Laba telefona ieteikums!

Aizsāka snukers 

Laba telefona ieteikums!
27.11.2007 19:44
Esmu izvlejies telefonu Samsumg U700, kadam ir labas atsauksmes par so modeli?
Pirksu vinu caur internetu, jo tur ir daudz reiz letak no neostore.lv, ir atauksmes par so saiti ?
Re: Laba telefona ieteikums!
27.11.2007 20:01
Pats lietoju SE K750i, esmu pilniigi apmierinaats... Kamerinja vinjam patieshaam laba (peec telefonu meeriem, protams)...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Laba telefona ieteikums!
27.11.2007 21:22
Kads varbut ari izmanto U700?
Re: Laba telefona ieteikums!
27.11.2007 21:30
Viss atkarîgs no tâ, kâdu tel. lieto ðobîd - apmierinas funkcionâli, jeb tomçr nç.
Re: Laba telefona ieteikums!
27.11.2007 22:20
Mani samsungi kretinee.
Izmantoju vai nu S60 (Symbian) vai WindowsMobile (pashlaik kaareiz) trubas. Samsungam arii isteniibaa ir dazhas trubas ar shiim OS.

Ir ljoti svariigi zinaat kaadas funkcijas nepiecieshamas. Ja nekaadas - Nokia 6300 metaala korpusa aun labi pilda savu darbu. Exclusive - Nokia 8600 (Luna) 6300 tikai krutaakaa korpusaa principaa. Reaalas darba trubas E50, N95 8GB (Sho pashlaik praatoju) utm. Bet viss atkariigs no vajadziibaam/veelmeem (veelmes lielaakoties speelee galveno lomu :D )

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Laba telefona ieteikums!
28.11.2007 12:00
Sony Erikson lietoju nedçïu. Pçc Nokia liekas par sareþìîtu. Seviðíi tekstu rakstîðani. Nokia vienkârðâks lietoðanâ.
Re: Laba telefona ieteikums!
28.11.2007 12:16
Jap, vispaar prieksh vienkaarsha lietotaaja nav nekas labaaks par vienkaarshu Nokia... Taadu kur nekaadi Linukshi, Windowsi vai viti viegli iespaidojami OSi nelaadeejas iekshaa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Laba telefona ieteikums!
28.11.2007 14:26
...telefons domâts zvanîðanai...sievietçm reizçm kam citam...ja ieslçdz tikai vibrozvanu...
...visam pârçjam vnk neparocîga lieta...
...es paliku pie nokia 6300...
Re: Laba telefona ieteikums!
28.11.2007 16:33
d



Edited 3 time(s). Last edit at 08.12.2007 20:39 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Laba telefona ieteikums!
28.11.2007 17:27
Sony Ericcson ir telefonu dievs. I seviski K seerija :)
Re: Laba telefona ieteikums!
28.11.2007 17:44
telefoni nav dieviðíi.
O.Benders teica - mashina eto ne roskozsh, eto sredstvo peredvizhenija.

M_M saka : telefon - eto ne roskoz, eto sredstvo svjazi:)
Re: Laba telefona ieteikums!
28.11.2007 17:53
ir arî telefoni, kas piestâv dievietçm:

http://216.239.59.104/search?q=cache:rFoHzVgSYPkJ:www.tvnet.lv/zinas/tehnologijas/popsci/article.php%3Fid%3D254844+nokia+vertu&hl=ru&ct=clnk&cd=5&gl=ru&lr=lang_lv
Re: Laba telefona ieteikums!
28.11.2007 18:02
Es ar neesmu izlepis... paartieku no mazcenas mobilajiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Laba telefona ieteikums!
28.11.2007 20:15
Samsung U700 man tiesi butu pa rokai, nokias normalas ir dargas !
Re: Laba telefona ieteikums!
29.11.2007 11:08
Nu es jau pçdçjos gadus 3 intensîvi esmu testçjusi telefonus, jo tehniskâs lietas man tuvas sirdij un izvçloties mobilos, es skatos ne vien uz izskatu, bet arî pçtu parametrus... Samsungiem, kâ arî daudziem citiem ir ðvakas baterijas. Lîdz ðim vienîgâ pârbaudîtâ vçrtîba ir Sony Ericsson, kuriem baterijas tur nesalîdzinâmi ilgâk par spîti visai mûzikas klausîðanai utt, ïoti labi ir Walkman sçrijas telefoni no SE, un es zinu, ka nekad nenomainîðu ðo firmu ne pret vienu citu. Apbrînoju tos, kas nopçrk Samsungus, LG un tad sûdzâs - jâ, man tur tikai 3 dienas... VAJAG PIEVÇRST UZMANÎBU AKUMULATORAM< PIRMS PÇRC!!! Sony Ericsoniem gandrîz vienîgajiem ir bateriju râdîtâji ar 900, 930,, 950 mAh, tâdçï arî pie intensîvas lietoðanas tie spej turçt nedçïu, ja pat ne vçl vairâk. (savukârt visiem citiem raþotâjiem baterijas ir 600, 700, 800... parasti... un tas ir maz)



Edited 1 time(s). Last edit at 29.11.2007 11:11 by bruute.
Re: Laba telefona ieteikums!
29.11.2007 11:08
viçns no lçtâkajiem i-neta veikaliem ir www.220.lv
Re: Laba telefona ieteikums!
29.11.2007 12:12
Hmm? Nu man SE nekad nav tureejushi nedeelju... varbuut paaraak intensiivi lietoju :) Bet citaadi nesuudzos...

Prieksh manis viena obligaata prasiiba - telefonam nedriikst buut nekaadas kustiigas daljas, veramas, biidaamas vai pagriezhamas... man tas vienkaarshi riebjas, kaut gan manam riebumam ir tehnisks pamatojums... bet peec pieredzes zinu ka shaadi telefoni, ar retiem iznjeemumiem, ilgi nekalpo... varbuut iipashi ruupiigiem lietotaajiem bet manai jaunatnei telefoni lietojaas 2...3 pa gadu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Laba telefona ieteikums!
29.11.2007 12:27
nu man tur nedçïu stabili. I mûziku paklausos i visâdi citâdi. SE jau arî, vecâkiem modeïiem baterija bija mazliet vâjâka, ar vien jaunâkiem modeïiem ir arî stiprâkas ne tikai baterijas, bet arî kameras.
Kâda tava tehniskâ pieredze, ka necieni kustîgâs detaïas? man bija doma iegâdâties izbîddâmo, bet tad jâpadomâ par otru variantu, kurð arî man tîk... tas ir bez kustîgajâm daïâm, ar labu kameriòu un skrâpçjumu izturîgu ekrânu...
Re: Laba telefona ieteikums!
29.11.2007 12:28
Nu ja,es arī paņēmu SAMSUNG vēl piedevām ar atveramu vāciņu,baterija tur normāli,bet taisnība būs par to atveramo vāciņu,pēc gada (tas gan laikam skaitās ilgi)tel,sācis charkstēt...jādomā par nomaiņu,bet tiešām bez nekā bīdāma,verama,lokāma u.t.t...
Re: Laba telefona ieteikums!
29.11.2007 12:39
hmm.. lîdz ðim gan nebiju nekad dzirdçjusi nekâdas sûdzîbas no apkârtºejiem, ka kustîgie ir sliktâki.. arî paðai reiz bija atverams Samsungs, baterija bija s*** bet no atveramâ aspekta telefonam nebija ne vainas.
Re: Laba telefona ieteikums!
29.11.2007 12:43
tikai atveramie patîk, tas ierobeþo izvçli, bet citu nevaru iedomâties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 3?
Ziņa: