íînieðu brînumzâles pret lieko svaru

Aizsāka dzuksters 

íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
10.12.2007 21:28
Karoè svçtdien pa lnt 21:00 vakarâ redzçju pâraidi par cilvçkiem kuri cenðas notievçt. Tur râdîja tâdas íînieðu zâles, kas palîz notievçt un manu uzmanîbu piesaistîja tas, ka tâm zâlçm effekti un blakuseffekti ir gluþi kâ amfitamînam.

>pacilâts garastâvoklis
>negribas çst
>enerìijas pieplûdums
>bezmiegs
>sirds âtri sitas

Kâ mçs visi jau zinâm no tâ tautâ sauktâ vitamîna patstâvîgie lietotâji, tobish nariki ïoti notievç.

Savelkot galus, vai iespçjams, ka ðîs narkotikas ir pieejamas aptiekâs un pat daþos pârtikas veikalos?
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
10.12.2007 21:51
tajâ populârâkajâ uz doto brîdi íînieðu zâlç LiDa ir sibutramîns, bet:

"Agrâk populârs bija noradrenalînu atbrîvojoðais amfetamîns, kas çstgribu tieðâm mazinâja, bet, to lietojot, bija iespçjama pieraðana, ïaunprâtîga lietoðana, atkarîba, bezmiegs, aizcietçjumi, eiforija, tahikardija un hipertensija. ‰stgribu mazinâja arî ar fenfluramînu, kas ir serotonîna atbrîvotâjs sinapsçs, taçu ar laiku izrâdîjâs, ka tas veicina sirds vârstuïu deformâciju un salipðanu, kâ arî mazâ asinsrites loka hipertensiju.
Ir mçìinâts lietot efedras alkaloîdu preparâtus, kuriem ir adrenerìiska iedarbîba. Efedras alkaloîdi mazina çstgribu un vairo termoìençzi, taçu arî veicina tahikardijas, var radît centrâlâs nervu sistçmas traucçjumus un palielina insulta un infarkta risku. Ðos efedras preparâtus bieþi lieto uztura bagâtinâtâju sastâvâ kopâ ar kofeînu, tâpçc to iedarbîba nav precîzi novçrtçjama".(Doctus)
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
10.12.2007 21:53
;-) a es zinu veel vienu amfetamiina radinieku aptiekaa, gribi Dzukster? ;-)
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
10.12.2007 22:01
Nu ja nu:)))

klepus zâles neskaitâs.
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
10.12.2007 22:03
Taas nav klepus zaales, bet gan kaartiigs amfetamiina radinieks ;-)
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
10.12.2007 22:13
Mjam, nesen uzzinaaju, ka viena mana draudzene ir lietojusi meenesi to LiDa, aatri atmetusi liekos kg, un neko sliktu nav jutusi.. It kaa vairs nelietojot, bet siikaak nezinu.. Kaa saka- aatraas metodes jau nekad nebuus efektiivas uz ilgu... Labaak ar veseliigu uzturu gadu garumaa nostiprinaat savu organismu..
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 09:37
...komatiò, gribi uzsçdinât puisieti uz ripâm???...ai, ai, ai...
...savulaik contra tussim taisîja uz kodeîna bâzes...:)
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 10:47
iisteniibaa tieveet labi paliidz vecais labais efedriins ar kofeiinu ja ir vel savienojumaa ar kardio :) cik tas noturiigs gan nezinu. Nu tb vai nenaak atpakalj, bet nu sportaa taa forma nemitiigi mainaas eniivei.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 13:19
1) vajag pareizi çst - var sameklçt daþâdas progas, kur ir apmçram izmçrits, cik ko vajag, un kad kaut ko apçd, tad viss skaisti saskaitâs, un apmçram uzzini, ko cik un cik daudz esi apçdis (kalorijas, olbaltumvielas, ogljhidrâtus utt) attiecîgi, ja esi tauks, tad radot kaloriju deficîtu (nelielu, bet regulâri) tu notievçsi

2) ja tam visam pievieno kardio treniòus, tad efekts ir graujoðs (labâ nozîmç) un veikli var nomest lieko svaru.

3) jâdzer daudz ðíidruma.
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 13:29
man, kâ nezinâtâjai, kâds var îsi pateikt, kas tie kardio ir, kâda veida treniòi??
skriesana, ritenis, lecamaukla, peldesana, aerobika, .. trenins ap 40min (minimums domaju) kads fitnesists gan jau labak zinas kas un kaa.
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 14:01
kaa jau 123 teica - tie ir ilgi treninji 30 - 40 minuutes ir minimums, labaak stundu.

a taas progas tikai paliidz saskaitiit un peec tam apskatiit rezultaatus :)
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 14:23
Nu peec visas fiziologjijas ir taa, ka 40min ir pa maz. Nee nu ir ok. Zinu vienu piemeeru kas ar eliptisko trenazhieri no riita pirms brokastiim pa 20min katru dienu un 2meen laikaa 10kg nometa, neko citu nedarot, pat ne dieetu. Bet taa iisti tauku oksidaacija notiek pie pulsa starp 130-150bpm (atkariigs no vecuma, jo vecaaks jo leenaakam pulsam jaabuut) un visintensiivaak deg eec 1h un biki. 1h 20min -1h 30min ir ideaalais laiks. 3x nedeeljaa un lieta dariita.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 14:24
a kaa reaali ir, ja ir probleemas ar sirdi, vai trenninji, kur ir slodze sirdij buus veelami? piemeeram, es gribeedama nepaskrieshu, peec iisa skreejiena noriposhu un guleeshu bezspeekaa, atceros veel kaa vidusskolas krosos es mociijos, pa entajaam reizeem apstaajos, nevareeju normaali paelpot.. gruuti..

Shajaa gadiijumaa- probleemas ar sirdi, es domaaju, ka man it kaa kaut kas ar 1 vaarstuli nav taa, kaa vajag, vinjsh tipa nepumpee asinis liidz galam, vai kaut kas taads..
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 14:28
n to jau kardiologam jaajautaa, bet manupraat lielaakaa robleema ir taa, ka cilveeki nesaprot... ne jau jaaskrien... ja Tev jau soljojot pulss ir 130 tad soljo. Viss... Ronij Kolemans TIKAI soljo :) Un vinjsh vel nesen vija pasaulee lielaakais kachaks :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 14:34
paldies. Jap, es nesaprotu, jo es ar sportu esmu uz Jûs... tâ nu tas ir ... Bet kâ sacît jâsaka- mazliet lokanumu, vingrumu un labu formu tomçr sâk gribçties...
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 14:58
aarts konsultaacija un soljoshana Tev domaajams paliidzes :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 15:00
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 16:05
Kamçr cilvçks ir seksuâli aktîvs viòð apaïð nepaliek.
Jâceï seksualitâte.
Jâaktivizç adrenalîna sistçmas darbîba.
Jâsporto
Jânçsâ viegls apìçrbs.
Jâçd dârzeòi.
Izslçgt treknu,miltainu (baltmaize,kûciòas,makaroni,kartupeïi)barîbu.
Izslçgt ceptus un eïïâs gatavotus produktus.
Çst bieþâk bet mazâs porcijâs.
Peldçðana,peldçðana....
Jâiegâdâjas divritenis,slçpes.
Neçst pçc 18:00
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 16:51
a ja nemâk peldçt :D

neest peec 18- tas ir mazliet par skarbu! Ja cilvçks strâdâ lîdz 17-18, mâjâs ir ap 19, pa dienu vienîgâ çdienreize ir pusdienas- tad kâ pârnâkot mâjâs, var nepaçst vakariòas???????



Edited 1 time(s). Last edit at 11.12.2007 16:55 by bruute.
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 17:07
neest peec 18 ir naaveejoshi :D
es eedu katru reizi tikliidz ir taada iespeeja un tikuntaa neesmu resns :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 22:13
Eu eu, tçma nebija par to kâ notievçt, tçma bija par amfitamînu aptiekâs:)
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 23:44
amfitemiins neko citu kaa atuudenjoshanos manupraat neizraisa. Lai gan ja jau efedriins mazina apetiiti mosh amfetamiini to arii dara

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
11.12.2007 23:44
un teema bija LIDA

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
12.12.2007 08:23
un turiet pie vârda komu - viòa solîja amfetamîna radinieku.. :))
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
12.12.2007 15:01
...un lai ieliek recepti, kâ no solutâna vai efedrînu saturoðajiem preparâtiem uztaisît baltuhu...:)
...ai, ai, ai dþukser...:)
par lidu ir labas atsauksmes tiem kas to lietojusi, tiem kas nav protams tas ir nepienemami un slikti.
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
13.12.2007 08:45
Nu nez, man kaiminjiene to Lidu lietoja... teica ka nekas veeraa njemams nav... Tiesa ar veseliibu vinjai arii nav nekaadu probleemu... bet vinjas draudzenei taa nepaveicaas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
13.12.2007 09:10
un kas tad bija ar vinjas draudzeni?
Re: íînieðu brînumzâles pret lieko svaru
13.12.2007 12:30
Ja nemaldos tad sabiedriibaa zinaama siev Inese Supe arii ir lietojusi Lida ne? Un man arii viena pazinja lietoja, teica ka i naktis neguleetas, i satraukta visu laiku bijusi utt

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 11?
Ziņa: