velos bernu

Aizsāka tina 

tina
velos bernu
24.11.2007 18:20
Man tâda vçlme kïût par mâti, bet ðobrîd nav reâla bçrna tçva kandidâta..
ko nu?
Re: velos bernu
24.11.2007 18:36
Pacieties:)
tina
Re: velos bernu
24.11.2007 18:38
Cik var ciesties.. kops 17 gribas!:{
kapec viriesi baidas no atbildibas?
Re: velos bernu
24.11.2007 18:40
Cik gadu Tev ir tagad?
Re: velos bernu
24.11.2007 18:55
Nu es varçtu pieteikties, bet neko nesolu:)
tina
Re: velos bernu
24.11.2007 19:02
Man 23, ir darbs, macibas esmu planojusi pabeigt mazliet velak.. vienkarsi ir tada sajuta, ka gribas sevi piepildit, esot matei, auklejot delinus..
tik tie latviesu viriesi ir tik neprognozejami, un kas ir ladzigi, atkal negrib saistibas, jo laikam viniem zel sevi tikai vienai davat.. vismaz vakaros:}
kam nav tadu mates instinktu, noteikti nesapratis..
Re: velos bernu
24.11.2007 19:10
es saprotu, man arî gribçjâs :)
bet bçrnam vajadzîgi abi vecâki.
Re: velos bernu
24.11.2007 19:12
Velme ir ljoti ok, es nebaidos no atbildiibas un buutu gatavs paliidzeet bet... esmu jau aiznjemts :)

p.s. 23 ir ljoti labs vecums. Lai tev veicas!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: velos bernu
24.11.2007 20:28
"tie latviesu viriesi ir tik neprognozejami" :D labs ;)
Savu kaart vaardu salikums "ko nu?" manupraat ir ljoti daudziem iipatneejiem topikiem pirmajaa postaa :D :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: velos bernu
24.11.2007 23:02
...beerns nav lelle...
Re: velos bernu
24.11.2007 23:11
,,,
bet isteniba jau nonaak agri vai veelu pie mirklja kad saproti - ir un vajag... vieniigi... hmm. Nu jaa. Man nav bijis taa, ka seezhu viens lauka viduu un domaaju... gribu beernu: nez kura piekritiis man vinju izneesaat :D

Bet nu katram savs. Katraa zinjaa taa ir milziiga atbildiiba. Es pats nenosargaaju savu kaami kuru kakjis nobendeeja, manupraat tas noraada kaut kaadaa meeraa uz sho atbildiibu/bezatbildiibu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: velos bernu
24.11.2007 23:20
...shajaa gadiijumaa- egoisms...
tina
Re: velos bernu
25.11.2007 14:03
egoisms gribet bernu..
zini, isti nepiekritu, jo velos kadam sniegt savas rupes un gadibu, un milestibu..
es domajusi par iespeju adoptet mazo, ari esot vienai, bet tomer velos to gaidisanas laiku, velos barot ar kruti.. tas ir tik skaisti..
Re: velos bernu
25.11.2007 14:04
...ko dariisi, kad beernam buus gads un pabalstu maksaat beigs?...
Re: velos bernu
25.11.2007 14:51
kaa ko... tad buus taa:
"Man tâda vçlme pabarot un agjeerbt beernu, bet ðobrîd nav reâla bçrna apgaadnieka kandidaata kandidâta..
ko nu?"

;)

Un tad meklees kaadu naudas maku kam vajadzees beibu ar piekabi :) Es vinu keksu paziistu, kuram peedeejaas divas beibas bija abas ar beerniem pie kam vel ar taadiem, kuros krietni jaainvestee. Es personigi nespeetu investeet sveshaa beernaa. Nezinu par citiem.

Bet ja taa nopietni... manupraat beernu nevar gribeet taa vienkaarshi - gribu kam iedot pupu pasuukaat. Lai beernu radiitu vajag 2 un arii lai audzinaatu. Bet ja abi nebuus miiloshi cilveeki, tad var uzskatiit ka nav nemaz taadu divu un nav gjimenes. Tb bulshits sanaak. Bet shajaa gadijumaa...tieshaam egoisms - ES GRIBU! Un viss. Ja esi bieza pati, tad ok, sadziivot beernu var vienaa kaartiigaa vakaraa :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: velos bernu
25.11.2007 15:26
Hmm? Es tomeer tinu labi saprotu un man vinjas velme nemaz neshkjiet diivaina vai beernishkjiiga...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: velos bernu
25.11.2007 16:10
tagad esot topâ mazie sunîði, katrai sevi cienoðai beibei tâdiem jâbût...
nesapratu - kâlab...tagad zinu- lai realizçtu nelaikâ uzplaukuðâs mâtiðíâs jûtas

sunîtis arî autorei bûtu labâkais risinâjums, vismaz pagaidâm
Re: velos bernu
25.11.2007 16:50
Var jau arî citu dzîvnieku. Es arî par to, ka bçrns nav nekâda rotaïlieta vai manta, ar ko aizbâzt tukðumu. Pie tam, ja ir vçlme mâcîties, tad jâatceras, ka ar bçrnu tas bûs krietni grûtâk.
Re: velos bernu
26.11.2007 14:40
nuvar izveeleteis:

1) beerns - 20 - 23 gadi
2) suns 15 - 18 gadi
3) kakjis 10 - 13 gadi
4) kaamiitis 2 gadi
5) zivis 6 meeneshi - 1 gads
6) pukjes :)

nezinu cik putni dziivo, bet pameegjini - ja sanaak nenobendeet pukji, kaamitis arii noveuma atliekas - vari domaat par beernu :D nu, varbuut kakji :D

ja kakjis izaug mezhonis, tad neesi gatava beernam :D to vai kakjis ir mezhonis var pateikt peec 3 - 4 gadiem

otra lieta kas mani facinee - sievietes saka - normaalu viirishu nav, un juus varat mineet ko saka viirieshi :D
Re: velos bernu
26.11.2007 15:53
tina Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...ðobrîd nav reâla bçrna tçva kandidâta...

personâla atlases kompânijas nemçìinâji? varbût ðie var padalîties ar kâdiem curriculum amore failiem..

njâ, grûti tagad ar labiem kandidâtiem.. visi labâkie îrijâ..
Re: velos bernu
26.11.2007 16:13
> visi
> labâkie îrijâ..
nje izìevatsa... Labâkie ASV, Kembridþâ, Stokholmâ studç/pasniedz/strâdâ specialitâtç, kas nav zemeòu vai sçòu plantâcijâ, un ne tikai. Pârçjie tepat - apgredzenoti, apbçrnoti un vçl klukstu bars pakaï skrien...
Re: velos bernu
26.11.2007 16:14
Lai nu kaa tur buutu bet ar forshiem viirieshiem un forshaam sievieteem ir naprjazhonka... par to paarliecinaajos savos nesenos mekleejumos... Daljai cilvju tiek patieshaam forsha otraa pusiite, paareejiem jaasamierinaas ar to ko var dabuut vai arii jaaiztiek bez...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: velos bernu
26.11.2007 16:16
Nuja, vienmçr jau ir labâk, kur mûsu nav...bet...eee..., kad paklejo pa citvalstu forumiem, viòiem ir tâdas paðas problçmas, a varbût vçl trakâkas. Tâpçc mîlçsim vien latvju bâleliòus:)
Re: velos bernu
26.11.2007 17:10
Sveika!

Arî es (brîvs vîrietis) vçlos bçrnu.
Atraksti man, Tîna! Uz e-pastu.

Jânis
Re: velos bernu
26.11.2007 17:11
Nesaprotu, kâpçc e-pasta adrese nav uzrâdîta.

Tâ ir: atrast_tevi@inbox.lv

Jânis
Re: velos bernu
27.11.2007 08:57
#1 Wrote:
-------------------------------------------------------
> ... Pârçjie tepat - apgredzenoti, apbçrnoti un vçl klukstu bars pakaï skrien...

kâ tur bija par to ìenerâïa sievu - lai par tâdu kïûtu, ir jâapprec jefreitors un 20 gadus pa dzimtenes kopmîtnçm apkârt ar viòu jâvazâjas.. (atvainojos, ja kâdu aizskar neprecizitâtes izklâstâ)..

ar labu kandidâtu lîdzîgi - òem mâlu un veido, lîdz uztaisi savu filigrâno podu.. :)

ehh, jaunatne.. visu viòiem tik gatavu padod.. :)))
Re: velos bernu
27.11.2007 11:14
Hmm? Nu jaa, jauniibaa jau var veidot, bet ko tad ja esmu vecaaks... atliek tikai izmeeghinaat visas kandidaates peec kaartas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: velos bernu
27.11.2007 11:34
Un tad notiek tâ: uztaisi savu filigrâno podu, un tad tas pods sâk skatîties uz citâm:-))))))))
Vai vel ieskaties forums.lv?

Esmu nosuutiijis Tev atbildi.

J.
Re: velos bernu
27.11.2007 17:23
Fi Wrote:
-------------------------------------------------------

> ar labu kandidâtu lîdzîgi - òem mâlu un veido,
> lîdz uztaisi savu filigrâno podu.. :)
>
> ehh, jaunatne.. visu viòiem tik gatavu padod..
> :)))

Sievieðu naivums - doma, ka spçs pârveidot vîrieti :)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 11?
Ziņa: