matu kraasas nonjeemeejs

Aizsāka angelina 

lieta tâda, ka vçlos atpakaï savu dabîgo matu krâsu, jo no íîmiskâs krâsoðanas ïoti sâka krist mati..tagad jau atauguði dabîgie kâdi 7 cm, tie man ir tâdi gaiði brûni, bet pârçjie palikuði melni..lasîju netâ par matu krâsas noòçmçju ERASER, bet izskatâs, kâ tâ arî íîmija ar ûdeòraþa pârskâbi. varbût kâds var padalîties ar pieredzi? vai vispâr iespçjams dabût visus matus vienâ krâsâ, kâda ir pie saknçm. ja ir bijis kas lîdzîgs, tad kur un kâ? :))
Re: matu kraasas nonjeemeejs
07.12.2007 00:46
Nu paareejos var vnk nogriezt... 7 cm ir pilniigi pietiekami lai neizskatiitos peec zeena... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: matu kraasas nonjeemeejs
07.12.2007 08:47
ku! tu pçdçjâ laikâ esi necieðams :)

Protams, ka tâ ir íîmija.. No krâsoðanas tu izvairies, bet ðâdi bojât matus gribi.. 'Tâ nu tas reiz ar tâm krâsâm ir- ja sâki, tad rçíinies, ka pie savas matu krâsas tiksi vienîgi tos ataudzçjot. Griez matus pçc iespçjas regulârâk, katru mçnesi pa kâdam gabaliòam, pamazâm ataugs. Es negribçtu nogriezt, ja man mati gari... Jo bieþâk grieþ, jo âtrâk aug, tad nu es grieztu pa mazam posmiòam nost. Skats gan varçtu bûs baiss, ja saknes ir gaiðas un matui gali melni.. bet ko darît..
Re: matu kraasas nonjeemeejs
07.12.2007 10:09
meitai bija tas pats variants - tâpçc viòa balinâja mazas ðíipsniòas, pusgada laikâ tika pie saviem dabîgajiem matiem. Frizieri to iesaka kâ vienîgo variantu.
Re: matu kraasas nonjeemeejs
07.12.2007 10:29
Ataugushajos matos balinaat?
Re: matu kraasas nonjeemeejs
07.12.2007 11:35
varbût muïíîgs priekðlikums, bet vai nav iespçjams piemeklçt tâdu krâsu kâ dabîgâ un tajâ arî nokrâsot? pçcâk vnk vairs nekrâsot...
Re: matu kraasas nonjeemeejs
07.12.2007 13:04
pa visu matu virspusi balina sîkas ðíipsniòas - tas ir iespçjams tikai frizçtavâ, tad neizceïas ataugusî daïa, protams, tâs balinâtâs ðíipsnas ïoti cieð, bet necieð visi mati, jo no melnâs krâsas ir ljoti grûti tikt vaïâ.

#1, ja melni, tad tas nav iespçjams.
Re: matu kraasas nonjeemeejs
07.12.2007 18:18
es domâju, ka labâk îsi, nekâ noplukuði gari
Re: matu kraasas nonjeemeejs
07.12.2007 19:46
tieði par to runa - lai mati neizskatîtos noplukuði, jârîkojas prâtîgi!
paldies, bet ku! ideja nebuus iistaa ;) kkas buus jaadomaa, katru dienu domaaju par tiem matiem :(
Jogi
Re: matu kraasas nonjeemeejs
16.12.2007 12:05
Nogriezu savçjos karç lîdz zodam un ielaidu gaiðas ðíipsnas. Lîdz vasarai ta reizi 2mçneðos staigâjot, dabûðu gaiðus bez liekâm problçmâm. Sanâk arî lçtâk kâ gariem matiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 3?
Ziņa: