko,kur tusç sakarîgi vîrieði????????
Re: mazliet izklaides!
01.11.2007 20:05
denii Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...kur tusç sakarîgi vîrieði????????

www.mk.gov.lv
Re: mazliet izklaides!
01.11.2007 20:06
jaa, un pasteidzies, jo tur vinju skaits strauji samazinaas...
Re: mazliet izklaides!
01.11.2007 20:10
Sievietes vairumâ..kâ vienmçr:((((
Man jau daudz nevajag,kâdu precçtu,kurð nav dikti savaþojis sevi darbos....:))))
Re: mazliet izklaides!
01.11.2007 20:12
tad gan uz nodarbinâtîbas aìentûru jâcielç.. tur pa pillo nesavaþoto.. :)
Re: mazliet izklaides!
01.11.2007 20:16
Un man par labdarîbas akciju piestrâdât...pacienât ar zupas ðíîvi?:))))
Re: mazliet izklaides!
01.11.2007 20:21
nç, kâpçc - zupu lai sieva! ðis tik pasaka, ka uz darba interviju, bet patiesîbâ pie Tevis.. :)

kâ ïeòins - krupskajai teica, ka pie mîïâkâs, bet pats uz bçniòiem un mâcîties, mâcîties un vçlreiz mâcîties..
Re: mazliet izklaides!
01.11.2007 20:56
Jâ,jâ..pie manis adarba intervijâ ar latiòu kabatâ,ko sieva pieðíîrusi pusdienâm:(((Smejos!
123
Re: mazliet izklaides!
01.11.2007 21:41
ta tas maukas rodaas...
Re: mazliet izklaides!
01.11.2007 22:31
123..kâpçc uzreiz tik skarbi?
123
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 09:06
Man jau daudz nevajag,kâdu precçtu,kurð nav dikti savaþojis sevi darbos....:))))
---------------
tas ka Tu gribi lai Tevi izdraz kads precets virietis vien uz to norada,, Tev loti gribas kadam izpostit gimeni? Tak ej kada kluba tur pilns tadu kas Tevi kartigi ka mazu kuci panems prieksaa. Iedomajies sevi, Tev majas meitina, ka Tavs virs atsaucas uz Tev lidzigi domajosu individu un Tu to uzzini.. Re Tu to uzskati - krapsanu maukosanos par ikdienisku passaprotamu lietu, man bus zel Tava vira, vai ari kaut Tev butu tads pats ka Tu pati.
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 10:38
Protams ka aizraadiit un nosodiit jau mees visi labi protam bet mees jau nezinam kaada taa situaacija tam cilvim ja jau vinjam taada doma rodas... un nez vai muusu aizraadijumi atrisinaas probleemu...
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 10:49
vienreiz piirms algas dienas, konstatçjusi kontâ vakuumam lîdzîgu stâvokli, izmetu kolçìei, ka jânoiet pastaigât pa èaka ielu.. ðî blisinâja, blisinâja acis, kamçr izmocîja, vai es nebaidoties saíert sts.. teicu, ka esu potçta..

un esmu par 99% pârliecinâta, ka pçc ðis sarunas viòa goglç ir ievadîjusi: "vakcinâcija uz sts"..

cirka poniji..
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 10:52
Nu nez vai, es denii paziistu kaa diezgan praatiigu cilveeku...
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 11:00
ku! Tu par ko tagad?
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 11:13
Paldies,Ku,par labiem vârdiem!
Gribâs man Jûs pakaitinât.Es tikai precçtu gribu,jo pati tâda.Un tâdi labi saprotâs.Mçs vairs nedzîvojam PSRS un tagad ir vârda un darbu brîvîba.man neviens neko nevar aizliegt!!!!!!!!
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 12:18
man patika 123 viedoklis.
starp citu, situâcija neko neattaisno ( ku! minçja, ka nezinâm situâciju)

es negribçtu tâdu seksu - prezervatîvs, piesardzîba, a ja nu pârplîst, nekâdu skûpstu.....
pat vibrators liekas labâks....ja nu vienîgi jaukas sarunas, romantika - tas varçtu kompensçt piesardzîgo seksu :)
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 12:35
maria_magdalena Wrote:
-------------------------------------------------------
> man patika 123 viedoklis...

aga, uzjundîja atmiòas par vienkârsâs tautas neviltoto saðutumu pçc klasiskajiem vârdiem "nu kâ var nesolît?"..

bet, nu, kâ tur tai vienâ dziesmiòâ bija - pasakâm vajaga ticçt.. :)
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 12:55
pareizi..klasika,vienkârðâ tauta..darbs,mâjas....nç,dzîvosim mazliet jaunmodîgâk..Darbs,vîrs,superîga ìimene..idille..un pa kluso..piekopsim ko sev sirdij tîkamu,darîsim vçl kâdu cilvçciòu laimîgu..izrausim no rutînas!!!!!!
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 13:00
domâ to darbu vajag? es atmestu..
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 13:08
pasakâm vajag ticçt.

bet par 123 tekstiem - pârâk rûp viòam citu tikumîba, ir jau pareizi, bet tas norâda, ka paðam problçmas ðajâ jomâ.
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 13:11
vçl par pasakâm - mçs piesaistam to, kam ticam - cilvçkus, notikumus, sajûtas.
123
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 13:22
Man vairs nav problemu saja joma, ieprieks bija. Tik tracina tie atsaldetie cilveki kam viss pofig, sava gimene, viss ka vini grib kadu paraut sev lidz. ir tacu tukstosiem nogribejusos puiku kas par to vien sapno, neticu ka tev vajag tikai vienkarsi precetu normalu milako. tev gandarijumu uzdzen drosi tas ka tas ir aizliegtais auglis, nozelojami..
123
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 13:26
labi oponesu man nav taisniba, denii maci saviem berniem ari ka iziet no rutinas dzive, lai macas no vecakiem. galvenais ka pasam labi, dzivo mirklim, dzivo sodienai, virs dzivos ritdienai un nakotnei.
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 13:28
kas to bûtu domâjis, ka ar pliku âíi tik labi copç!
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 13:43
Es arii nekad neesmu sapratis kaapeec kaut kaadas mistiskas naakotnes vaardaa vajadzeetu atteikties no baudas ieguushanas tagadnee... ja es neguushu baudu tagadnee tad man nebuus speeka sagaidiit naakotni un vinja man nesagaadaas nekaadu prieku... bet kas attiecas uz iespeejamajaam probleemaam naakotnee tad "probljemi nado reshatj po mere ih nastupljenjija"...



Edited 1 time(s). Last edit at 02.11.2007 16:20 by ku!.
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 13:53
Super ,ku,pateikts!ne ko pielikt,ne atòemt.
Un vçl,kâpçc es negribu brîvu.pati neesmu tâda,tâpçc gribu spçlçt vienlidzîgas lomas.....:)))Un otrkârt,kam tie brîvie vajadzîgi,ja viòð nevienai nav vajadzîgs,ko es ar viòu pasâkðu???Un treðais-droði...mazâk slimîbu,tomçr,apziòa,ka ìimenes cilvçks.Un ,precçtie,cik zinu,arî meklç precçtas..
Tâ kâ Jûs tur varat spriest,kas ienâk prâtâ...mana versija-kamçr jauns,tikmçr dari..pensijâ,bûs ko atcerçties!!!
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 14:55
ex. denii! man nekas nebûtu pretî, ja tu manu lauleni uzmundrinâtu- pavisam garlaicîgs palicis un pats- ne pa labi, ne pa kreisi...slinks kâ maiss :)
tas bûtu pat uzjautrinoði-
nu- nepatîk Tev 182 cm, 90 kg, ðatens, labâkajos gados, bet nevainîgs? :D
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 14:55
HE, man jau bija aizdomas, Denii. Mazâk slimîbu - naivs un vecmodîgs pieòçmums.
Re: mazliet izklaides!
02.11.2007 15:52
tâds jautâjums gudriniekiem:

No sâkuma visi ir neprecçti un brîvi, kâpçc tad kad aprecâs kâds uzreiz kïûst iekârojamâks/labaaks/savaadaaks?

varbût tomçr ir iespçjams atrast kâdu brîvu, kas bûtu jçdzîgu attiecîbu vçrts?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 6?
Ziņa: