...dirsâ...

Aizsāka madcynics 

...dirsâ...
08.12.2007 13:10
...kas teitan notiek???...pelçcîba pâròçmusi visnotaï pozitîvi tendçto dr...vai tieðâm dristi palikusi par nîkuïiem???...
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 13:20
Briest doma kjerties pie kaartiigas foruma redakteeshanas un visu ar mediciinu nesaistiito lidinaat laukaa citaadi te izskataas peec plaanpraatiigo diikdienju tuseeshanas vietas... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 13:21
kas tev, ku!, par neirozi piemetusies????
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 13:39
Un kas buus redaktors?
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 13:41
...redz, ku!, ïauþi meklç sev radniecîgas dvçseles...ðeit savâkuðies kustoòi ar maliet attîstîtâku domâðanas manieri, nekâ citos saitos...pat uzbraucieniem piemît zinâms ðarms...laikam tas raksturîgs planprâtîgu dîkdieòu ðlakai, kâ Tev labpatîk izteikties...un kas tur slikts, ka nolaiþ tvaiku???...vai tad tas nav sasitîts ar rakstîtprotoðo rumpîðu garîgo veselîbu???...paklaigâja, padirsâs - un vieglâk palika...kazi, varbût pat Dieva cilvçciòð AG atgûs garîgo lîdzsvaru un nâkotnç dos manâmu ieguldîjumu Latvijas attîstîbâ...var gadîties, ka Dr. apsists beidzot nonaks pie secinajuma, ka laiks darboties Latvijas labâ, nevis buchot pakaïu karstasinîgajiem somiem...
...neesi nu tik kategorisks, ku!...:)
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 13:47
Mad, es tikai izraadiju savu izpratni par sho peleeciibu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 13:57
ku!
vari izvçrst savas klizmiski-medicîniskâs un seksîgi-analâs sadaïas,bet atstâj vienu mâaazîiitiòu daïiòu ,kur papïâpât- no tiesas-ðeit sastopami interesanti domâjoði indivîdi/es ;)

savu reizîti tieðâm var jauki patusçt un no stresa atlaist nervu ðíiedras- teiksim tikko pçc gudras sapulces var pagvelzt muïíîbas
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 14:09
Diez kaadi ir tie kriteeriji, kas ku ljau kaadu te nosaukt par peleeciibu?
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 14:17
es apsolu piedalîties klizmiskos disputos (lai neizskatîtos tik pelçka):)
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 15:30
plants

Nu ja Mad var uzskatiit ka te valda peleeciibaa tad kaapeec es nedriikstu? :)


Bet citaadi nedomaaju, ka foruma publikai ir pamats uztraukties kas es sho vietu paarveertiishu par klizmu un anaalaa seksa forumu...

p.s. Tiem kam shkjiet ka esmu paaraak orienteets uz augshmineetajaam lietaam, ieteiktu paveerot cik teemas es esmu ierosinaajis un cik komentaarus ar taadu saturu bez iemesla uzrakstijis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
..
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 15:54
A man dziïi pie di..., kas ðeit notiek. Forums savu ir izdzîvojis.
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 16:03
a kam te jânotiek?
starp daþâdiem darbiem te var ieiet un iemest kâdu savu vârdu, pakult tukðus salmus, ko gan vçl citu vajag? - forumi tam ir domâti.
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 16:05
Kaa nu prieksh kura... prieksh manis forums tikai veel saak taa iisti dziivot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 16:07
Varçtu bût viena sadaïa nepelçkajiem un îpaði gudrajiem:) Es arî par to, lai atslogotu nervu ðíiedras, pa druskai arî paknâbâjot citus, un pakultu tukðus salmus. :P
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 16:17
man ir dziïa aizdoma, ka madcynics tçmu iesâka aiz skumjâm pçc komata
veselu mûzîbu nav kaðíojuðies :D
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 16:18
Varbût tieðâm trûkst asuma:)
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 16:20
es arii domaaju, ka madcinixam nav sen patraapiijusies neviena siixtaaka nervu skjiedra...

bet ku! laikam sametas garlaiciigi, ja kaadu laiku nav neviena mildronaata un klizmas kandidaata...
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 16:21
...pacientu trûkums...jâ, Ku! jau to minçja :)
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 16:23
vçl nesen ku! centâs forumam piedod medfetiðisku ievirzi....bet tagad......cita veida tîrîðanas mânija :)
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 16:25
ko var ecçties kâ tirgus sievas....

Labâk filmiòas paskatâs: http://www.binmovie.ru/2007/07/31/anatomy_for_beginners__2005__dvdrip.html

Speciem droði vien garlaicîgi, bet dr.lv standarttautai kâ reiz pie brokastîm, lai nav vienam otru jâgrauþ ;)
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 16:33
pat neievçroju, ka kâda ecçtos:)
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 17:01
Es arî nç:) Redz kâ tas notiek, lasa vienu un to paðu, bet salasa katrs kaut ko citu :)
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 22:23
d



Edited 7 time(s). Last edit at 09.12.2007 22:02 by Dr.asist. Raimonds.
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 22:47
Raimond, neesi tik kategorisks. Kaadreiz parunaat ir tik pat svariigi, kaa sanjemt aarsta priekshrakstus. Viss atkariigs no taa, kas saap. Tieshi mediciiniskas dabas jautaajumi atkaartojas neskaitaamas reizes. Jo viena lieta ir atrast informaaciju par savu kaiti, pavisam cita izteikt savu saapi. kaadreiz cilveeks tuviniekiem nemaz neuzkrauj savas saapes, bet te ir iespeeja parunaat un atrast beedu braaljus. Sen atpakalj rakstiiju, te ir taa kaa polikliinikas gaitenjos. Sarunas par un ap aarstiem un "profesionaalu" pacientu ieteikumi. Patiesiiba ir diez gan riskanti aarstam dot te ieteikumus, jo sanjemtaa informaacija ir paaraak subjektiiva. Rezultaataa ieteikumi ljoti vispaariigi, kas savukaart izraisa protestus un paaraakuma apzinju - ko tie aarsti jeedz. Ja forums ir apmekleets, tad cilveekiem taadu vinju vajag. Un kam galu galaa tas viss ir domaats? Nu nebuus nekad taa, ka te kaads dakteris kaa druzhinnjiks dezhurees cauru diennakti.
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 22:49
Es pilnîbâ piekrîtu, Plant:)
Re: ...dirsâ...
08.12.2007 22:57
d



Edited 2 time(s). Last edit at 09.12.2007 22:03 by Dr.asist. Raimonds.
Re: ...dirsâ...
09.12.2007 00:01
jâ, Plants precîzi uzrakstîja.
Re: ...dirsâ...
09.12.2007 00:05
Lielaa meeraa pievienojos Raimondam. Man nav iebildumu pret to ka ir sadalja prieksh visaadaam pljaapaam. Taada vinja ir un taada vinja buus... jo taada ir visos normaalos forumos... bet mani skumdina tas ka mediciinas te ir ljoti maz un daudzas saakotneeji normaalas mediciiniskas teemas tiek paarveerstas par pljaapu teemaam...
Censhos situaaciju verst par labu ieriikojot tematiskaas sadaljas. Rezultaats, paldies Dievam, ir pozitiivs. Tachu zheel ka jauno sadalju ieriikoshanas temps no manis neatkariigu apstaaklju deelj ir zems... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...dirsâ...
09.12.2007 00:22
Raimond, pa shiem gadiem, ko es te esmu un Tu to zini tik pat labi, cik es, nebija nemaz tik daudz aarstu, kas bija ar mieru skaidrot aarsteeshanas gaitu un noteikt prognozes. Tu pats labi zini, ka taadi bija tikai paaris cilveeki. Un Tu labi zini, kaada bija pateiciiba. Dazhi aizgaaja vispaar, dazhi mainiija nikus. Un nedomaaju, ka kaut kas shajaa zinjaa turpmaak vareetu mainiities. Par to cik lielaa meeraa aarsti grib komuniceet savaa starpaa, liecina aarstu sadaljas apmekleejumu biezhums. Zini, speciaalisti izstraadaa parku un zaljo zonu plaanus, ieziime, peec tam nobrugjee celinjus un domaa, ka ir skaisti. bet tauta iemin savas tacinjas, kas biezhi vien nesakriit ar skaistuma kanoniem, bet ir daudz eertaakas un vajadziigaakas. Radikaali sakaartoshanas meegjinaajumi neko labu nedos. Te nenaak peleeciibas, kaa dazhs labs klasificee. Vairums no pastaaviigas publikas savaa jomaa stingri turaas uz kaajaam un, iespeejams, sasniegushi vairaak nekaa kaads medikjis savaa.
Re: ...dirsâ...
09.12.2007 09:51
Plant, Tu man patîc aizvien vairâk:) Ïoti precîzi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 19?
Ziņa: