vakardienas ðausmas!!!

Aizsāka trakums 

trakums
vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 11:31
vakar ïoti gribçjâs uz Hesburgeru, aizgâju un apçdu mazos frî un 2 èîzburgerus, jo nenormâli gribçjâs!
lai Dievs þçlîgs- laikam vairs nekad negribçsies. ak, ðausmas, cik man bija slikti- kâ vçl nekad. man visas maliòas sâpçja, man nâca vçmiens, es noþçloju savu mirkïa vâjumu kâ vçl nekad.
un visu nakti man râdîjâs murgi...
ðausmas...lai jums tâ nekad negadâs!!!
trakums
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 11:41
p.s.nabaga amerikâòi
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 11:51
Nezinu.. esmu i tur eedis i tai chiknaa i makaa... nekaadu probleemu, vienigi jaatrziist ka makaa man garsho vislabaak. Sagadiishanaas Tev ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 12:21
Bet es arî kaut ko sliktu apçdu...neaizgâju uz Rimi, bet tuvâko veikalu pie mâjas...kaut kas ir bijis vecs:-((((((((((((((
trakums
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 12:30
nç, nç...tas amerikânisms- kîlo eïïas un gaïas plâcenis zakuskas vietâ :))
vâks, toè vairs neieðu.
ridziniece
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 13:09
Amerikâòi ðeit òe prièom, "Hesburgers" ir somu firma.. :))
P.S. Man gan par to vienmçr bijis labs iespaids..


trakums Wrote:
-------------------------------------------------------
> p.s.nabaga amerikâòi
trakums
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 13:39
vai kâda tu attapîga gudriniece- RIDZINIECE!
to visi zin, ka tâ ir somu firma.
bet neesi tik attapîga un gudra, ka nesaproti, ka amerikâòiem tâ ir ikdiena (atðíirîbâ no somiem)
daa.....
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 14:11
trakums: vinja ljoti pareizi uzraxtija un Tu tagad lazhojies un kaa arii buusi jau 2. cilveeks kuru labohu - to daa... (tas ir slengs no jenkjiem ;) ) raxta kaa 'dooh' ;)
Lai tev veiksmiiga dieninja paaraakais neriidzinieks :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
trakums
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 14:44
ar jums te tak var pamatîgi nosmieties :)))))))
DAAAAAAAAAAAAAAAAA........... :))))))))))))))))))))
----------
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 17:27
Ne jau viss amerika tik briesmigs :). Es gadu tur padzivoju. Var ari bezellainus edienus dabut :)) parasti jau porcijas lielumos bija vaina nevis treknuma. Vini tiesi tikpat kerti uz light produktiem ka dala letinu, bet pieradums:
1.daudz est
2.visur, pat pie kaiminiem braukt ar masinu
veseligus vinus tiesi netaisa :))

Mcdonaldam ari nav ne vainas. Man pat rigas mcdonaldi patik! Amerika gan burgeri bija divreiz lielaki un divreiz vairak merces ieksa ;) Bet no ta jau neviens vedergraizes nedabu. Nabaga jenki, kas tiek pie tavam vedergraizem tiek vainoti :)))))))
trakums
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 17:41
nç,nç, nu tas ir ïoti veselîgi çst McDonaldâ, Hesburgerâ un visos pârçjos ûíos, kur tirgo ðitâs ðausmas.
tas ir vâjprâts, ka cilvçki no tâ kïûst laimîgi, un es tai skaitâ.
piemçram, Anglijâ, es nevarçju atïauties aiziet paçst normâlu çdienu, jo tas maksâ dârgi. bet es ar savu ne visai biezo maciòu varu atïauties paçst McDonaldâ. un tas ir pretîgi. tur pie blakusgaldiòa sçdçja ìimenîte ar bebuku, aptuveni pusotru gadu vecu, un stûkâja viòam iekðâ tos eïïainos kartupeïus un deva uzdzert kolu.
nu tas tak ir pizgj....
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 18:01
man gribçjâs ðausmîgi çst, parasti tâ nekad neuznâk. Ejot ârâ no galerijas Azur, nodomâju - paçdîðu ðajâ mçsla çstuvç, nekas man nenotiks (Makdonaldveidîgâ).
Tik daudz sliktu emociju reizç saòemt - noþçlojama publika, netîrs, sulu nav, çðanas procedûra. Bet pirms gadiem likâs tîri normâli........sajûtas mainâs...
ridziniece
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 21:12
Esmu redzçjusi daudz tâdus latvieðu snobus, kam liekas baigi stilîgi nolikt Makdonaldu.. :)) Nu nav tam çdienam pamatâ nekâdas vainas, ja vien, protams, tas nekïûst par ikdienas barîbu. Amerikâòu resnuma iemesls, kâ jau daþi minçja, ir lielâs porcijas, bieþâ çðana un pârvietoðanâs tikai ar maðînu.
Varçtu padomât, ka tie lielie antimakdonaldisti paði mâjâs nekad neçd ne ceptus kartupeïus, ne kotletes, ne maizi.. :)
Un "hesburgers" salîdzinot ar "Macdonaldu" ir pat ïoti patîkams - rindu praktiski nav; viss tîrs, kârtîgs.. Bet, kas attiecas uz çðanu ârzemçs, vislçtâk un veselîgâk to ir darît íînieðu çstuvçs.
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 22:33
es neçdu ceptus kartupeïus un maizi :)

par íînieðu çstuvçm 1000% piekrîtu, tas ir perfekts kompromiss starp daudzveidîgu, garðîgu un pamatâ veselîgu çdienu un vçlmi paçst âtri un lçti :)
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 22:37
un amîðu resnuma galvenie cçloòi (pierâdîts) ir LIMONâDES, MçRCES un mazkustîgs dzîvesveids. tie kartupeïi un maize tomçr otrâ plânâ...

paskatieties uz itâïiem - tiem no 10 pirmajiem çdieniem 8 ir pasta, un tikai 2 - zupa, un saldumus tie çd uz nebçdu. bet kustas daudz - dienvidu temperaments ;)
------------
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 22:50
Ari itali ir resni :) Resnums parnem pasauli!!!
Re: vakardienas ðausmas!!!
06.11.2007 23:42
Amerikaanjiem tagad uz katra solja skaidro veseliigas eeshanas pamatus. Visur raksta kalorijas, uz paartikas iepakojumiem liimee receptes, kaa garshiigi un veseliigi to pagatavot. Ljoti plashas iespeejas par briivu nodarboties ar dazhaadaam fiziskaam aktivitaateem. Tenisa korti, baseins, basketbola un futbola laukumi parkos par briivu. Peec manaam domaam desmit gadu laikaa vinji kljuus par slaidiem un veseliigiem
Re: vakardienas ðausmas!!!
07.11.2007 08:44
ðito palasot var padomât ka LV aptaukoðanâs problçma neapdraud. Apdraud, un vçl kâ.
Paskatieties kaut vai uz resnajiem bçrneïiem.
Re: vakardienas ðausmas!!!
07.11.2007 09:27
es arî neçdu ceptus kartupeïus :)
es neesmu snobiska, bet tâs çstuves man neiet pie sirds, nu galîgi neiet...
Re: vakardienas ðausmas!!!
07.11.2007 10:37
eu, nu beidziet! makdonalds ir forði - mantiòu tur dod lîdzi..

un vincenta veselîgos sparìeïus tev pusnaktî siltus pa lodziòu autiòâ ar neiedos..
ridziniece
Re: vakardienas ðausmas!!!
07.11.2007 10:55
Un, ja jau gâji ar domu, ka çdîsi MÇSLA çstuvç, tad jau nav brînums, ka emocijas bija sliktas.. :)))))


maria_magdalena Wrote:
-------------------------------------------------------
, nodomâju -
> paçdîðu ðajâ mçsla çstuvç, nekas man nenotiks
> (Makdonaldveidîgâ).
> Tik daudz sliktu emociju reizç saòemt -
------
Re: vakardienas ðausmas!!!
07.11.2007 11:47
Man ari nav sliktas emocijas saistitas ar mcdonaldu. Bralis tur ir stradajis un pec vina stastiem vini pedantiski pieiet tiribai. Ja ir runa par edamo tur, pati neesmu nekads cipsu fans, bet par burgeriem varu teitk vienu lietu - tie bez daudzam mercem ir veseligaki par hotdogiem. Man ir gadijies, ka ir iedots nelabi sagatavots burgers. Neizcepts. Eju pie letes un dabonu citu bez kadam liekam problemam. Es censos neest nekados kioskos sagatavotu partiku. Jo tur jau nu tiesam nav ne higenas, ne produktu uzglabasanas iespejas. Bet, ja traki gribas, netaisu nekadu scenu no ta. Esmu no tiem lauziem, kas gana biezi ed restoranos - varu teikt, ka esmu vilusies daudzos labos ari. Un ir viena vieta, kur es nekad vairs neeju del netiribas tiesi pasa restorana!!
Re: vakardienas ðausmas!!!
07.11.2007 11:59
ridziniece Wrote:
-------------------------------------------------------
> Un, ja jau gâji ar domu, ka çdîsi MÇSLA çstuvç,
> tad jau nav brînums, ka emocijas bija sliktas..
> :)))))
>
>
> maria_magdalena Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> , nodomâju -
> > paçdîðu ðajâ mçsla çstuvç, nekas man
> nenotiks
> > (Makdonaldveidîgâ).
> > Tik daudz sliktu emociju reizç saòemt -



jâ, Tev taisnîba :)
Re: vakardienas ðausmas!!!
07.11.2007 14:21
Man gan garho Lidinjaa cepti kartupelji... nu ljoti garsho... parasti njemu ar kotleti un maajas sieru vai biezpienu...
Liene K
Re: vakardienas ðausmas!!!
07.11.2007 14:33
man arî ðausmîgi garðo lidinja ceptie kartupelîði- vakar pçc darba tur iegriezos un ieçdu ar sîpolu mçrcîti :))))))))
mmmmmmm....njamiii...
Re: vakardienas ðausmas!!!
07.11.2007 17:23
trakums ir tik ljoti ar veseliigu eedienu paarnjemts cilveeks, ka esmu paarliecinaats... es saliidzinaajumaa ar vinju esmu vai nu distrofikjis, vai nu tizls tauku pika, jo shitik slimiigi paarnjemts fanaats noteikti ar savu veseliigo dziivesveidu ir izveidojis sev vnk PERFEKTU augumu, lai njemtos nodirst citus! Vai ne trakums? Foto studijaa luudzu! Un tad turpini.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: vakardienas ðausmas!!!
08.11.2007 07:44
"Iesûtîjis: plants ()
Amerikaanjiem tagad uz katra solja skaidro veseliigas eeshanas pamatus. Visur raksta kalorijas, uz paartikas iepakojumiem liimee receptes, kaa garshiigi un veseliigi to pagatavot. Ljoti plashas iespeejas par briivu nodarboties ar dazhaadaam fiziskaam aktivitaateem. Tenisa korti, baseins, basketbola un futbola laukumi parkos par briivu. Peec manaam domaam desmit gadu laikaa vinji kljuus par slaidiem un veseliigiem"

gari neizpluustot - kljuus tikai resnaaki un neveseliigaaki.


"Iesûtîjis: puce ()
un amîðu resnuma galvenie cçloòi (pierâdîts) ir LIMONâDES, MçRCES un mazkustîgs dzîvesveids. tie kartupeïi un maize tomçr otrâ plânâ... "

tieshi taa - mazkustiigs dziivesveids un nepaartraukta "junk food" eeshana...

mcdonalds - sliktaakais no amerikas eestuvju klaasta....
plants no cita PC
Re: vakardienas ðausmas!!!
08.11.2007 10:09
zb
Gari neizplûstot - nav Tev taisnîba. deram?
Re: vakardienas ðausmas!!!
10.11.2007 12:43
McDonalds sliktaakais :? Nu smagi shaubos :) Veseliiguma zinjaa lidinja klasiskaa paika ir tikpat vai vel vairaak neveseliiga, taadeelj es veinu lidinjaa vai McDonaldaa nu neaizraujos taa baigi eest, bet patiik dazhreiz :) nu kaa zarslabons :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: vakardienas ðausmas!!!
10.11.2007 13:08
zarslabons.....laikam domâts razslabons...:)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 2?
Ziņa: