Bârdas augðanas paâtrinâðana

Aizsāka Mrr 

Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.01.2008 22:53
Tas ir no kâda klasiía darba, par sûdiem un medu...varbût tas bija Blaumanis, bet uz sitienu neatceros. Tâ kâ tas ir tikai joks :-)))
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
11.01.2008 23:25
ðtrunts par bârdu...
neraizçjies, meitenes visu sapratîs pareizi - tas nav atkarîgs no bârdas ;)

------
#1 apkodusies ar ku! saslavçto tullamore :/
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
12.01.2008 12:07
Atzîðos, man ïoti patîk bârdaini veèi :). Jo vecâka palieku, jo vairâk. Liekas drîz uzvilkðos no Ziemassvçtku vecîða un braukðu ZZTop lûkoties. Nu, patîk man meþoòi, nenosodiet pârâk :)
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
12.01.2008 12:56
nu nç! mçs Tevi nosodîsim, pie tam pârâk :)))

(jums labi - man tikai viens konkrçts vecis patîk, pârçjie neeksistç, domâju - pçc pusgada pâries, bet nekâ - jau 2,5 gadi bûs)
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
12.01.2008 13:06
Lûk tas jau ir interesanti.
Cik ilgi patîk tikai viens, savçjais vecis (ja vajag - sieviete)? Gadu, pusgadu? Divus, trîs?
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
12.01.2008 13:15
savçjais var patikt visu dzîvi, tur jau ir tâ lieta - vai tas ir tavçjais vai tikai vîrietis, kas tev blakus.
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
12.01.2008 13:55
...kam patîk plikpauraini, dusulîgi, varen apaïîgi, ûsaini, iebârdaini, garmataini ( tur kutr aug ) kaðíîgi, mazliet kaifojoði, çdelîgi???...citas labâs îpaðîbas nemaz neuzskaitîðu...
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
12.01.2008 13:57
Man patîk ar humora izjûtu- citas kvalitâtes tad var izpalikt:-))))))
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
12.01.2008 14:02
...hnn...mazliet kauslîgs, bet liels smçjçjs???...
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
12.01.2008 14:03
...kâ mna patîk magdalçnîtes paustais...:)
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
12.01.2008 15:05
Sit un smejas. :) Jauks cilvçks
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
12.01.2008 17:46
Fui, kauslîgie gan man nepatîk:(
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
12.01.2008 18:26
es arî agrâk domâju, ka nekas nav labâks (4 kissing purpose) par jauku, meþonîgu bârdaini, bet atradâs kas labâks...
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
12.01.2008 20:57
... ar piiles suudiem aiz luupas?
Es esu dzirdeejis ka ja seju ieziezz ar zemsriekstu sviestu, tad kkipa aatraak un kuplaaka baarda augs. Arii dodot dziivniekiem tas padariis to vilnu/ spalvas kuplaakas. Bet pats neesu meeginaajis, man ir 15, bet pats nevaru sagaidiit baardas augshanu jo citiem klasesbiedriem jau aug uusas.
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
08.06.2011 22:50
Man bārda pēc šmigas nākošā diena ir pāraugusi!
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
09.06.2011 14:55
WTF Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es esu dzirdeejis ka ja seju ieziezz ar
> zemsriekstu sviestu, tad kkipa aatraak un kuplaaka
> baarda augs. Arii dodot dziivniekiem tas padariis
> to vilnu/ spalvas kuplaakas. Bet pats neesu
> meeginaajis, man ir 15, bet pats nevaru sagaidiit
> baardas augshanu jo citiem klasesbiedriem jau aug
> uusas......................................................................................................................................................................................................
Nomierinies!!!!!! Pūkas un bārda ir divas dažādas lietas. Daudziem bārda sāk tā pa riktīgam augt tikai pēc 21-25 gadiem.
Jaapskatās,kā ir ar oliņu attīstību. Vai abas ir pietiekši brīvas. Vai nav olu maisiņos kādi vēnu samezglojumi. Vai nav iedzimta bruka. Oliņas nedrīkst karsēt un saldēt. Jāēd daudz burkāni Tur ir "A" provitamīns, kas piedalās oliņu audu veidošanā. Pietiekošā daudzumā jālieto olbaltums. Visi piena produkti, rieksti, avakādo.ķirbji, puķukāposti,bietes,pupiņas,zirņi. Zivis.Jāizdomā, kā tikt pie urologa,ja ir šaubas.Lai apskata uz attīstību, traucējumiem. Dažreiz tas ir ģenētikas jautājums. Jāgaida. Bārda meitenēm maz ko izsaka. Daudz vairāk meitenes gaida bruņiniecisku uzvedību.To savukārt veicina audzināšana ,fiziskas nodarbības. Cīņas veidi.Tikai ne purnu dauzīšana. Džudo,piemēram.
Lai veiksme.
Re: Bârdas augðanas paâtrinâðana
09.06.2011 14:56
WTF Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es esu dzirdeejis ka ja seju ieziezz ar
> zemsriekstu sviestu, tad kkipa aatraak un kuplaaka
> baarda augs. Arii dodot dziivniekiem tas padariis
> to vilnu/ spalvas kuplaakas. Bet pats neesu
> meeginaajis, man ir 15, bet pats nevaru sagaidiit
> baardas augshanu jo citiem klasesbiedriem jau aug
> uusas......................................................................................................................................................................................................
Nomierinies!!!!!! Pūkas un bārda ir divas dažādas lietas. Daudziem bārda sāk tā pa riktīgam augt tikai pēc 21-25 gadiem.
Jaapskatās,kā ir ar oliņu attīstību. Vai abas ir pietiekši brīvas. Vai nav olu maisiņos kādi vēnu samezglojumi. Vai nav iedzimta bruka. Oliņas nedrīkst karsēt un saldēt. Jāēd daudz burkāni Tur ir "A" provitamīns, kas piedalās oliņu audu veidošanā. Pietiekošā daudzumā jālieto olbaltums. Visi piena produkti, rieksti, avakādo.ķirbji, puķukāposti,bietes,pupiņas,zirņi. Zivis.Jāizdomā, kā tikt pie urologa,ja ir šaubas.Lai apskata uz attīstību, traucējumiem. Dažreiz tas ir ģenētikas jautājums. Jāgaida. Bārda meitenēm maz ko izsaka. Daudz vairāk meitenes gaida bruņiniecisku uzvedību.To savukārt veicina audzināšana ,fiziskas nodarbības. Cīņas veidi.Tikai ne purnu dauzīšana. Džudo,piemēram.Ja jautājumi,noteikti saki savu augumu,vecumu,svaru.
Cieņā.
Lai veiksme.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 21?
Ziņa: