...dirsâ...

Aizsāka madcynics 

Re: ...dirsâ...
11.12.2007 11:49
...komatiò, saldkaislâ mana...:)
Re: ...dirsâ...
11.12.2007 12:24
orgasmçji beidzot ? :D
Re: ...dirsâ...
11.12.2007 12:36
tik maz vajag, lai íepâ norautu:D, pâris vârdi ar komata roku rakstîti.....:)
Re: ...dirsâ...
11.12.2007 12:38
...uhhh...:)
Re: ...dirsâ...
11.12.2007 12:43
> ...pâris vârdi ar komata roku rakstîti.....:)

es domâju, ka viòam no kâ cita nogâja.. asistents dzçð savu vçsturi - moð bijis zoodârzâ un par premjeru taisâs.. :)
Re: ...dirsâ...
11.12.2007 12:50
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...komatiò, saldkaislâ mana...:)


ðis izklausâs pçc beigu fâzes......vçl tik slapjums jânoslauka:)
Re: ...dirsâ...
11.12.2007 13:09
Sveikiòi :)

Entuziasms nebeidzâs, bet tâs "uzlîmes" izskatijâs dîvaini, un vçlaizvien izskatâs.
Meklçðana - tehniski strâdâ, pat ïoti labi strâdâ, bet tâkâ spamots ir daudz un dikti, rezultâtos vajag vçl meklçe tun vçl meklçt lai kaut ko atrastu, kas vairs nav tik forði.

Manâ skatîjumâ - izmaiòâm jâbût izkliedetâm laikâ, lai nav tâ, ka kâdu laiku neapmeklçjis ðo tîmekïa vietni atnâc un jûties kâ sveðais.

pïâpu sadaïa bûs mûþigi mûþos, Enter (citiem vârdiem FOREVA :P )

tikai jâpanâk lai jûs, mani mîïie, nespamojat citur :)

Ja jûs zinat kâdu ârstu, kas tieðâm bûtu ar mieru (bez naudâm) atbildçt uz daþâdiem jautâjumiem kâdâ konkrçtâ laikâ vai arî ik pa laikam te parâdities, es to tikai atbalstîðu un palîdzçðu.

Ðis forums NEKAD NEKAD NEKAD nebûs komerciâls. Vai es rakstîju jau ka NEKAD NEKAD NEKAD nebus komerciâls, tad uzrakstîðu vçlreiz - NEKAD NEKAD NEKAD nebus komerciâls. Ceru ka sapratât.

Ja jûs domâjat, ka varçtu palîdzçt ar moderçðanu, un ir kâdas jçdzîgas zinâðanas medicînâ varat rakstit man privâtu ziòu, noteikti izlasîðu un centîðos atbildçt.

Ja ir kâdas idejas ko mainît, kâdu jaunu sadaïu veidot, arî, droði rakstiet, gan es izdomâðu atrunas lai neko nedarîtu ;) , protams, ja ideja patiks, sadaïa vai izmaiòas tiks ieviestas âtri.
Re: ...dirsâ...
11.12.2007 13:20
osis

Hmm? Te ir neliela probleema... pareizi jau tu teici "protams, ja ideja patiks, sadaïa vai izmaiòas tiks ieviestas âtri" bet taa kaa tu esi cilvis no mediciinas pataals tad es taa sapart ka ar mediciinas jautaajumiem saistiitaas izmainjas tev ne visai patiik...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...dirsâ...
11.12.2007 13:20
starp citu, paldies __pucei__ par zobârstniecîbu.
Re: ...dirsâ...
11.12.2007 15:15
...odziòai, marijai(tâ, kas magdalçna) un vçk kâdam...:)
...sçþu te un gremdçjos apcerç...kapçc tik piezemçtas intereses???...lîdz jostas vietai...vai Jums, kazas, neienâk prâtâ, ka man ar komatiòu tikai platoniska mîla plaukst...un rokâm vaïu nedodam???...kaut gan...komatiò, kâ tad tur ir ar Tevi???...:)
Re: ...dirsâ...
11.12.2007 15:17
...ak jâ...puce vismaz savieno patîkamo ar lietderîgo...un kur tâds zelta gabaliòð vçl rodams...:)
Re: ...dirsâ...
11.12.2007 15:56
nu-es jau tikai par garîgo orgasmu runâju, to, kas VIRS jostasvietas :)
un viss liecina, ka baudu gûstat abpusçji- garîgo baudu, protams... no intensîva kaðía ar daiïiem epitetiem...
Re: ...dirsâ...
11.12.2007 21:58
man personîgi ïoti patika jaunâ sadaïa par zobârstniecîbu, ir daudz çrtâk (kad ir laiks, skatos visu forumu, kad laika maz - èekoju, vai nav kas jauns par zobeïiem :) paldies ku! un osim :)

domâju, arî citiem konkrçtu nozaru interesentiem tâds sadalîjums patîk (piem., tiem paðiem VD sirdzçjiem, kaèokiem utt.)
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 08:17
...nu re, puce iemanâs savienot lietderîgo labticîgajiem ar patîkamo sev...:)

...klau, kad sâksi paìçrçt honorârus???...:)
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 08:32
pucei bonusi arî no Fi.. :)) cenðos nelasît, cenðos neiedziïinâties (sovjetikus vulgaris sindroms), bet ïoti, ïoti novçrtçju.. :)
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 08:52
par puci prieks. ir vismaz droðîba, ka viòa ar doka pieredzi komentç, nevis tikai savas domas citiem klârç, bez faktiem un teorijas..
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 09:05
bruute

Bet vai tu man atljauj komenteet ja es ar faktiem un teoriju... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 09:10
Tev, ku! arî vajag savu sadaïu iekârtot ar skaistu un atbilstoðu nosaukumu :)
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 09:33
oga

Nu es to pashaas beigaas izdariishu... :) Un kad buus sadalja par gastroenterologhiju un proktologhiju tad man tur buus mazs stuuriitis :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 09:40
Bet bija man sena doma maajaslapu sev ieriikot. Varbuut kaadreiz to realizeeshu jo var sanaakt taa ka pieveersiishos mediciinai kaa peljnjas avotam. Jo vairaak taapeec ka apstaaklji Latvijaa prieksh tam kljuust ar vien labveeliigaaki un jebkaadas mediciiniskaas paliidziibas truukums arvien speeciigaaks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 09:53
ku! Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu es to pashaas beigaas izdariishu...

beigâs.. un stûrîtis.. un sauksies klizminieciòð..

kU! tagad vajag! un kârtîgus mb! un saukt par, nu, labi, ne par introdirsu, bet - netradicionâlais dibens vai multiback bûtu ok.. :)



ku! Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...pieveersiishos mediciinai kaa peljnjas avotam...


mani fascinç lîdzdzîvotâju optimisms.. :))
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 10:07
Ta jau ku! buus dziednieks, jo taapat vien aarsteet diez vai nu varees. Bet ja buus dziednieks, tad buutu jaapiedomaa pie kaadiem atribuutiem un fishkaam
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 10:07
ku!, par tevi jau neko nesaku- tu samçrâ gudri skaidro lietas par aizcietçjumiem, hemoroîdiem un tamlîdzîgâm lietâm..

Speciâlâ sadaïa, kuras guru bûtu ku! varçtu saukties- "taisnâs zarnas ravçtâji ":D
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 10:29
He, lai nu kaa bet sava veida darbiibas nisha tas "tumshais caurums" ira... jo jaabuut tak kaadam kas to vietu prot saremonteet... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 10:35
Protams, ka jâbût, un labi, ka arî ir! Un es tikai varu nobrînîties, bet ne sliktâ nozîmç, ka ir tâdi, kâ ku!, kam tas interesç... Protams, ârsti paði par sevi ir interesanti cilvji.. viòu sirdslieta darît to, ko citi mûþâ iedomâties nevarçtu (griezt, durt, pçtît iekðas, dibenus un ko tik vçl ne..) :D
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 17:04
Re: ...dirsâ...
12.12.2007 17:07
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...nu re, puce iemanâs savienot lietderîgo
> labticîgajiem ar patîkamo sev...:)
>
> ...klau, kad sâksi paìçrçt honorârus???...:)


hmmm
ziedojumus no tevis, mad, esmu gatava pieòemt kaut tagad ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 19?
Ziņa: