klau,

Aizsāka Fi 

klau,
08.11.2007 10:20
pastâstiet kaut ko labu..

nolaida pacietîbas augïûdeòus.. ðíiet, tûlît dzemdçðu kâdu nejaucîbu.. :((
Re: klau,
08.11.2007 10:39
:) Ðad tad jau var arî nodoties verbâlai caurejai... he :)
Labs... hmmm... nu ðodien ir ceturtdiena, tâtad rît piektdiena... tâtad nedçïa jau otrâ pusç... aiz loga sniegs nesnieg, tâtad vçl ir cerîbas nenosalt... veikalos vçl nav sâkuðâs (vismaz masveidâ) Ziemassvçtki atlaides un trakâ iepirkðanâs... ak jâ, vçl var ar prieku sâkt gatavoties Lâèplçða dienai! :)
Re: klau,
08.11.2007 11:21
izlasîju - trakâ iepirkðanâs - palika ðíçrmi ap dûðu, man ðorît viss nepatîk :)...un nez kâpçc patîk ïauties un izgarðot ðo nepatikðanu...:)
Fi, ïaujies Tu arî....:)
plants no cita PC
Re: klau,
08.11.2007 11:34
Fi, kâ tur ir ar Tevi? kaut kas labs tas ir kaut kas tieðâm labs, vai tam jâbût kaut kam nevisai par tuvâko?
man ðdien ir labs noskaòojums neskatoties uz baumâm, ka mûsu uzòçmumâ nebûs algu pielikuma. Tas ir kaut kas labs?
Re: klau,
08.11.2007 11:39
no planta samurguïojuma Fi nepaliks labâk.

nu teiksim tâ - Fi , Tu esi tik gracioza, eleganta , nosvçrta bûtne.......ak, cik jauka....pilnîgi iztçlojos Tevi.....un Tev nemaz nepiestâv bût sapîkuðai, dusmîgai vai vçl tur kâdai.....:)
Re: klau,
08.11.2007 12:03
Es piekrîtu pirmajai daïai, vçl piemetinot- trâpîga un asprâtîga, bet laikam pilnîgi nepiecieðami kâdreiz bût arî dusmîgai vai kâdai...kâ ikvienai no mums:)
Re: klau,
08.11.2007 12:11
nu ðîs îpaðîbas jau tika cildinâtas, es negribçju atkârtoties :)
Re: klau,
08.11.2007 12:44
Fi
Par citiem spçj papriecâties?
Man bûs 3 mazbçrniòi - janvârî, martâ un maijâ. Visi ïoti, ïoti mîlçti un gaidîti.
Re: klau,
08.11.2007 14:52
eu, re, ka ir arî labas lietas.. :) laikam gan vairâk gaidîju kaut ko no pasaules veselîbas organizâcijas jaunâkajâm atklâsmçm, vai uz to pusi, bet ðitâ ar nav slikti - man prieks, ka jums prieks.. :) un paldiesiòð par labu vârdu..

bet mana nejaucîba dzemdîbâs nosprâga.. laikam nebija labi iznçsâta.. jâcer, ka nepalikðu atkal negaidîti stâvoklî (grûtâ finansiâlâ vai emocionâlâ :)))

bûs laikam jâpalieto kâda kontracepcija - bieþâk jâapmîïo mans caurais akmens un tie kastaòi, kas íeðâ.. :)
Re: klau,
08.11.2007 14:54
Fi Wrote:
-------------------------------------------------------
> pastâstiet kaut ko labu..

Ðo frâzi parasti saka mana draudzene, kura tikko kâ bijusi pusdienâs bez manis (papçþi dzirdami pa pus gaiteni)...
Bet vizuâli jûs tieðâm varçtu bût lîdzîgas, un tas ir kompliments!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 9?
Ziņa: