virtuves izlietne

Aizsāka dzuksters 

virtuves izlietne
15.11.2007 20:45
Es tikai vçlos iegâdâties virtuves izlietni ar visu skapîti kas to tur un zem kuras var miskasti palikt. Cik meklçju internetâ visur ir nenormâlâs virtuves iekârtas pa sûro piíi.
Re: virtuves izlietne
15.11.2007 20:50
apskaties kaadaa no lielajiem santehnikas veikaliem.... taa izlietne, ko iebuuvee lielajaa darba virsmaa, buus citaada, nekaa taa, kas vajadziiga Tavaa gadiijumaa, to parasti liek virs taa skapiisha... esmu redzeejusi dazhus jau gatavus polju variantus, bet taadaa paskataa, ka shkjiet -- tas skapiitis tuuliit sabruks... to skapiiti var uztaisiit pats, ja prot, ja ne, uzticeet meistaram.
mans virietis pats visu uzdizaineja, uzmeistaroja, un izskatas vnk fantastiski! Materialus ar letak var dabut Latvijas finieri!
Taka virtuves iekarta sanaca originala, skaista un lçta! un pasi vel nokrasojam kada krasa vien gribejam!
Re: virtuves izlietne
20.11.2007 10:06
Re: virtuves izlietne
20.11.2007 11:15
JYSKaa ir ljoti daudz nekvalitatiivu lietu... ja runa ir par mazsvariigaam lietaam tad ir OK. bet par taadu lietu kaa izlietnes skapiiti jau vajadzeetu labi padomaat...
Re: virtuves izlietne
20.11.2007 21:27
Zrja, ku!
Man praktiski visa virtuve ar leetajiem JYSKa skapiishiem. Kalpo jau 5. gadu, nezheelojos ne par ko.
Protams, ja maajaas kaut kaadi hunveibini pa tiem skapjiem katru dienu raapjas pie griestiem un atpakalj, pa celjam dauzot durvis, un uz sienas skapja kaukaazietis pa dienu gulj, varbuut arii ilgi netur...
Re: virtuves izlietne
20.11.2007 22:43
Nu labi, paarliecinaaji... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: virtuves izlietne
20.11.2007 22:57
jysk mantas rullee. Ja njem veeraa ka tur sen atpakalj nopirku TV paluktu (jaa jaa tai laikaa TV bija tik lieli ka vajadzeeja speciaalu skapiiti :D) nu vaardu sakot jiskaa pa 28Ls panjeemu, bet tas pats skapiitis KATEe maksaaja 99.99Ls. Skapis no jiska man nokalpoja pirmajaa dziivoklii tikmeer, kameer pats to dzeerumaa dusmu leekmee neizdemoleeju (tagad jau sen nedzeru ne piles attieciigi buutu kalpojis tagad vel ilgaak) :D Un vispaar jisks un meebelju nams ir leeto un sameeraa normaalo meebelju tirdz vietas. Lai gan es ieteiktu tomeer pasuutiit normaalu virtuves iekaartu - nenozheelosi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: virtuves izlietne
20.11.2007 23:04
Jap, esmu jau nonjeemis cepuri un gatavojos to apeest...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: virtuves izlietne
20.11.2007 23:09
ku!
epastu paarbaudi! Tu nafig tel numuru nomainiji? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: virtuves izlietne
20.11.2007 23:27
Hmm? It kaa neesmu mainijis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
we
Re: virtuves izlietne
21.11.2007 16:40
depo ari-loti ok, tur noperc izlietni un konkreti skapitim, ko tur nopirksi meistari uz vietas izgirzis caurumu. nesa vesels.
Re: virtuves izlietne
22.11.2007 20:59
nu paldies es jysk atradu tiesi to kas man bija vajadzigs.
Re: virtuves izlietne
26.11.2007 14:33
man laikam vienakarshaak - panjeemu skapiiti (parstais virtueves) panjeemu izlietni - neparastaa bez turetaajiem, iebuuveejamaa un "lobziku" un urbi... viss man ir smuka izlietne - kaada patiik un skapiitis par kapeikaam :D ja baigais iekaariens, tad var aiziet uz Latvijas finieri, tur ar raseejumu ierasties, protams, un dasbuut detaljas kaadas vajag - apstraadaat maajas ar beici finieri, lai tieshaam ir uudensisturiigs un enkad ensabriezt, uzbleizt skapiiti i miers.

gala beigaas visu virtuves iekaaru var panjemt un pasuutiit finierii - nopirkt labu furnituuru un buus 100 - 150Ls materiaali virtuvei 300 - 400Ls furnituura. easy.
Re: virtuves izlietne
26.11.2007 16:18
Easy :) Man arî vajag kaut ko jaunu virtuvei, laba doma:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 25?
Ziņa: