Bârdas augðanas paâtrinâðana

Aizsāka Mrr 

Mrr
Bârdas augðanas paâtrinâðana
10.12.2007 22:12
Kâ var paâtrinât bârdas augðanu un vai tas vispâr ir iespçjams. Man baigi gribas sev bârdu, tas kas tagad aug ir tikai daþi matiòi. Pavisam nopietni, man 16
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
10.12.2007 22:21
pacieties vien... viss augs, kad buus tam laiks- lai gan ir viirieshi, kam arii briedumaa aug "ðíidra" bârda...
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.12.2007 09:43
...problemâtiskâs vietas vakarâ iezied ar virðu medu...tas no ârpuses...lai velk...no iekðpuses smçrç biezâ kârtâ ar pîïu sûdiem....tas lai stumj tos bârdas rugâjus ârâ...redzçsi, pçc nedçïas uzaugs bârda, kâ slota...
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.12.2007 10:51
man gan labaak patiktu ja man vinja sliktaak augtu

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.12.2007 11:28
mad :D nu tu gan par tiem pîïu sûdiem pateici.... :DDDDDDDD

redz, Mateus, kam aug daudz, tas jau nesaprot tos, kam ðíidrâ bârdiòa rada raizes...
vai Mrr, tu vçl nezini kâdas problçmas rada bârda, es ar sâkumâ vçlçjos ka bûtu tâda. tagad tâ ir bieþi jâdzen un tas ir apnicis.
Es jau nemaz nedzîtu :D Gribu tâdu kâ rûíiem
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.12.2007 14:18
A es atkal vinju regulaari tikai ar trimmeri liidz aadai nodzenu, jo gludu skuut katru dienu toch nav reaali. A taa 2-3min un kaartiibaa :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tas par to medu nopietni? esmu dizrdçjis par pîïu sûdiem, bet tik lielâ izmisumâ vçl neemsu ticis, lai gan nav vairs tâlu
Artûrs K
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
10.01.2008 13:56
Man arî tâ pati problçma. Man 20, bet bârda aug ðvaki :(
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
10.01.2008 14:23
...IEZVIEDZU...ar visiem iespçjamajiem lîdzekïiem uz dirsas un kules matus deldç, bet uz ìîmja vçlas, lai bûtu kupla veìetâcija...:)
nu tak atbildi :D vai medus lîdz? :D ai gan...nopirku jau un tagad seja spiid meduu
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
10.01.2008 16:04
Logjiski ka neliidz. Hormoni tur var liidzeet.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
neviens tach nezina vai esi vinju noskuvis vai tev neaug, taa kaa nekompleksee.
Toè zini, es jau baidijos ka tas bûð tapat kâ ar to ka "noskujot âtrâk attaugs". A ar tiem hormoniem - man bail no viòiem, tâdçï ka ja man pçkðòi saaug spalva uz muguras, ko tad .. :)
c - nesapratu
Artûrs K
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
10.01.2008 19:37
"noskujot âtrâk attaugs" << tas ir mîts, tâ nav patiesîba, tam nav zinâtniska seguma.
Jâ, tieði to arî gribçju teikt
Medus neko neliidzees, tas ir tuksh miits, lai gan...kas zin. Sliktaaak jau nebus ja megjinasi ar medu ;)
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.01.2008 17:45
...medus bez pîïu sûdiem nelîdzçs...sausi pîïu sûdu jâsabâþ aiz vaigiem un apakðlûpas...ja grib varenas ûsas - tad arî zem virslûpas...vislabakais no mediem ir griíu medus...iezieþ biezâ slânî pirms gulçtieðanas...galvu satin dvielî, lai izsilst...pârgulçsi nakti - TÂ SAAUGS!!!...
Kâ pie velna tu to zini? :D
Kur var dabût pîli? :DDD
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.01.2008 18:20
...kanâlmalâ...noíer un baro ar íiïíçniem...iebâz klimpu ðai knâbî, ar pirkstu pastum dziïâ un nobrauc ðai pa kaklu, lai íiïíçns iekrît ðai mâdziòâ...dirsîs kâ traka...spçj tik zem ðîs bâzt liekðíeri...:)
Rodas iespaids, ka tev tieðam ir pieredze ðajâ pîïu lieta. :D Bet tomçr jautâjot, es to biju domâjis vairâk kâ joku :D
A cik tas ir reâli, ka nostrâdâ? Es domâju - kas ir tajâ sastâvâ, kas liek spalvai augt - kaut kâdi vitamîni? meklçju vieglâku izeju :)
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.01.2008 19:03
...par vitamîniem nezinu...kapçc nostrâdâ - pats Dievs viòu zin...Kaspars Pûce no leïïiem smalki piekopj ðo lietu...it seviðíi pirms Ziemassvçtkiem, kad jâliek lietâ salaveèa iemaòas un imidþu...cik atceros - Godmaòpaps arî sûrâ jaunîbâ...
...principâ recepte nâkusi no ðtatiem - ZZ Top vîreïi so te lietu uzsâka un piekopj lîdz sim laikam - padomâ pats, cik ðiem gadu, ukri tak veci kâ mamuta sûdi, bet bârzdas kâ trîsdemitgadniekiem...tatad pîïu sûdu labvçlîgâ un dziedinoðâ iedarbîba uz sejas veìetâciju na ïico...
Labâk palikðu tikai pie medus. :)
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.01.2008 19:08
...nja...un pareizi darîsi...:)
tâtad tu mani vazâji aiz deguna visu laiku, un gribçji lai tomçr sabâþu pîïu mçslus sev mutç? :D
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.01.2008 21:09
...klau, vai't domâji, ka gvelzu baltu patiesîbu???...:)
...jau iepriekð paudu - no kules plçð nost, uz ìîmja par varas makti grib virsû...:)
Îstenîba es noticçju, jo maniem draugiem par pîlçm ir opji stastijuði :D
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.01.2008 21:13
vai tad pareizâk bûtu otrâdi- no ìîmja plçð un uz kules lîmç?? :)
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.01.2008 22:14
Visa pamatâ ir tas, ka medus pievelk, bet putnu mçsli stumj. Divkârða iedarbîba.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 23?
Ziņa: