spalvas padusçs

Aizsāka dzuksters 

spalvas padusçs
13.11.2007 21:16
Dzekam ir jâdzen spalvas padusçs? itkâ saka ka mazâk smirdot tad. Meitenes ko jûs par to domâjat?
vecenes skats
Re: spalvas padusçs
13.11.2007 22:40
Pakala meiteneem pecc tualetes apmekleejums ir jaaslauka? It kaa sakot, ka tad mazaak smirdot... Dzeki, ko juus par to domaajiet?
Re: spalvas padusçs
14.11.2007 14:19
Vispirms pajautâ draudzenei. Man vienas attiecîbas pamatîgi saðkobijâs, kad mans draugs izskuva paduses, man personîgi nepatîk :D Gaumes lieta, un ja trîs dienas nemazgâ, smird arî neskûtas. Svaigu sviedru smaka nav tik traka, pat patîkama :D
Re: spalvas padusçs
14.11.2007 14:33
MarikaR Wrote:
-------------------------------------------------------
Man vienas attiecîbas
> pamatîgi saðkobijâs, kad mans draugs izskuva
> paduses.

eh, jûs , ðíobîgie :)
Re: spalvas padusçs
14.11.2007 14:37
Man tik drausmîgi nepatika tas skats - izdzîtas paduses :D Vienkârði man patîk spalvaini, smirdîgi vîrieði :D
ciciii
Re: spalvas padusçs
14.11.2007 19:27
vajag ar shkjeereem tuvu nogriezt, kaut kaadas sakrullejushaas garas nu galiigi nav smuki, bet ka galiigi gluds arii nepatiik :P
Re: spalvas padusçs
18.11.2007 03:13
Var skuut ne tikai paduses. Un var arii vakseet. Katrs skuj un vaksee kaa pasham patiik. Es skuju paduses. Reiz pameegjinaaju arii kruutiis un veederu noskuut... nepatika. Tagad tikai uz sacensiibaam skuushu, bet nu tad gandriiz viss.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 24?
Ziņa: